Henrik Ojamaa - fot. Paulina Daremiak/legioniści.com
REKLAMA

Ojamaa: Jest to dla mnie specjalny mecz

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- W Legii spędziłem trzy lata swojej kariery, jednak wtedy zespół wyglądał zupełnie inaczej. Czujemy się gotowi do tego spotkania, nasz sztab dobrze nas przygotował - powiedział na konferencji prasowej przed meczem 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów piłkarz Flory Tallin, Henrik Ojamaa.

- Oczywiście jest to dla mnie specjalny mecz, na dużym europejskim stadionie. Jestem bardziej doświadczonym zawodnikiem niż osiem lat temu. Z niecierpliwością wyczekuję jutrzejszego meczu z Legią Warszawa. Jestem zadowolony, że mam okazję znów zagrać na tym stadionie przed dużą publicznością. Wciąż śledzę wyniki Legii i wiem, że radzą sobie bardzo dobrze.

- Pomocny jest fakt, że gra u nas kilku zawodników z przeszłością w Ekstraklasie. Znają oni polską Ekstraklasę i stadion Legii. Mamy bardzo doświadczonych zawodników oraz tych bardzo młodych, którzy grali na poziomie europejskim. Jutro będzie świetna okazja, aby pokazać, co potrafimy.

- Ciężko powiedzieć, kto jest najlepszym zawodnikiem Legii, gdyż warszawiacy mają wielu utalentowanych graczy. Ze względu na pozycję i styl gry chciałbym wyróżnić Luquinhasa.







REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Goha3zł - 21.07.2021 / 22:56, *.centertel.pl

Brawo Ojamaa, piękna i skuteczna asysta! xDD W rewanżu też ze dwie dorzucisz i jakąś brameczkę, tak więc 3-0 dla Flory i wypad xDDD

odpowiedz
WSL - 21.07.2021 / 17:57, *.tpnet.pl

Celowe zagrywki w LEGII : ciag do przodu a za polowa boiska stop !!!

odpowiedz
Ginka - 21.07.2021 / 01:24, *.chello.pl

Ja również Ciebie pamiętam. Klasyczny jeździec bez głowy (czyt.: Run van den Winkler i inne opowiadania). Osiem lat temu na stadionie przy Ł3 prezentowałeś skrajny egoizm i piłkarską nieprzewidywalność. Obyś się nie zmienił, a dla naszych chłopaków, to będzie istna frajda.

odpowiedz
WWL - 20.07.2021 / 23:53, *.plus.pl

Pamiętam cię.
Jeździec bez głowy
Pociągnąłeś przez pół boiska kontrę .....by wszystko spier.olić

odpowiedz
PLBBOY - 20.07.2021 / 23:26, *.inetia.pl

Ojama to odpad. Odpadł od Legii. Jutro należy mu uświadomić dlaczego się tak stało. Problem w tym, że nasz zespół potrafi zepsuć wszystko i w każdej chwili. Mam nadzieję i wydaje mi się, że są lepiej przygotowani niż w ostatnich latach i na tym opieram swój umiarkowany optymizm.

odpowiedz
Biała Siła - 21.07.2021 / 08:25, *.vectranet.pl

@PLBBOY: Odpad ,może lepiej słaby Kopacz, Odpadzie

odpowiedz
Rodowity Jadwisianin - 20.07.2021 / 22:20, *.chello.pl

Juz w Łodzi pokazałeś co potrafisz ...

odpowiedz
Marian - 20.07.2021 / 21:33, *.play-internet.pl

Kurła,gość grał chyba w ponad 20 klubach,by haha

odpowiedz
Majkel - 20.07.2021 / 20:48, *.chello.pl

Przyjedź po naukę i podpatruj Luquinhasa, który nie kiwa na oślep jak ty i kiedy widzi lepiej ustawionych kolegów to podaje co do centymetra.

odpowiedz