fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lindsay Rose blisko Legii

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Jak donosi na Twitterze Tomasz Włodarczyk stoper Lindsay Rose jest bliski przyjścia do Legii. 29-latek jest reprezentantem Mauritiusa, jednak urodził się we Francji. Aktualnie reprezentuje barwy greckiego Arisu Saloniki.

Rose w Arisie występuje od stycznia 2019 roku, w tym czasie zdołał rozegrać w barwach greckiego klubu 96 meczów, w których zdobył siedem bramek. W sezonie 2020/21 był kluczową postacią swojego zespołu i opuścił zaledwie dwa spotkania. Ostatecznie Aris w greckiej Ekstraklasie zajął 3. miejsce. Wcześniej Rose występował m.in. w barwach Olympique Lyon (19 spotkań) czy FC Lorient (50 spotkań). W sumie na najwyższym poziomie rozgrywkowym we Francji rozegrał 62 mecze. Dodatkowo podczas swojej dotychczasowej kariery pięciokrotnie występował w barwach reprezentacji Mauritiusa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (73)

+dodaj komentarz
Tomasz - 27.06.2021 / 08:32, *.com.pl

Ale nius :) już jest We Warszawie od dwóch dni przechodzi testy i w poniedziałek tak hmmm 15 :) będzie piłkarzem LEGII !!!

odpowiedz
Marcelinho - 26.06.2021 / 20:18, *.chello.pl

Ten Rose cos leci od wczoraj i doleciec nie moze ;-)

odpowiedz
ooon - 26.06.2021 / 09:48, *.47.44

na papierze wygląda dobrze, oby coś pokazał w Legii...

odpowiedz
Legionista80 - 26.06.2021 / 00:56, *.play-internet.pl

Ale jedziecie...wspolczuje Wam.
62 mecze w Ligue 1....sadzicie, ze bedzie gorszy od Wieteski? No zlitlujcie sie nad soba...Mauritius jest zwiazany silnie z Francja i lowia tam talenty...wymiotowac sie chce jak czytam te narzekania .. Oby to Czeslaw zestawil i pynka Norwegow. Pozdro

odpowiedz
HW - 25.06.2021 / 16:16, *.orange.pl

Na lige wystarczy .Na puchary zadne wzmocnienie

odpowiedz
lob - 25.06.2021 / 23:23, *.chello.pl

@HW: to dorzuć się na Goretzke mundralo..........

odpowiedz
HW - 25.06.2021 / 16:16, *.orange.pl

Na lige wystarczy .Na puchary zadne wzmocnienie

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 25.06.2021 / 10:18, *.centertel.pl

Z nazwiska no name. Z cv nieźle.
Ale coś jest z nim nie tak, że przechodzi z 3 klubu ligii greckiej (podobno grając) do Legii. Może b6ć kocur ale równie dobrze może być drugi Obradovic. Trudno orzec. Oby to pierwsze

odpowiedz
Lindsay Lohan będzie GRAŁa pierwsze skrzypce... - 25.06.2021 / 10:12, *.orange.pl

...u Mioducha!

odpowiedz
Andrzej - 25.06.2021 / 19:12, *.tpnet.pl

@Lindsay Lohan będzie GRAŁa pierwsze skrzypce...: Niezła lasencja , widziałem ją w
'' Garbi , super bryka ''.

odpowiedz
Komitet powitalny - 25.06.2021 / 09:35, *.centertel.pl

Cześć Remy

odpowiedz
RMFC - 25.06.2021 / 09:27, *.orange.pl

Ciekawe czy nadaje się do gry od razu czy znów musi dochodzić do siebie pół sezonu

odpowiedz
jarekk - 25.06.2021 / 05:57, *.116.4

Ktoś wie kiedy i z kim grał Małyritius i jakie były wyniki?

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 25.06.2021 / 15:10, *.centertel.pl

@jarekk: nie dawali tego w tv

odpowiedz
Kalarepa - 25.06.2021 / 00:34, *.play-internet.pl

Uzbek, Maur, Iztaelita, brakuje jeszcze Mongoła.

odpowiedz
bubba - 25.06.2021 / 08:18, *.hawetelekom.pl

@Kalarepa: Mongołem jesteś Ty, mamy komplet

odpowiedz
(L) uz - 25.06.2021 / 00:29, *.inetia.pl

"Pożywiom - uwidzim" - tak powiedziałby Czerczesow. Miejmy nadzieję , że porządnie go "prześwietlono" ( w to wątpię), żeby nam nie wyszła gwiazda jak ten z Serbii co rajcowały go rezerwy, albo balangowicz, jak Remy. Bo teoretycznie wygląda dobrze, ale.....te szczegóły.

odpowiedz
zgred - 24.06.2021 / 20:37, *.vectranet.pl

Przede wszystkim grał bardzo regularnie w ostatnim mocnym przecież klubie.Oby się dobrze u nas przyjął

odpowiedz
Sobo(L)ew - 24.06.2021 / 18:56, *.centertel.pl

Rose,, Nie " dla Legii ????????????????????.

odpowiedz
Marek - 24.06.2021 / 18:46, *.orange.pl

do doopy z tymi "wzmocnieniami"

ale dramat to mają być te transfery na LM z Azerbejdżanu, Kazachstanu, Izraela i Mauritiusa ?!

od razu widać, że robi się kolejna wieża babel na miarę słynnego już truskawkowego zaciągu...

można tylko obstawiać kiedy ten cały Lindsay Rose wyleci do klubu kokosa do rezerw za imprezowanie jak Remy, ale popcorniarze się cieszą...

odpowiedz
NAS - 26.06.2021 / 00:10, *.centertel.pl

@Marek: A może Salah z Egiptu, Mane z Senegalu, Aubameyang z Gabonu, Rashica z Kosowa, Pjanić z Bośni lub Keita z Gwinei tępy dzbanie. Powiedz jakie ma znaczenie narodowość, dla mnie jako kibica Legii najważniejsze żeby potrafił grać w piłkę a nie skąd pochodzi, może być nawet z Korei Północnej albo z Iranu. Wszystkiego dobrego dla braci i sióstr po szalu

odpowiedz
:) - 24.06.2021 / 18:26, *.chello.pl

Nieźle

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 24.06.2021 / 18:08, *.52.135

o kur....a Mauritius! Może chociaż po taniości załatwi znaczki...

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 24.06.2021 / 17:58, *.plus.pl

Uzbekistan Albania Izrael jeszcze Mauritius? Coraz lepiej nawet Phillips z Luksemburga był też kiedyś. Niedługo to z Andory San Marino albo ku...a Malediwów będą brać grajków albo tego Bońka z Hondurasu :)

odpowiedz
Ania - 25.06.2021 / 06:53, *.centertel.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: niby skąd mamy kupować ? Z Niemiec, Anglii czy może La Liga?

odpowiedz
L - 24.06.2021 / 17:51, *.tpnet.pl

BARDZO PROSZĘ O OPINIE INTERNETOWYCH ANONIMOWYCH SPECJALISTÓW, KOCUR CZY OGÓR?

odpowiedz
Arek - 24.06.2021 / 17:37, *.tpnet.pl

Tylko patrzeć, jak ten Rose odpisze Włodarowi, że wpieprza tiramisu i kawkę jak Piekario i tyle z tych jego newsów.

odpowiedz
Arecki - 24.06.2021 / 16:45, *.com.pl

Będzie nowy kierunek zgrupowania czyt. MAURITIUS lub wakacji

odpowiedz
KK - 24.06.2021 / 16:36, *.chello.pl

UEFA zniosła zasadę bramek zdobytych na wyjeździe. Dla nas to akurat dobre rozwiązanie.

odpowiedz
xxx - 24.06.2021 / 15:35, *.tpnet.pl

Aris zajął 2gie nie 3cie miejsce
nie mieliśmy kasy na młodego Rumuna z liczbami i grą w kadrze na pozycję gdzie mamy dziurę (raczej Jury nie utrzymamy), więc zapłacimy za gościa 29lat na pozycji, gdzie potrzeba tylko poszerzenia kadry...

jaaasne

odpowiedz
Luta - 25.06.2021 / 08:41, *.plus.pl

@xxx: Bo nie zapłacimy. Pewnie będzie odroczona spłata na 2 lata plus bonus za awans do pucharów i jakoś się dogadają. Juranovica też dopiero składamy teraz jakoś.

odpowiedz
Pawciu - 24.06.2021 / 15:27, *.net.pl

Moze sie okaze drugim Choto?

odpowiedz
chrisSiekierki - 24.06.2021 / 14:17, *.vectranet.pl

Zawodnik wygląda na solidnego. Grał w niezłych klubach ale ja od jakiegoś czasu mam obawy co do naszych transferów... był u nas wulkan Martyniki a teraz może będzie skała Mauritiusu...

odpowiedz
Coach biedronka - 24.06.2021 / 17:40, *.sky.com

On bedzie jak dikson choto i moussa outtara w jednym.

odpowiedz
2222 - 24.06.2021 / 20:16, *.play-internet.pl

@chrisSiekierki:
A pamiętasz Gościa z Burkina Faso niejaki. Q.....

odpowiedz
Good ⚽️ news ⚽️ Legia - 24.06.2021 / 14:12, *.amazonaws.com

No brawo!to kocur!

odpowiedz
Leo - 24.06.2021 / 14:03, *.play-internet.pl

29 lat i 5 występów w reprezentacji której nikt nie zna ciekawe zacznie grać ocenie może będzie jaka liga taki Leonardo Bonucci

odpowiedz
Bie(L)any - 24.06.2021 / 21:07, *.vectranet.pl

@Leo:
Zawsze to jednak reprezentant ... a ilu reprezentantów Polski gra w Legii na dzień dzisiejszy ??? ...
Plusem jest to że teraz My podbieramy zawodników z Grecji a nie na odwrót jak kiedyś

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.06.2021 / 13:53, *.127.48

Ma jeszcze rok umowy z Arisem, więc Miodek musiałby za niego zapłacić, co obniża znacząco prawdopodobieństwo transferu. Grajek niby dobry, ale po co nam 6-ty środowy obrońca? Będziemy grać na 2 frontach?

odpowiedz
piotr_zabki - 24.06.2021 / 15:29, *.plus.pl

@vadisodjidjiaofoe: Możesz wymienić tych sześciu obrońców? Solidnych...

odpowiedz
Wolfik - 24.06.2021 / 16:29, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Nie. Ale kiedy przyjdzie to "bedzie potrzebował czasu". Czyli zagra koło pażdziernika a wówczas Jedza i Wieteś będa mieli po 4-ry kartki.

odpowiedz
Pacz - 24.06.2021 / 16:59, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: Będziemy grać na trzech frontach: Liga Mistrzów, Ekstraklasa i Puchar Polski.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.06.2021 / 22:08, *.127.48

@piotr_zabki: solidnych stoperów to w ogóle nie potrafię wymienić ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.06.2021 / 22:10, *.127.48

@Wolfik: ale mamy jeszcze Hołownię, abu Hannę i Nawrockiego.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.06.2021 / 22:11, *.127.48

@Pacz: Sądzę, że prezes tak właśnie myśli. I oby mu się spełniło.

odpowiedz
eduardo - 25.06.2021 / 15:40, *.249.78

@Pacz: i Klubowe Mistrzostwa Swiata

odpowiedz
Coach biedronka - 24.06.2021 / 13:32, *.btcentralplus.com

(L)INDSAY ROSE to bedzie lider defensywy
Boruc-johanson lindsay hanna mladenovic-juranovic jouse luqinas kapustka-emreli pekhart

odpowiedz
Cezary1916 - 24.06.2021 / 14:47, *.com.pl

@Coach biedronka: Martwi mnie coraz mniejszy odsetek polskich zawodników w pierwszej jedenastce.

odpowiedz
Fan paruwek i waleriana - 24.06.2021 / 14:47, *.telnaptelecom.pl

@Coach biedronka: a co z josipem nie jest pewne że odejdzie

odpowiedz
jarek83 - 24.06.2021 / 15:14, *.tpnet.pl

@Cezary1916 : Na Euro widziałeś co znaczą polscy zawodnicy.

odpowiedz
piotr_zabki - 24.06.2021 / 15:32, *.plus.pl

@Cezary1916 : No to przedstaw nam polskich zawodników łapiących się do pierwszej 11.
Spokojnie Boruc, Jędza, Kapustka, Slisz, Wieteska poradzą sobie z szatnią

odpowiedz
Pietrucha - 24.06.2021 / 15:36, *.orange.pl

@Fan paruwek i waleriana: przecież wymienił Jurę

odpowiedz
Truteń - 24.06.2021 / 16:11, *.pljtelecom.pl

@Coach biedronka: Ta układanka ma jeden poważny feler. Który z wymienionych jest polskim młodzieżowcem? Boruc czy Kapustka?

odpowiedz
cieciu - 24.06.2021 / 16:50, *.mm.pl

@Cezary1916 : jak najmniej Polaków. wczoraj pokazali ze Szwecją jak grają...

odpowiedz
Andrzej - 24.06.2021 / 17:54, *.tpnet.pl

@Coach biedronka: Liderem defensywy jest Jędza . A zapomniałeś też wymienić w składzie Bartka Slisza .

odpowiedz
L - 24.06.2021 / 18:26, *.tpnet.pl

@Cezary1916 : To wina naszego kudłatego prezesa który co chwile oddaje jakiegoś młodego wychowanka za darmo. Nie tak dawno był Mosór a ostatnio Cielemęcki...Ehhh szkoda gadać...

odpowiedz
Tom - 24.06.2021 / 18:36, *.play-internet.pl

@Coach biedronka: gdzie masz młodzieżowca?

odpowiedz
Krisu - 24.06.2021 / 22:06, *.com.pl

@Coach biedronka: Dobra 11-stka, ofensywna. Bez defensywnego pomocnika. Właśnie tak bym wolał

odpowiedz
Coach biedronka - 24.06.2021 / 22:54, *.sky.com

@Truteń: to jest sklad na eliminacje eliminacji ligi misiow,tam nietrzeba juniora

odpowiedz
A no właśnie ... - 24.06.2021 / 23:59, *.tpnet.pl

@Tom: Włodar powinien grać . Dał dobrą zmianę w meczu z Krasnodarem , zdolny chłopak . Na co tu czekać , niech już gra .

odpowiedz
jak chcesz dostać się do filharmonii... - 25.06.2021 / 21:56, *.amazonaws.com

@Cezary1916 : ... to ćwicz k.. ćwicz

odpowiedz
SEBO(L) - 24.06.2021 / 13:30, *.centertel.pl

A nie tak dawno DM mówił o chęci odmładzania drużyny itp. . A sprowadza gości około 30 -sto letnich...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.06.2021 / 13:29, *.127.48

Ma jeszcze umowę ważną przez rok, więc Miodek musiałby za niego zapłacić. Zwłaszcza, że był ważnym punktem Arisu. Ale grajek wydaje się OK. Kolejna sprawa - nie za dużo tych środkowych obrońców? Mamy już 5-ciu. On byłby 6-ty. Czyżbyśmy jednak szykowali się na grę co 3 dni ;-)

odpowiedz
c u L t - 24.06.2021 / 14:16, *.amazonaws.com

@vadisodjidjiaofoe: Jêdza zgłosił nieoficjalnie że końvzy za rok kariere,kupił 100h pöl i posieje rzepak , olej Polskiej przyszłości!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.06.2021 / 15:20, *.127.48

@c u L t: Jędza to się zgrywa. Chce podwyżkę ;-) Poza tym to dopiero z rok.

odpowiedz
L - 24.06.2021 / 18:29, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: mioduski i kucharski to chyba już zakładają że duza część transferów nie wypali dlatego zamiast jednego obrońcy kupili trzech ;)

odpowiedz
Luta - 24.06.2021 / 13:28, *.plus.pl

Ciekawe jak to zrobią bo wydaje mi się że na Bodo wyjdą 4 obrońcami. Chyba że Abu Hana wyleczy się. Wtedy mamy 4 stoperow do gry. Więc raczej na 3 z norwegami nie zagramy. Jak dojdzie ten nowy to faktycznie można pomyśleć o grze na 3 stoperow. Z Krasnodarem jakoś to wyszło w obronie.

odpowiedz
bum - 24.06.2021 / 13:20, *.virginm.net

Mysle ze tacy pilkarze to optymalne wyjscie dla Legii w takiej sytuacji. 28+ z dobrym CV i w gazie jak Rose wlasnie. Oby mogl grac z miejsca

odpowiedz
Szmu(L)ki - 24.06.2021 / 13:52, *.aster.pl

@bum: dokładnie. To jest maks poziom gracza jaki może do nas przyjść. Trzeba mieć nadzieję, że czesio zrobi z takich grajków zgrany zespół, wyćwiczy parę schematów i na ligę starczy. Oby starczyło na puchary.

odpowiedz
Real - 24.06.2021 / 13:17, *.com.au

Z opisu wynika że kartę na ręku ma, ogórkiem nie jest. Jak w praktyce, zobaczymy.

odpowiedz
Legionista - 24.06.2021 / 13:59, *.chello.pl

@Real: ma jeszcze rok kontraktu

odpowiedz
Dexter - 24.06.2021 / 13:11, *.centertel.pl

W reprezentacji czego?

odpowiedz
eLo - 24.06.2021 / 18:22, *.play-internet.pl

@Dexter: górnej wolty

odpowiedz