fot. Woytek / Legionisci.com

Nowe numery kilku zawodników

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przed startem sezonu 2021/22 trzech zawodników z pierwszej kadry drużyny dokonało zmiany numerów na koszulkach. Numer 24 na 8 zamienił Andre Martins, z numerem 31 na plecach będzie występował Cezary Miszta (wcześniej 35), a Kacper Skibicki zdecydował się na numer 22, choć do tej pory grał z numerem 71 na plecach.

W ubiegłym sezonie z numerem 8 występował Walerian Gwilia, z numerem 22 Paweł Wszołek a z numerem 31 Nazarij Rusyn.

Numery nowych zawodników:
23. Joel Abu Hanna
6. Mattias Johansson
17. Maik Nawrocki
29. Lindsay Rose
27. Josue
11. Mahir Emreli


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Raf - 03.07.2021 / 11:27, *.play-internet.pl

Mam nadzieję, że po raz kolejny 27 Josue będzie oznaczać armatę w nodze. Poprzednia to Edson da Silva!!!

odpowiedz
Marcel - 03.07.2021 / 12:50, *.t-mobile.pl

@Raf: To chyba nie jesteś na bieżąco, bo niedawno z tym numerem grał Carlitos zanim wziął 9, a później Vamara Sanogo. Edson to już trochę zamierzchła przeszłość :)

odpowiedz
Raf - 03.07.2021 / 21:29, *.play-internet.pl

@Marcel: Miałem na myśli kolejną armatę z tym numerem. Carlitos niekoniecznie ją miał. Czy teraz jaśniej?

odpowiedz
D.R. Wilanów - 03.07.2021 / 10:18, *.chello.pl

A jaka to różnica jest? Np. 31 a nie 35 ?

odpowiedz
Tomek - 03.07.2021 / 18:54, *.17.12

@D.R. Wilanów: 4

odpowiedz
D.R. Wilanów - 03.07.2021 / 20:20, *.chello.pl

@Tomek: Dobre / ale bardziej zastanawia mnie co ma w głowie taki pierwszy z brzegu Miszta, że chce sobie zamienić 35 na 31 / jakie to ma znaczenie z jakimi numerami grają?

odpowiedz
Darek - 02.07.2021 / 20:54, *.t-ipconnect.de

Z numerem 31 występował Rusyn.Występował w tym przypadku to duże nadużycie.

odpowiedz
Marcel - 03.07.2021 / 18:21, *.t-mobile.pl

@Darek : Z numerem 31 to leżała koszulka w magazynie docelowo przeznaczona dla Rusyna, jednak rzadko ją zakładał, właściwie prawie wcale i w efekcie pokryła ją gruba warstwa kurzu :) Kiedy po kilku tygodniach (miesiącach) znalazł ją magazynier, przeczytał nazwisko i bardzo się zdziwił, po czym powiedział sam do siebie: k***a kto? ;)

odpowiedz
Raf - 03.07.2021 / 21:31, *.play-internet.pl

@Marcel: Zajebiste ;)

odpowiedz
grzesiek - 02.07.2021 / 19:14, *.centertel.pl

8 dla martinsa ha ha ha

odpowiedz