Gabriel Kobylak - fot. Woytek / Legionisci.com

Kobylak wypożyczony do Puszczy Niepołomice

Maciej Frydrych, źródło: 90minut.pl

Gabriel Kobylak został ponownie wypożyczony do Puszczy Niepołomice. 19-latek spędził cały poprzedni sezon w klubie z województwa małopolskiego.

Wychowanek Zgody Zarszyn do Legii trafił w 2018 roku, od tamtej pory w trzecioligowych rezerwach "Wojskowych" rozegrał siedem spotkań. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Puszczy Niepołomice. Na zapleczu Ekstraklasy rozegrał 17 meczów, z czego siedmiokrotnie zachował czyste konto. Po powrocie z wypożyczenia pojechał wraz z warszawiakami na zgrupowanie do Austrii, a na początku lipca podpisał nową trzyletnią umowę. Teraz w ramach wypożyczenia ponownie wraca do "żółto-zielonych".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.