REKLAMA
REKLAMA

Sonda przed LM: 90% optymistów

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dobiega końca nasza sonda, którą uruchomiliśmy w momencie wylosowania przez Legię w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów Bodø/Glimt na naszej stronie trwa sonda, w której zadaliśmy Wam pytanie: Czy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów? Dzień przed pierwszym meczem 60% osób stawiało na awans Legii, a po korzystnym wyniku uzyskanym w Norwegii ta liczba skoczyła do ponad 90%.

I w takich nastrojach udamy się dziś na Łazienkowską, by po dłuższej wspierać Wojskowych! Zachęcamy wszystkich do przybycia na stadion i głośnego dopingu przez cały mecz.

Poniżej przedstawiamy jak wyglądało głosowanie w naszej sondzie dzień po dniu.

Głosowanie dzień po dniu


Jak szanse Legii widzą bukmacherzy?

LEGIA - BODO/GLIMT
1 1.82 X 4.00 2 4.20

Pełna oferta na mecz Legia Warszawa - Bodø/Glimt

Mecz Legia Warszawa - FK Bodø/Glimt odbędzie się w środę, 14 lipca o godzinie 20:00 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja TVP Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.