fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na rewanżowy mecz z FK Bodø/Glimt

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż biletów na rewanżowy mecz z FK Bodø/Glimt, który odbędzie się w środę, 14 lipca o godzinie 20:00 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

Zamknięta sprzedaż dla posiadaczy karnetów na sezon 2021/22 trwa od wtorku do czwartku, 8 lipca do godziny 12:00. Start sprzedaży otwartej nastąpi w czwartek, 8 lipca od godziny 12:00.

Osobom, które przedłużyły karnet bez zwrotu środków, przysługuje prawo uczestnictwa w meczu z FK Bodø/Glimt w ramach tego karnetu. Wszyscy karnetowicze mogą dokonać zakupu na swoje miejsca, natomiast w przypadku sprzedaży otwartej nie wszystkie miejsca będą dostępne. Podczas sprzedaży otwartej osoby nieposiadające karnetu mają możliwość zakupu biletu w reżimie 50% pojemności stadionu. Bilety będą kodowane z zachowaniem obostrzeń.

Bilety będą dostępne w kasach na stadionie Legii Warszawa oraz w systemie online.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Cennik biletów na mecz Legia Warszawa - FK Bodø/Glimt

Schemat stadionu Legii Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.