Stanisław Ługowski
REKLAMA

Żeglarstwo

Ługowski wicemistrzem Polski w sprincie kl. Optimist

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Gdyni odbyły się żeglarskie mistrzostwa Polski w klasie Optimist, w konkurencji sprint. Udział w nich zapewniła sobie czołowa dziesiątka dziewczynek i chłopców z wiosennych eliminacji Mistrzostw Świata i Europy, w tym zawodnik żeglarskiej Legii, Stanisław Ługowski. Pierwszego dnia regat odbył się tylko jeden wyścig, zdecydowanie lepsze warunki do pływania były drugiego dnia.

Legionista wygrał dwa z siedmiu wyścigów i został wicemistrzem Polski. 13-letni Stanisław Ługowski kolejne wyścigi kończył na miejscach: 6, 1, 2, 5, 6, 1, (10). Zwyciężył o rok starszy Filip Marjański z KS AZS AWFIS Gdańsk, który wyprzedził naszego zawodnika o 10 punktów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.