fot. Woytek / Legionisci.com

Sylwestrzak sędzią meczu o Superpuchar

źródło: 90minut.pl

Damian Sylwestrzak z Wrocławia poprowadzi mecz o Superpuchar, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Na liniach pomagać mu będą Adam Karasewicz i Bartosz Kaszyński, a sędzią technicznym będzie Sebastian Krasny. Na sędziego VAR wyznaczony został Tomasz Musiał, a jego asystentem będzie Tomasz Listkiewicz. Mecz zostanie rozegrany 17 lipca o godz. 20:00 w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Dino78 - 14.07.2021 / 10:48, *.t-mobile.pl

Musiał być Musiał

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 13.07.2021 / 22:30, *.52.135

czas oddać kolejny SPP za punkty w lidze - niezmiennie od lat

odpowiedz
Zniesmaczony - 14.07.2021 / 03:01, *.optonline.net

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: Odstaw to co bierzesz.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.