Łukasz Gutkowski (pierwszy z lewej) i Daniel Ławrynowicz (pierwszy z prawej) na ME w Rosji - fot. pentathlon.org.pl
REKLAMA

Pięciobój

Wyniki legionistów na ME seniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwaj pięcioboiści Legii Warszawa wzięli udział w Mistrzostwach Europy seniorów, które odbywają się w Niżnym Nowogrodzie, w Rosji. Łukasz Gutkowski, który niebawem wyleci na IO do Tokio, zakończył rywalizację w finale ME na miejscu 14. Drugi z legionistów, Daniel Ławrynowicz był 32.

Gutkowski w pływaniu uzyskał 13. wynik (2:08,19 min.), nieźle zaprezentował się również w turnieju szermierczym, a w jeździe konnej uzyskał najlepszy wynik spośród Polaków, zdobywając w tej konkurencji 271 punktów. Po trzech konkurencjach Łukasz plasował się na 20. miejscu. Dzięki bardzo dobremu rezultatowi (7. wynik) biegu ze strzelaniem, awansował w klasyfikacji generalnej na pozycję 14.

Jako pierwszy na ME startował Daniel Ławrynowicz, który w parze z Maciejem Dukielskim zajęli ósme miejsce w rywalizacji sztafet męskich.

Na zakończenie mistrzostw, Łukasz Gutkowski w sztafecie mieszanej z Natalią Dominiak zajęli szóste miejsce, najlepiej prezentując się w pływaniu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.