fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marek Gołębiewski zostanie trenerem rezerw Legii

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Marek Gołębiewski ostatnio pracował w drugoligowej Skrze Częstochowa. Jak na Twitterze informuje Janekx89 szkoleniowiec ma objąć rezerwy Legii.

Rok 2021 dla Skry rozpoczął się znakomicie, gdyż byli niepokonani w siedmiu następnych spotkaniach. Późnej przyszedł gorszy moment, a częstochowianie nie wygrali meczu w następnych ośmiu kolejkach. Właśnie po przegranej potyczce z Olimpią Grudziądz, z posadą pożegnał się Marek Gołębiewski. Zespół objął duet asystentów, a ich podopieczni ostatecznie awansowali na zaplecze Ekstraklasy.

O byłego trenera Skry Częstochowa zabiegał również Stomil Olsztyn, jednak szkoleniowiec wybrał prawdopodobnie ofertę z Legii. Celem zespołu ma być awans do II. ligi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Ja - 24.06.2021 / 14:18, *.plus.pl

Jeszcze będzie przepieknie

odpowiedz
:) - 24.06.2021 / 12:20, *.plus.pl

Nic nie zmieni ale gorzej nie może już byc

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 24.06.2021 / 12:18, *.plus.pl

Ogory nie ogory ale Mosor już w piaście a Cielemecki w Wiśle Płock a już chodzą słuchy że warchoła chce też Wisła ale Kraków :D tak pan Dariusz dba o młodych że wychowuje dla innych :) brawo niech Żyje :D naprawdę lubię to !!!

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 24.06.2021 / 12:24, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : jakby byli dobrzy to by zostali w 1 drużynie u Vuko bo on dał im szansę. Może nerwy ich zzarly czy presją za duża?jakoś do tej pory tylko praszeliksie w miarę pokazał nas pyrdol kariery nie robi ok on akurat kontuzja ale reszta co poszła? Makowski ława u Magiery Kopczyński w Warcie tak sobie a Jagiełło moneta łakomy jalocha i inni? Gdzie są?

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 24.06.2021 / 12:15, *.plus.pl

Co to zmieni trener jak same ogory w skladzie.

odpowiedz
Q q wet uu - 23.06.2021 / 22:07, *.centertel.pl

Marek super gość. Poznałem go w liceum. Legionista od zawsze

odpowiedz
Tonnies - 23.06.2021 / 13:33, *.chello.pl

kiedyś na przełomie wieków zagrał dla Gwardii Warszawa
grał w sparingu Gwardia - Legia 1-3 za Smudy w 2000 na Racławickiej

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 23.06.2021 / 11:59, *.orange.pl

Nie wiem, czy to właśnie trener rezerw nie będzie konkretnym wzmocnieniem, jednym z ważniejsi, ych tego lata. Młodzi zawodnicy muszą mieć dobrego nauczyciela.

odpowiedz