Josue, Rafael Lopes, Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nowi piłkarze już w Leogangu. Przyjechał zarząd i władze akademii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tuż po południu dwaj nowi zawodnicy Legii Warszawa dotarli do Leogangu. Josue i Mattias Johansson podróżowali samolotem do Monachium i stamtąd autem do celu. Nowego zawodnika z Portugalii w recepcji powitało dwóch rodaków, którzy od dłuższego czasu reprezentują barwy Wojskowych. Rafael Lopes i Andre Martins od razu zadbali o to, by proces aklimatyzacji Josue przebiegł jak najszybciej.



Wraz z zawodnikami na zgrupowanie zawitali prezes Dariusz Mioduski, członek zarządu Tomasz Zahorski, dyrektor akademii Richard Grootscholten, jego zastępca Piotr Urban i Jacek Zieliński, który jest członkiem kierownictwa pionu sportowego klubu z Łazienkowskiej. Zieliński w marcu tego roku objął także nowo utworzoną funkcję Szefa Rozwoju Karier Indywidualnych i Wypożyczeń.

Tak liczna delegacja ludzi związanych z akademią może oznaczać, że dojdzie do rozmów na temat postępów jakie czynią młodzi zawodnicy. Powszechnie wiadomo, że prezesowi klubu bardzo zależy na tym, by młodzież przebijała się do kadry pierwszej drużyny, a nawet zaczęła w niej coraz częściej grywać.

W środę wszyscy na żywo obejrzą spotkanie Legia Warszawa - FK Krasnodar, które odbędzie się w pobliskim Saafelden. Początek starcia z dziesiątą drużyną Rosji poprzedniego sezonu zaplanowano na godzinę 15, by zdążyć na mecz Szwecja - Polska.

Josue. Portugalczyk z temperamentem. Kim jest nowy piłkarz Legii?

Media czekające na nowych gości uprzedziło niespodziewane pojawienie się Artura Jędrzejczyka, który wcielił się w nowego zawodnika i chętnie pozował do zdjęć ;)

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
MIODUSKI WON! - 23.06.2021 / 05:57, *.centertel.pl

Co za je... hipokryci. Nie.od dziś wiadomo ze "prezesowi"zalezy na rozwoju młodych a już z 4 odeszło transferem definitywnym do innych klubów. WYnacznikiem akademi jest ilość wychowanków w 1 składzie drużyny, jak narazie to jest ich 1 i nie widac światła tunelu. Wszyscy Ci co mieli rozum odchodzą bo i tak nie dostaną szans.

odpowiedz
Tomasz - 23.06.2021 / 02:59, *.tpnet.pl

Dominik Furman by się przydał . I młodego Włodara wprowadzać do składu , niech już trochę gra . Kozłowski gra , a on nie może ?

odpowiedz
ELka - 23.06.2021 / 05:23, *.t-mobile.pl

@Tomasz:
bo nie jest aż tak utalentowany

odpowiedz
Koko123 - 22.06.2021 / 22:54, *.net.pl

Przydałoby się jeszcze zakontraktować przynajmniej 2 Polaków ale konkretnych

odpowiedz
Marian - 22.06.2021 / 22:03, *.virginm.net

@Dentysta Legionista: Ucz sie dzieciaku!

odpowiedz
Dentysta Legionista - 22.06.2021 / 21:03, *.54.60

Miodulski chyba se zemby zrobił

odpowiedz
Mamut - 23.06.2021 / 11:34, *.t-mobile.pl

@Dentysta Legionista: stać go

odpowiedz
Rafa(L) - 22.06.2021 / 19:28, *.telefonica.de

Zarzad akademi Sie bawi a mlodzi odchodza...
Bez komentarza...

odpowiedz
Cześć ! - 22.06.2021 / 19:06, *.tpnet.pl

Artur , witaj !

odpowiedz
Ja - 22.06.2021 / 17:59, *.plus.pl

W tych torbach i bagażach to napewno cos% przywieźli na powitanie

odpowiedz
Wielki Fan Prezesa Dariusza - 22.06.2021 / 21:04, *.84.54

@Ja: to browary z Lidla! (promocja była)

odpowiedz
c u L t ⚽️ 93 ⚽️ M i s t r z - 22.06.2021 / 17:40, *.amazonaws.com

Wszystko idzie według moich wizji..., i nic i nikt nie zatrzyma budowy super Legii...powiedział nieoficjalnie Dariusz Mioduski w swoim otoczeniu... A my czekamy, czekamy....pytanie tylko jak długo jeszcze....?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 22.06.2021 / 17:35, *.btcentralplus.com

Jacek Zielinski = Szacunek.

odpowiedz
bronek49 - 22.06.2021 / 17:34, *.chello.pl

póki trenerem będzie poznański słowik to z młodych nikt się nie przebije on tylko liczy na łatwizne czyli gotowych zawodników ktorzy nie muszą być lepsi od młodych ale sciągnięci za odpowiednią kasei to jest wizja klubu widziana przez tego pyroka

odpowiedz
Agdomi - 22.06.2021 / 18:16, *.play-internet.pl

@bronek49: przecież to nie on ściąga zawodników, on dostaje gotowy "towar", jaka wizja, jak sie mlody przebije to i tak zaraz wyjedzie

odpowiedz
Zielu - 22.06.2021 / 16:13, *.centertel.pl

Kukuczka będzie kotem

odpowiedz
butla - 22.06.2021 / 15:41, *.t-mobile.pl

Co to za jakaś chora mania z tymi dziarami? Byle bubek teraz pomazany jak drzwi od kibla na centralnym

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.06.2021 / 15:38, *.centertel.pl

Chcą zobaczyć młodych w akcji? Czesław wystaw młody skład w sparingu. Przekonamy się o sile mitycznej akademii.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 22.06.2021 / 15:37, *.plus.pl

Dariusz lubię to!!! Kiedy przyjeżdża prezes zawsze coś się dzieje. Potem udzieli wywiadu co zobaczył itd

odpowiedz
Mariusz - 22.06.2021 / 15:31, *.datapacket.com

Pan Prezes Mioduski to wszystkich hejterów wciąga nosem. Tyle w temacie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.06.2021 / 15:34, *.centertel.pl

@Mariusz : Nie wiem, co prezes wciąga nosem, ale powinien przestać, bo efekty są tragiczne.

odpowiedz
Markus Merk - 22.06.2021 / 23:01, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Tragiczny efekt w postaci mistrzostwa.

odpowiedz
Juno - 22.06.2021 / 23:42, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: hahaha

odpowiedz
Chrońcie Prezesa Miodulskiego! - 22.06.2021 / 14:26, *.156.148

Żeby ten nowy tylko Miodulskiemu nie sprzedał sztangi w nos, skoro taki nerwowy

odpowiedz
Nasidius (L) - 22.06.2021 / 15:31, *.centertel.pl

@Chrońcie Prezesa Miodulskiego! : Każdy zna swoje miejsce w szeregu.

odpowiedz
Hautausmaa - 22.06.2021 / 13:24, *.tpnet.pl

Ze zdjęcia wynika, że Miodek przyjechał nie autobusem, tylko w złoconej lektyce na kółkach. Szwabisko w krótkich gaciach niewąsko zdziwione tym widokiem.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.06.2021 / 13:28, *.centertel.pl

@Hautausmaa: Rotfl

odpowiedz
raf - 22.06.2021 / 15:40, *.t-mobile.pl

@Hautausmaa: hahahaha dobre ;))

odpowiedz
SEBO(L) - 22.06.2021 / 15:52, *.chello.pl

@raf: nawet bardzo dobre,tym bardziej,że oni są na zgrupowaniu w Austrii, a Szwab to taki chłop ze Szwabii,Bawaria,czyli Niemcy... Ale skojarzenie z tą lektyką i sam żart sytuacyjny elegancki.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 22.06.2021 / 17:54, *.plus.pl

@raf: rozładowali bagaże a tam niespodzianka - mioduski.

odpowiedz
Pawełek - 22.06.2021 / 13:14, *.netfala.pl

Jakimi furami przyjechali? Jakimiś fajnymi?

odpowiedz
spasiony - 22.06.2021 / 13:06, *.222.242

Dzis rozmowy na szczycie czyli jutro kac gigant? Na zdjeciach ze sparingu okaze sie, kto ma mocniejsza glowe:)

odpowiedz
L - 22.06.2021 / 12:47, *.tpnet.pl

I po co ten mioduski tam pojechał? Mam wrażenie że ten gość bardziej się skupia na tym żeby pokazywać ciągle kto tu jest szefem niz na podejmowaniu dobrych decyzji. Serio pytam jakie są realne korzyści są z tego, że on tam jest i gapi się na to jak trenują?

odpowiedz
zkr - 22.06.2021 / 12:49, *.chello.pl

@L: uczy się taktyki?

odpowiedz
lob - 22.06.2021 / 12:53, *.t-mobile.pl

@L: Pojechał bo takie ma prawo. Jest właścicielem Legii. Jego zabawki i może sobie robić co chcę, a ty co najwyżej możesz popatrzeć z za płotu i to przez lornetkę z dużej odległości. Kup sobie Legie to też będziesz sobie jeździł.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 22.06.2021 / 13:04, *.orange.pl

@lob : pełna zgoda kolego, też nie jestem wielkim fanem p. Darka ale są granice, których przekraczać nie wypada. Jeśli ma sie odrobinę taktu.

odpowiedz
Tager11 - 22.06.2021 / 13:04, *.plus.pl

@lob : Brawo prawdziwe i sensowne podsumowanie trolli .Oby więcej takich wypowiedzi.

odpowiedz
. - 22.06.2021 / 13:05, *.centertel.pl

@L: serio pytam. Jakie są realne korzyści z tego Twojego posta. Merytoryki tu za grosz.
Ps. Kup sobie Legię będziesz robił co będziesz chciał.

odpowiedz
Quick - 22.06.2021 / 13:06, *.tpnet.pl

@L:
Przygląda się trenerce. Może jak zwolni Czesia postanowi sam kierować drużyna. Chyba wtedy byłby spełniony. A tak poważnie to też niewiem po co tam pojechała cała śmietanka ludzi z klubu

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.06.2021 / 13:07, *.centertel.pl

@lob : "Kup sobie Legie" Poczekam, aż będzie za darmo, gdy twój idol doprowadzi ją do bankructwa. Jest na dobrej drodze.

odpowiedz
Jano - 22.06.2021 / 13:23, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: no to akurat nie jest dobry pomysł z tym czekaniem bo jak Legia zbankrutuje to będzie raz już wyprzedana a dwa z masą długów które będziesz musiał przejąć więc nie wiem czy to byłoby taniej

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.06.2021 / 13:25, *.centertel.pl

@Jano: Wyprzedana już jest. A za długi oddam Miodkowi Akademię. Taki mam plan :-)

odpowiedz
Tomek - 22.06.2021 / 14:48, *.113.189

@Quick: "Śmietanka"? Przecież te osoby to co najwyżej skisłe mleko...

odpowiedz
Biznesman - 22.06.2021 / 19:06, *.virginm.net

@L: panskie oko konia tuczy,po to tam jest

odpowiedz
L - 22.06.2021 / 23:50, *.play-internet.pl

@vadisodjidjiaofoe: to wtedy ty będziesz sobie jeździł z piłkarzami do Dubaju czy innych słonecznych miejsc a mądrala @lob będzie ciagle mógł sobie tylko popatrzeć z za płotu i to przez lornetkę z dużej odległości ;)

odpowiedz
WTK do żołnierza mioduskiego - 23.06.2021 / 12:02, *.tpnet.pl

@lob : Weź się nie zesraj przypadkiem

odpowiedz