fot. Woytek / Legionisci.com

Kądzior nie dla Legii

Maciej Frydrych, źródło: Twitter

Ostatnio sporo pisało się o zainteresowaniu Legii Damianem Kądziorem. Dziś wyjaśniło się, że piłkarz nie trafi na Łazienkowską.

Wczoraj pisaliśmy, że Kadzior rozmawiał z dyrektorem sportowym Legii. Ostatecznie sprawy się nie rozwinęły, a zawodnik trafi do innego klubu z Ekstraklasy.

Dziś na Twitterze Krzysztof Stanowski napisał, że Damian Kądzior wzmocni Lecha Poznań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (66)

+dodaj komentarz
fanx - 01.07.2021 / 22:26, *.btc-net.bg

odchodzi Mosór związany z Legią całe życie z L biorą MN człowiek nie związany z L co on pokaże,
będzie walczył tylko o kasę z kontraktu, prezes niech zmieni Kucharskiego, doradców , jak nie ma pomysłów niech zatrudni fachowców albo da sobie spokój z piłką w Polsce jest ....

odpowiedz
Singspiel - 01.07.2021 / 12:25, *.plus.pl

Mamy juz swojego Kędziora

odpowiedz
(L) uz - 30.06.2021 / 23:04, *.com.pl

"nie trafi na Łazienkowską" . Się wyjaśniło i wszystko w temacie. Nie trafi, bo Warszawa to spore miasto i się zgubił. Nie ogarnął trasy i dlatego poszedł do poznania. Tam się będzie orientować po beku tych trykających się kozłów i beku kibiców amiki gdy będą zajmować w kolejnym sezonie miejsce pod koniec tabeli.

odpowiedz
Ewelina - 30.06.2021 / 20:18, *.vectranet.pl

Kolejność prawidłowa. Najpierw rozmawiał z Legią a gdy nic z tego nie wyszło, zgłosił się do Amiki Wronki.

odpowiedz
Gks - 30.06.2021 / 12:49, *.centertel.pl

Tylko piast

odpowiedz
Wolfik - 30.06.2021 / 15:22, *.mm.pl

@Gks: Srast nie piast. Wypad krojcoku do mc donalda...

odpowiedz
(L) uz - 30.06.2021 / 10:23, *.com.pl

Ten już wysiadający z samolotu Lindsay Rose dotarł na badania medyczne , czy prosto na jakąś balangę czy też coś przeoczyłem? Wie ktoś?

odpowiedz
Wolfik - 30.06.2021 / 15:17, *.mm.pl

@(L) uz: Może się zgubił, jak wcześniej "Czuka Czups". Albo mu buty na lotnisku podwędzili....

odpowiedz
Yeti - 29.06.2021 / 22:33, *.play-internet.pl

Ojej tragedia. A kto to jest ten Kądzior???

odpowiedz
Bu"L"i - 29.06.2021 / 21:37, *.inetia.pl

Nie chciał mieć w cv tytułu MP to nie.

odpowiedz
lol - 29.06.2021 / 20:26, *.amazonaws.com

i elegancko !!!!

odpowiedz
golawic12345 - 29.06.2021 / 20:14, *.centertel.pl

LEGIA nie dla kądziora!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
HAHAHA... - 29.06.2021 / 17:55, *.net.pl

Ciekawe czy w tym sezonie Maciej też będzie Lechem XVI .

odpowiedz
kondorłap - 29.06.2021 / 17:44, *.vectranet.pl

Tragedia.Kondor nam uciekł

odpowiedz
kkk - 29.06.2021 / 17:36, *.vectranet.pl

głupi tytuł pod klikbajt i przypodobanie się kibicom, bo przecież wiecie, że Legia nawet z Kądziorem nie rozmawiała

odpowiedz
Dyrektor - 30.06.2021 / 07:16, *.orange.pl

@kkk: jak nie, jak tak?

odpowiedz
Jack(L) - 29.06.2021 / 17:21, *.t-mobile.pl

Piszcie co chcecie ale jak Legia walczy z kimś z ekstraklasy O gracza i przegrywa to jest chyba kicha. Potrafiliśmy im z własnego gniazda zabierać graczy a teraz średniej łach przebija nas.Czy tak działa Mistrz?

odpowiedz
Abcd - 29.06.2021 / 20:13, *.chello.pl

@Jack(L): widocznie Legia nie chciała o niego walczyć.

odpowiedz
NAS - 30.06.2021 / 16:52, *.centertel.pl

@Jack(L): ty to jednak głupiś

odpowiedz
Endriu - 29.06.2021 / 17:04, *.centertel.pl

Mówcie co chcecie, ale każdy z nas potwierdzi, że Kądzior i R.Murawski przydaliby się LEGII, tymczasem to lech wzmacnia się jakby miał grać w eliminacjach do pucharów a nie My

odpowiedz
Barczi - 30.06.2021 / 19:32, *.chello.pl

@Endriu: Wzięli też Sobiecha.

odpowiedz
myślący - 29.06.2021 / 15:27, *.vectranet.pl

Niech będzie i z Burkina Faso , byle miał umiejętności i jakieś liczby , a nie Kądzior z dwoma asystami u Turasów i jedną w Hiszpańskim klubiku. W dodatku z ciężkim charakterem i wyśrubowanymi żądaniami.

odpowiedz
Legijna wieża Babel prezesa Miodulskiego i jego przydupasa Kucharskiego - 29.06.2021 / 15:20, *.206.156

Mioduch i Kucharski, dawać jakiegoś Haitańczyka i może jeszcze kogoś z Burkina Faso i Mongolii.
WINCEJ obcokrajowców wincej!

odpowiedz
Tagi - 29.06.2021 / 15:17, *.vectranet.pl

No i malinowo , niech słowikom rozsadza szatnie od wewnątrz.
Kądzior to narcystyczny typ ze słabą psychiką , pasuję do plemienia wronieckich przegrywów :)

odpowiedz
Kibolek - 29.06.2021 / 22:16, *.telefonica.de

@Tagi: dokładnie. Też nie widziałem go w LEGII. Za słaby Poprostu

odpowiedz
Kibolek - 29.06.2021 / 22:16, *.telefonica.de

@Tagi: dokładnie. Też nie widziałem go w LEGII. Za słaby Poprostu

odpowiedz
Marcel - 29.06.2021 / 14:55, *.t-mobile.pl

Luzik... Do Legii może przyjdzie jakiś 30-letni obcokrajowiec, który przez pół roku nie grał w piłkę, a przez ostatnie 3 miesiące leczył powracającą kontuzję. Najpierw jednak będzie musiał dojść do formy i nadrobić zaległości treningowe, co zajmie mu jakieś 2-3 miesiące, ale i tak będzie to super wzmocnienie, bo pewnie z 10 lat temu zagrał 2 mecze w rezerwach Barcelony.

odpowiedz
Auuu - 29.06.2021 / 15:19, *.vectranet.pl

@Marcel: Kądzior ma 29 lat , to chyba niedaleko 30 :)

odpowiedz
Le Ja - 29.06.2021 / 14:54, *.orange.pl

I dobrze. Kądzior i tak się nie nadaje do gry w naszym systemie z wahadłowymi. Zresztą nie ma nawet podejścia do Wszołka.

odpowiedz
Jelcyn nie Borys - 29.06.2021 / 14:48, *.centertel.pl

I bardzo dobrze nie pasuje do naszej taktyki a u leszcza sie popsuje i tyle go widzieli

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 29.06.2021 / 14:47, *.orange.pl

Kto nie ma miedzi ten cicho siedzi.. Amica nie ma tego problemu... Zapowiada się ciekawa walka o tron...

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.06.2021 / 14:58, *.255.243

@(Levinho) onet. pl: chyba ten od kibla tron ????????????????????. Na nic innego nie zalugujecie.

odpowiedz
singspiel - 29.06.2021 / 15:23, *.atman.pl

@(Levinho) onet. pl: amica zatrudnia piłkarzy z kartami w ręku, więc chyba też z kasą krucho

odpowiedz
R. - 29.06.2021 / 14:45, *.plus.pl

Wydaje mi się ze po ściągnięciu tego Szweda to już nie byliśmy tak zdeterminowani.

odpowiedz
Pol - 29.06.2021 / 14:42, *.centertel.pl

Brak słów

odpowiedz
Bolo - 29.06.2021 / 14:20, *.4.239

Który to ten Stanowski? On jest z Poznania? Ten niedopieszczony syn kapelmajstra co za bardzo młodzież śpiewającą kochał?

odpowiedz
Artur(L) - 29.06.2021 / 14:16, *.centertel.pl

No i trudno. Niech idzie do przedrywów.

odpowiedz
WIDZ - 29.06.2021 / 14:12, *.chello.pl

I bardzo dobrze.

odpowiedz
Luk - 29.06.2021 / 14:12, *.tmcz.cz

Polak i to w dodatku odrazu wzmocnienie. Nie lepsi sa tacy popaprancy z zagranicy. Kucharski skoncz w Legii juz ty popaprancu.

odpowiedz
maciej - 29.06.2021 / 15:09, *.tpnet.pl

@Luk: na papierze bardzo dobre okienko transferowe, ważne że 1 sklad bez strat. Oczyszczenie szatni. Przemyslane transfery. Kucharski robi robote tym razem

odpowiedz
Luk - 29.06.2021 / 15:21, *.eurotel.cz

@maciej: o czym Ty mowisz? Zagraniczny zawodnik zaden w ostatnich latach nie byl wzmocnieniem od początku . Transfery mialy byc i to w zimę . teraz tylko max dwoch zawodnikow. Skonczy sie blamazem Jak oni maja cos wygrac jak nie sa zgrani? Niestety Legia to kibice i nikt poza tym . reszta to zwykle pazerne chciwe popaprance. My kibice musimy na to wszystko patrzec . katastrofa.

odpowiedz
Adson 78 - 29.06.2021 / 15:24, *.plus.pl

@maciej: ha ha ha zmień gościu dilera bo cię oszukuję :p

odpowiedz
Curragh - 30.06.2021 / 14:43, *.plus.pl

@Luk: Pekhart, Mladenovic, Juranovic. Kazdy potrzebowal roku, zeby zagrać

odpowiedz
Agra - 29.06.2021 / 14:04, *.27.52

I baaardzo dobrze.

odpowiedz
SEBO(L) - 29.06.2021 / 14:00, *.centertel.pl

Gratulujemy wyboru. Nie każdemu jest dane walczyć o wicemistrzostwo Wielkopolski...

odpowiedz
eduardo - 29.06.2021 / 13:58, *.249.78

po co nam on. My mamy Arrubarrene

odpowiedz
Maniek - 29.06.2021 / 13:57, *.centertel.pl

No proszę, to już klasyka. Nie dla Legii.

odpowiedz
No no - 29.06.2021 / 13:48, *.chello.pl

Dobra, a co z Lindsayem i Walllacem?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.06.2021 / 13:45, *.centertel.pl

Ten stanowski to niech weźmie rozpędzi się i jeb....barana o ścianę ????????????????. Jest żałosny z tymi informacjami transferowymi. Już na temat Bogusza mówił że na 100% trafi do Legii. Nas nie stać na ten transfer a skąd może stać pyry ????????????????

odpowiedz
Kolega z zagłębia - 29.06.2021 / 13:43, *.co.uk

Hehehe again and again

odpowiedz
lob - 29.06.2021 / 13:37, *.t-mobile.pl

"Ambitny" gość. Do 11 tej drużyny przegrywow.

odpowiedz
Roma - 29.06.2021 / 13:36, *.plus.pl

Akurat to jest dobra wiadomość.

odpowiedz
Nopar - 29.06.2021 / 13:34, *.plus.pl

I bardzo dobrze, wzmocni lub raczej osłabi.
Dla L to byłby taki sobie transfer.....

odpowiedz
Adson 78 - 29.06.2021 / 13:33, *.plus.pl

Mioduski Kucharski won !!! Do kopania rowów się nadajecie !!! To już nie jest śmieszne tylko tragiczne !!!

odpowiedz
Jar - 29.06.2021 / 13:33, *.chello.pl

Nasz dyrektor nie ma czasu rozmawiać z takimi ogórkami. Pewnie teraz ogarnia transfer perspektywicznego 35-latka z San Escobar

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.06.2021 / 15:00, *.255.243

@Jar: i Ty jesteś perspektywiczny 40 letni pajac. WON Z TEJ STRONY PAJACU

odpowiedz
olew - 29.06.2021 / 13:21, *.vectranet.pl

LEGIA nie dla Kądziora.

odpowiedz
Tutti Frutti - 29.06.2021 / 14:54, *.plus.pl

@olew: hehehe i tak powinny być zatytułowane tego typu artykuły.

odpowiedz
mart - 29.06.2021 / 13:14, *.centertel.pl

Jeszcze do łacha hahah jaki zawodnik taki klubik. A co z tym Rose jedzie na wrotkach do Warszawy i ten młody obrońca z Dinamo?

odpowiedz
Szmu(L)ki - 29.06.2021 / 13:12, *.chello.pl

lech robi z siebie przytułek zawodników, którym nie wyszło za granicą. W Legii jakoś te powroty lepiej się udają - Boruc, Kapustka, Wszołek.

odpowiedz
M. - 29.06.2021 / 13:11, *.com.pl

Szkoda.

odpowiedz
fitti - 29.06.2021 / 13:04, *.chello.pl

Jak dla mnie mega słabo.. Nie dość że nie przyszedł do Nas to oddajemy go lokalnemu rywalowi. Lepiej wziąć jakąś niepewną opcję zagraniczną... Kądzior na sto procent wypali u nich i ma szansę mieć duży wkład w sukcesy jeżeli takowe będą.. Powinniśmy wybić im z głowy sukces na stulecie a My im jeszce ułatwiamy. Szkoda. Chociaż przy obecnym zarządzaniu to standard.

odpowiedz
Marianek - 29.06.2021 / 13:01, *.145.2

K@dzior!!
Co?
Ty bulwo!!

odpowiedz
Alt - 29.06.2021 / 13:01, *.inetia.pl

:-)

odpowiedz
Gulgoi - 29.06.2021 / 13:00, *.play-internet.pl

Spokojne jak coś nie tyknie w sezonie to można sobie w FIFA 2020 polepszyć bo po co się spinać...

odpowiedz
Benedykt - 29.06.2021 / 12:55, *.centertel.pl

Szok!

odpowiedz