fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia chce Deiana Sorescu

Redakcja, źródło: ProSport

Rumuński ProSport informuje, że Legia Warszawa zainteresowana jest pozyskaniem Deiana Sorescu. Według gazety, stołeczny klub wysłał do Dinama Bukareszt ofertę kupna zawodnika w wysokości 400 tys. euro, jednak Rumuni ją odrzucili i żądają ok. 1 mln euro. Legia zaoferowała wprawdzie taką kwotę, ale w formie premii za określone wyniki piłkarza, wypłaconej w późniejszym terminie. Dinamo boryka się jednak z poważnymi problemami finansowymi i potrzebuje pieniędzy już teraz.

Według rumuńskich mediów Sorescu obecnie zarabia miesięcznie 7000 euro, natomiast w Legii byłoby to 22 000 euro.

Deian Sorescu ma 23 lata i występuje na prawej obronie lub prawym wahadle. W poprzednim sezonie zdobył 8 bramek i zanotował 10 asyst.

Deian Sorescu
ur. 29.08.1997, Rumunia
pozycja: prawy obrońca, skrzydłowy
kariera:
2014–2016 ACS Poli Timișoara
2014–2015 Millenium Giarmata
2017–2018 ASU Politehnica Timișoara
od 2018 Dinamo Bukareszt

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
(L) uz - 17.06.2021 / 23:21, *.inetia.pl

Zaproponować mu opcję ze zbieraniem grzybów - to się skusi. Rumuni to uwielbiają.
A poważnie to pensję bym mu dał jednak na początek niższą, np.15 tys.EURO/miesiąc ( w końcu i tak ponad dwa razy więcej niż w Dinamie), z opcją podniesienia po pół roku jeżeli się sprawdzi. Z ceny transferu pewnie w Dinamie dużo nie zejdą, w okolicach 1 mln. dużo teoretycznie słabszych klubów od Legii jest w stanie pewnie za niego wyłożyć. Zresztą kto wie jak to się ma do realiów pozyskania.....

odpowiedz
lol - 17.06.2021 / 10:48, *.amazonaws.com

brac

odpowiedz
Krisu - 17.06.2021 / 01:24, *.com.pl

Jest niedrogi nawet jeżeli zejdą mało z ceny. To byłby SOLIDNY TRANSFER. Młody zawodnik, a od 3 lat ma imponujące statystyki jak na prawego obrońcę w golach i asystach. Gra w reprezentacji Rumunii. Gra też w pomocy na obu stronach, a najciekawsze jest to, że najwięcej w karierze ma rozegranych meczy jako napastnik :)

odpowiedz
Arek - 16.06.2021 / 17:00, *.tpnet.pl

Jak dla mnie, to on tu nie przyjdzie. Zgadnijcie dlaczego.

odpowiedz
Sebo(L) - 16.06.2021 / 16:03, *.master.pl

W zasadzie to się zastanawiam po co redakcja w transferowej rubryce "Przyjdą?" podaje te wszystkie nazwiska?Przecież z góry wiadomo,że żaden Caktas,Ryan Gauld czy Rose nie przyjdą do Legii bo są to jedynie czyste spekulacje dziennikarzy niczym nie potwierdzone.Równie dobrze można by tam było umieścić np.sławetnego Yaya Bananę ;) Tyle się tu razy przewinęło te nazwisko,że dziwne iż jeszcze nie znalazł się w tej rubryce :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.06.2021 / 16:40, *.orange.pl

@Sebo(L): Wydaje się, że wszystkie podane nazwiska można już spokojnie wykreślić...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.06.2021 / 15:41, *.orange.pl

A ja chciałbym zjeść schabowego z orzechami, tylko zębów nie mam, to nie wiem, jak to "rozgryzę"...Może zeskrobię orzechy i pociumkam panierkę na kotlecie...Ale to jakby kupić buty i zawodnika na zdjęciu, z autografem...

odpowiedz
Jack(L) - 16.06.2021 / 15:14, *.t-mobile.pl

Podobają mi się nagłówki typu ,,Legia chce ...." A kogo Legia nie chce? Nie piszecie? Analizujac ruchy transferowe rzuca się w oczy jedno ,,bieda,bieda,i jeszcze raz bieda.Tak mistrz prawie 40 mil. Kraju się zbroi na następny sezon.Kolejni gracze ,,tylko"wypożyczeni" a jak tu odpali to nie będzie i tak nas stać na wykup.Polska myśl na budowanie potęgi.... tylko czyjej bo na pewno nie klubu.

odpowiedz
Farme(L) - 16.06.2021 / 12:05, *.bridgefibre.net

Jak podają węgierskie media Marcel Heister podpisał umowę Fehérvár FC także możecie go zdjąć z listy...
Marcel Heister NIE dla Legii.

odpowiedz
Nowa strategia - 16.06.2021 / 11:46, *.chello.pl

Widząc autobus pomyślałem że chcemy sprowadzić kierowcę z Rumunii. Taka nowa strategia transferowa. Potem kucharz z Bate Borisow, mechanik z rezerw Herthy Berlin i logopeda z Neftczi Baku.

odpowiedz
Rafał - 16.06.2021 / 12:23, *.tpnet.pl

@Nowa strategia: aaaaahaha , nooo , teraz tak sie wzmacnia drużynę haha. a tak powaznie to chyba ten grajek były na ten sezon najmocniejszym wzmocnieniem.

odpowiedz
singspiel - 16.06.2021 / 12:51, *.atman.pl

@Nowa strategia: bo liczy się otwarcie na nowe kierunki zrównoważonego rozwoju, czy jakoś tak

odpowiedz
dziad kudłaty - 16.06.2021 / 15:47, *.net.pl

@Nowa strategia: a zapasowy dmuchacz piłek z FK Tirana ?

odpowiedz
(L)eon - 16.06.2021 / 11:25, *.plus.pl

Sęk w tym że Sorescu nie chce do Legii

odpowiedz
D - 16.06.2021 / 14:25, *.234.130

@(L)eon: bo jest glupi,nikt inny go nie wezmie a u nas zarobi 3 razy tyle

odpowiedz
Felek - 16.06.2021 / 11:08, *.netfala.pl

Na razie to jest dramat z tymi wzmocnieniami...

odpowiedz
SEBO(L) - 16.06.2021 / 10:51, *.centertel.pl

A gdzie tradycyjne "Legia interesuje się Denisem Alibecem" ? Nudne okienko,gdy ani słowa o nim...

odpowiedz
do Redakcji - 16.06.2021 / 10:23, *.chello.pl

A co z tym Kolumbijczykiem, o którym pisaliście kilkanaście dni temu?

odpowiedz
Tauber - 16.06.2021 / 13:33, *.chello.pl

@do Redakcji:
ten Kolumbiiczyk z Pogoni Grodzisk - Sarmiento

odpowiedz
Obcy - 16.06.2021 / 09:46, *.t-mobile.pl

Pewnie z kimś negocjują i zainteresowanie Legii jest kartą przetargową.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 16.06.2021 / 09:37, *.aster.pl

W sumie niezły grajek, młody, niezbyt w sumie drogi. Aż dziwne, że nikt z silniejszych lig się nim nie zainteresował.

odpowiedz
Paco - 16.06.2021 / 09:35, *.190.43

Mam do sprzedania kudłatego Dariusza cena do uzgodnienia. To byłby najlepszy transfer z klubu. Dowóz na lotnisko gratis

odpowiedz
dziad kudłaty - 16.06.2021 / 15:48, *.net.pl

@Paco: na taczce go zawiozę nawet z Woli jak pójdzie ;)

odpowiedz
Echhh - 16.06.2021 / 07:48, *.chello.pl

Podobno Krychowiak bedzie odchodzil z Dynama. Co prawda oferte zlozyl Gornik Leczna, ale warto sprobowac. Dawaj Miodek. Walcz.

odpowiedz
Rytm - 16.06.2021 / 07:28, *.centertel.pl

Jeśli info. o pensji jest prawdziwe, to niezła przebita. 3 razy więcej miałby mieć w Legii.
Dwa razy więcej powinno być ok.

odpowiedz
Hubi40 - 16.06.2021 / 07:11, *.plus.pl

On byłby dobry myślę bo to pozycja jak Vesović.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.06.2021 / 07:03, *.orange.pl

Śmieszne. Wypłacać się na piłkarza, który może nie wypalić, albo zostawić najlepszego gracza na swojej pozycji zamiast pozwolić mu odejść. Które rozwiązanie rozsądniejsze? No właśnie.

odpowiedz
Rytm - 16.06.2021 / 07:22, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór:
Strategia Mioduskiego, czego nie rozumiesz?:D

odpowiedz
singspiel - 16.06.2021 / 13:01, *.atman.pl

@Mateusz z Gór: tylko Wszołek i Vesović nie zarabiali 250 tys euro rocznie, a i młodego łatwiej potem sprzedać

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.06.2021 / 05:00, *.orange.pl

@singspiel:

On nie jest młody, a dopięcie transferu nie będzie mniej kosztowne niż utrzymanie choćby jednego z wymienionych przez Ciebie piłkarzy na dwa sezony.

odpowiedz