Tomas Pekhart - fot. Piotr Kucza / 400mm

Pekhart wraca do treningów

Woytek, źródło: Legionisci.com

W ubiegłą sobotę reprezentacja Czech odpadła z Euro 2020. Po tygodniu odpoczynku Tomas Pekhart wróci w niedzielę do Warszawy, a od poniedziałku dołączy do drużyny. Wraz z najskuteczniejszym piłkarzem Ekstraklasy ubiegłego sezonu zajęcia wznowi Josip Juranović, który po mistrzostwach Europy odpoczywał 2 tygodnie.

Niedziela jest dniem wolnym dla legionistów. W poniedziałek zespół będzie trenował po południu w Legia Training Center.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Endriu - 11.07.2021 / 09:03, *.net.pl

Wracamy Panowie do gry! Tomas i Jura do boju!! Będą ogromnym wzmocnieniem, nie dopuszczam myśli o ich odejsciu

odpowiedz
Leo - 09.07.2021 / 22:42, *.centertel.pl

Pekhart musi zostać, Legia potrzebuje szerokiej i wyrównanej kadry. Walka na 3 fronty będzie zbyt wyczerpująca dla suchej jedenastki.

odpowiedz
xaxa2323 - 10.07.2021 / 10:04, *.tpnet.pl

@Leo: nie musi. Sprzedać za ok 2mln juro jak ktoś da za 33 letniego prawie obrońcę i zakupić za niego młodszego napastnika i jeszcze jednego zawodnika. Deal done.

odpowiedz
Juro - 10.07.2021 / 12:34, *.t-mobile.pl

@xaxa2323: 16 sierpnia 1995, Zagrzeb. Problemy z matematyką były?

odpowiedz
GCW - 10.07.2021 / 18:51, *.orange.pl

@Juro:

przeciez on pisze o Pekharcie, a juro to mu od euro wyszło.

odpowiedz
Witamina1916 - 09.07.2021 / 20:19, *.t-mobile.pl

Za dużo reklam się zrobiło na naszym serwisie , nim doczytam i zjade na dół do komentarzy to 6 reklam muszę ominąć .

odpowiedz
Student_L - 10.07.2021 / 17:40, *.t-mobile.pl

@Witamina1916:
Ja mam 1. Może przez to że używam opery z włączoną opcją blokowania (android).

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 09.07.2021 / 19:27, *.chello.pl

Tomas jako król strzelców,powinien zostać i pokazać klasę w pucharach.

odpowiedz
Zgred - 09.07.2021 / 14:49, *.vectranet.pl

Jeżeli Legia poważnie myśli o walce na 3 frontach to Pekhart powinien zostać. Dobry klub powinien mieć co najmniej dwóch skutecznych strzelców. A w pucharze powinni się ogrywać Rosołek i Lopes

odpowiedz
Felek - 09.07.2021 / 14:21, *.netfala.pl

Po co nam Pekhart? Mamy Emreliego!

odpowiedz
Zborek - 09.07.2021 / 14:48, *.plus.pl

@Felek: pójdź stąd

odpowiedz
Wariat - 09.07.2021 / 14:21, *.chello.pl

Ahoj!

odpowiedz
675 - 09.07.2021 / 13:23, *.play-internet.pl

Pekhart z Emrelim w napadzie...ALE BYŁOBY PIĘKNIE !!!

odpowiedz
Siwy - 09.07.2021 / 13:19, *.02.net

Jak Pekhart odejdzie to zrozumiem. Po mistrzostwach,32lata coś zarobic na koniec. Poza tym jest zastępstwo. Ale jak odejdzie Juranovic to się wkur...ie i to zdrowo a loczek pokaże ze można 3 prawych wahadlowych w jednym okienku wyj...ac! :-)

odpowiedz
L - 09.07.2021 / 13:35, *.tpnet.pl

@Siwy: loczek co sezon pokazuje ze nie ma rzeczy niemożliwych i że zawsze może być gorzej niz jest ;)

odpowiedz
KibicL - 09.07.2021 / 14:00, *.plus.pl

@Siwy: mógłby zostać i powalczyć o wejście do grupy LM, a później odejść, niby sporo bramek strzelił ale jak bym miał wybrać Peckhart czy Emreli postawił bym na tego drugiego.

odpowiedz
Sputnik 44 - 09.07.2021 / 14:28, *.vectranet.pl

@L: bo Pudel to wizjoner. My współcześni go nie zrozumiemy, ale może kolejne pokolenia...

odpowiedz
Szymon - 10.07.2021 / 05:07, *.chello.pl

@Sputnik 44: skoro taki wizjoner to w swojej rzeczywistości nich pudel wytransferuje siebie samego byle gdzie i byle jak OT choćby za bańkę ale ... po mleku

odpowiedz
P(L)EZES - 09.07.2021 / 13:15, *.orange.pl

I ani mi się waż zmieniać klub !!! :)

odpowiedz