Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com

Jędrzejczyk: Wykonaliśmy swoje zadanie

Wiśnia, źródło: TVP Sport

- Zadanie zostało wykonane w stu procentach. Wykonaliśmy swoją pracę i wygraliśmy u siebie. To, że gramy dalej, jest najważniejsze. Na początku nieco się cofnęliśmy i czekaliśmy na naszego przeciwnika aż wejdzie na naszą połowę, a sami liczyliśmy na kontrę. Fajnie, że tak się to potoczyło. Byliśmy dobrze zorganizowani w obronie, co jest dużym plusem - powiedział po meczu Artur Jędrzejczyk.

- Po przerwie, kiedy już prowadziliśmy, chcieliśmy przejąć inicjatywę w meczu. To nam się udało - graliśmy więcej piłką i stwarzaliśmy sobie więcej szans. Fajnie to wyglądało. Jeżeli chodzi o naszych napastników, to zrobiło się ciasno, gdy chodzi o grę w pierwszym składzie, ale mam nadzieję, że znajdzie się miejsce dla wszystkich.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Legionista80 - 15.07.2021 / 09:43, *.play-internet.pl

Brawo brawo brawo????????????????????????????????

odpowiedz
Pierwszy - 14.07.2021 / 23:34, *.75.50

"graliśmy więcej piłką" No po prostu geniusz wymyślił kiedyś to zdanie, a ci się go nauczyli na pamięć i bredzą, jak nie wiedzą, co powiedzieć.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.