fot. Woytek / Legionisci.com

Kądzior: Legia? Rozmawiałem z dyrektorem sportowym

Woytek, źródło: meczyki.pl

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja o zainteresowaniu Legii sprowadzeniem Damiana Kądziora, który obecnie jest graczem hiszpańskiego SD Eibar. Po spadku z La Liga Kądzior zamierza zmienić barwy klubowe.

W rozmowie z meczyki.pl sam zawodnik przyznał, że dwa polskie kluby kontaktował się z nim w sprawie możliwego transferu.

- Legia i Lech nawiązywały kontakt. Była wiadomość z Legii, nawet sam rozmawiałem chwilę z dyrektorem sportowym Legii, ale nie rozwinęło się to. Sprawa skończyła się na jednym, dwóch telefonach w sprawie takiego transferu. A z Lecha dzwonili do mojego menadżera, ale też ten temat nie jest bliski do finalizacji - mówi Kądzior.

Zawodnik dodaje, że nie jest zainteresowany wypożyczeniami, a polskie kluby mogą mieć problem, by zapłacić kwotę odstępnego Eibarowi.

Całą rozmowę możecie przeczytać na meczyki.pl.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 28.06.2021 / 17:32, *.plus.pl

Usłyszeli ile chce zarabiać i się rozmowa skończyła.

odpowiedz
HW - 28.06.2021 / 13:35, *.orange.pl

Lige mistrzow to za malo taki zawodnik na ekstalige dobry by byl

odpowiedz
Kibolek - 28.06.2021 / 11:08, *.it-home.pl

Za cienki jesteś na LEGIE Damian. Vesovic po kontuzji nakryl by Cię czapką.

odpowiedz
Marce(L) - 28.06.2021 / 18:30, *.vectranet.pl

@Kibolek :
... ale może nie ma takiej marudnej partnerki jak Vesovićć ????????????

odpowiedz
Cyniek - 28.06.2021 / 10:52, *.vectranet.pl

Więc sami widzimy jak profesjonalnie robi się w Legii transfery

odpowiedz
eLka - 28.06.2021 / 11:44, *.tpnet.pl

@Cyniek: No jak? Rozmawiał bezpośrednio z dyrektorem a amica tylko z jego menadżerem.

odpowiedz
Marianek - 29.06.2021 / 13:16, *.145.2

@eLka: on prawdopodobnie idzie do amicy

odpowiedz
Paco - 28.06.2021 / 10:18, *.190.43

Jest wielu dobrych zawodników bez kontraktu trzeba popracować ustalić jakie cechy ma mieć dany zawodnik i wybrać 3 a z nich jednego . Tylko trzeba pracować a nie bazować na agentach piłkarzy . Kucharski nie ma ludzi aby wykonali mu analityczne prace bo jest sam i nie może liczyć na wsparcie. Cokolwiek o nim nie powiemy ma ciężki kawałek chleba z loczkiem

odpowiedz
zduneq - 29.06.2021 / 12:25, *.inetia.pl

@Paco:
Pekhart, Mladenovic,Juranovic,Kapustka,Luqinias,Wszołek,Emerli sami przyszli na Łazienkowską i poprosili aby wziąć ich do Legii bo zawsze chcieli tu grać.

odpowiedz
:) - 28.06.2021 / 10:01, *.chello.pl

Myślałem że z Kendim z Lecha

odpowiedz
Sobo(L)ew - 28.06.2021 / 09:25, *.255.243

Loczek łajza powinien raz a porządnie zainwestować w transfery to po dobrym występie w LM by mu się zwróciło ????????????Aż wstyd żeby taki srast było stać na wykupienie Swierczoka a nas na innego zawodnika już nie ????????????????. Zamiast pchać kasiure w swoje kielnie to powinien trochę zainwestować, ale do tego potrzeba trochę mózgu zamiast siana we łbie

odpowiedz
Kamień - 28.06.2021 / 09:52, *.chello.pl

@Sobo(L)ew : ta, tylko Piast wykupił go tylko dlatego żeby zaraz odsprzedać z zyskiem. Zresztą już mają chętnego

odpowiedz
Kibo(L) - 28.06.2021 / 10:55, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew :
Nic prostrzego ... wykup udziały o pudla do inwestuj swój hajs zrób transfery a i tak 3/4 kibiców będzie nie zadowolonych bo mają swoje typy ... a już na koniec jak awansujesz do LM to Ci zamkną stadion na najwyższy mecz np z Realem i jeszcze zapłacisz dużą karę...

odpowiedz
eLka - 28.06.2021 / 11:46, *.tpnet.pl

@Sobo(L)ew : Bo to cena dla piasta wpisana w jego wypożyczenie znalazł się chętny to zaryzykowali. Jak piast by go nie wykupił miał wrócić do klubu a cena dla potencjalnych nabywców wzrosła do 3 mil euro.

odpowiedz
HUGON - 28.06.2021 / 23:08, *.vectranet.pl

@Sobo(L)ew : Swierczok to się nadaje do kręcenia karuzeli,leń niesamowity,dobrze ze nie było podchodów pod tegoobiboka.

odpowiedz
Fą di - 28.06.2021 / 08:21, *.t-mobile.pl

Wielka szkoda jeszcze On plus obrońcy i można powiedzieć że ten skład jakoś wygląda.

odpowiedz