fot. Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 0-3 Polonia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W przedostatnim meczu sezonu 2020/21 Legia II Warszawa przegrała z Polonią Warszawa 0-3. Do przerwy legioniści przegrywali 0-2. W najbliższą niedzielę o godzinie 16 rozegrają ostatnie spotkanie, z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

III liga: Legia II Warszawa 0-3 (0-2) Polonia Warszawa
0-1 - 19' Damian Mosiejko (k)
0-2 - 38' Junior Radziński
0-3 - 70' Marcinho

Legia II: Kikolski - Macenko, Pruchnik, Pacek - Cichocki, Gościniarek, Kwietniewski, Kwiatkowski - Wojtysiak, Majchrzak, Cielemęcki

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Alan - 17.06.2021 / 06:24, *.t-mobile.pl

O co chodzi z tym Grodziskiem ? Czemu niektorzy łączą z nim Polonię jak to Legia II rozgrywa w nim swoje mecze....

odpowiedz
ws - 17.06.2021 / 10:31, *.chello.pl

@Alan: Może Pogoń nie spełni warunków licencyjnych 2 ligi i Mr Niton odkupi licencję.

odpowiedz
Bramley - 17.06.2021 / 13:34, *.chello.pl

@ws: tam większość graczy to byli z Polonii Warszawa plus trener
taka Polonia Warszawa Bis

odpowiedz
ws - 17.06.2021 / 16:03, *.chello.pl

@Bramley: Taka mieszanka Polonii z Legią. Najbardziej znany polonista to Przyrowski. A swoją drogą to szkoda takiego Urbańskiego. W Legii zapowiadał się nieźle ale za bardzo chciał wyjechać za granicę. Nie każdy robi karierę jak Walukiewicz.

odpowiedz
olew - 17.06.2021 / 02:14, *.vectranet.pl

słabo ...

odpowiedz
Kkkkk - 16.06.2021 / 22:54, *.net.pl

Jeśli to zaplecze pierwszego zespołu to szału nie było, aby to ująć delikatnie

odpowiedz
mexx - 16.06.2021 / 22:10, *.chello.pl

Dramatem Legii II jest konieczność rozgrywania meczów w roli gospodarza w podwarszawskiej wsi. Ten fakt również może przekładać się na wyniki. Każda drużyna Legii Warszawa, mecze u siebie, powinna rozgrywać w Warszawie, przy ul. Łazienkowskiej 3.

odpowiedz
ws - 17.06.2021 / 10:29, *.chello.pl

@mexx: Tak to prawda. Legia II powinna mieć swój dom w stolicy a nie błąkać się po okolicach. Nowy Dwór, Sulejówek, Ząbki itp.
Mam nadzieję,że jedno z nowych boisk od Czerniakowskiej przystosowane do rozgrywek 2 ligi z trybunami na 1000-2000 osób wystarczy aby był to nowy dom dla Legii II

odpowiedz
Antykrzeszczu - 18.06.2021 / 18:38, *.amazonaws.com

@ws: No właśnie!Czas aby zarzäd i miasto natychmiast zajeli sie budowâ boisk a jedno całe kryte tak na 2000 tyś krzesełek takiminimini Ł3 dla Legii 2! I Młodych Legionistòw!

odpowiedz
(L) uz - 16.06.2021 / 22:06, *.inetia.pl

No i bardzo dobrze. Słabo by było gdyby jakieś wymęczone 1-0 pudrowało sytuację.

odpowiedz
Adrenalina - 16.06.2021 / 21:13, *.net.pl

Wstydu oszczędźcie panowie , hańbicie dobre imię Legii do tego u siebie i to z kim ...

odpowiedz
Zu(L)us - 16.06.2021 / 21:54, *.centertel.pl

@Adrenalina: Ty hanbisz siebie tym wpisem. To jest sport. Ile razy czarne pe....ły dostaly od nas wpie...dol w ostatnich latach. Tego nie pamiętasz? Weź książki i czytaj. Koniec roku już niedługo. Życzę przejścia z 6 do 7 klasy

odpowiedz
Olo - 18.06.2021 / 01:32, *.chello.pl

@Zu(L)us: Akurat w ostatnich latach, to chyba KSP więcej wygrywało z Legią i to zarówno w Ekstraklasie, jak i w niższych ligach po spadku Polonii. Słabo znasz się na piłce, chłopie.

odpowiedz
Stefan1916 - 18.06.2021 / 07:22, *.chello.pl

@Olo: ile Ty masz lat? Pamiętasz 7:2 u nas? A teraz derby grają z druga drużyna… jak mogą wygrywać. Jedyna przegrana z Polonia jaka pamietam (największa) to gdy zdobyli mistrza na Ł3, ale to czasy Olisadebe. Pamiętasz takiego piłkarza?

odpowiedz
Jerry - 18.06.2021 / 12:18, *.plus.pl

@Stefan1916:
Za Wojciechowskiego było też 3:0 dla Polonii na Konwiktorskiej.

odpowiedz
Ewelina - 16.06.2021 / 20:01, *.play-internet.pl

Rozgonić tych nieudaczników w diabły.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 16.06.2021 / 19:40, *.btcentralplus.com

Wyp......tych nieudacznikow !!!!!!

odpowiedz
miłek - 16.06.2021 / 19:40, *.chello.pl

Zasłużona porażka rezerw Legii w meczu z Polonią. Legioniści nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w meczu derbowym.

odpowiedz
Andrzej - 16.06.2021 / 19:59, *.tpnet.pl

@miłek: Nic nie rozumiesz . Kwas jest w drużynie , bardzo to przykre . Zupełnie jakby przeszli obok meczu , przykra sytuacja , w ogóle nie da się tego zrozumieć . Dlatego nie chrzań od rzeczy - Dyskobolia jest cienka , żerują na bałaganie w naszej Dwójce . W
normalnej sytuacji Nasi rozjechali by Czornuchów 5 do 0 . Bałagan i tyle . Nie rozumiem tego . Jakby grał Inaki , to brudne Koszule by sie ze....i , więc niech nie szpanują , bo ten ich Nitot ich robi w kunia i nadal są cieniasy do kwadratu .

odpowiedz
Ogór - 17.06.2021 / 06:25, *.centertel.pl

@Andrzej: wchodzisz andrzeju

odpowiedz
Andrzej - 18.06.2021 / 01:40, *.tpnet.pl

@Ogór : Zjazd na k6 ogórku .

odpowiedz
FWK - 16.06.2021 / 19:20, *.play-internet.pl

Noz k... Mac!!! U siebie???

odpowiedz