fot. UEFA

Potencjalni rywale Legii: Dinamo Zagrzeb bliżej awansu

Redakcja, źródło: Legionisci.com

We wtorek rozegrano pierwsze spotkanie pomiędzy potencjalnymi rywalami Legii Warszawa w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Dinamo Zagrzeb wygrało na własnym stadionie z Omonią Nikozja 2-0. Obie bramki padły po przerwie. Rewanżowy mecz odbędzie się 27 lipca na Cyprze.

GNK Dinamo Zagrzeb 2-0 (0-0) AS Omónia Nikozja
Lovro Majer 65, Kristijan Jakić 81

Dinamo: 40. Dominik Livaković - 13. Stefan Ristovski, 6. Rasmus Lauritsen, 28. Kévin Théophile-Catherine, 29. François Moubandje - 7. Luka Ivanušec (63, 20. Lirim Kastrati), 97. Kristijan Jakić, 10. Lovro Majer, 5. Arijan Ademi (42, 27. Josip Mišić), 99. Mislav Oršić (79, 90. Duje Čop) - 21. Bruno Petković (79, 11. Mario Gavranović)

SONDACzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Sss - 21.07.2021 / 18:59, *.chello.pl

Dobrze że Dynamo Zagrzeb wygrało , ponieważ nie jest w optymalnej formie a wygrywając z nimi ,przejmujemy ich rozstawienie w ostatniej rundzie LM.... To sprawia że jesteśmy bliżej LM

odpowiedz
domino - 21.07.2021 / 13:34, *..

Odstapie z karnetu bilet na Wisle Plock , w zamian poprosze o zakup browarka na nastepnym meczu.
domino200@poczta.onet.pl

odpowiedz
I ja odstąpię - 22.07.2021 / 23:41, *.centertel.pl

Ja również mogę odstąpić na Żyletę na mecz z Radomiakiem 3 sztuki. Chętny niech
poda kontakt.

odpowiedz
LM - 21.07.2021 / 07:03, *.tpnet.pl

A Kulenovic to gra jeszcze !!

odpowiedz
Chris - 21.07.2021 / 06:15, *.t-mobile.pl

Nie widać Kulenovicza w składzie Dinama, w Legii pierwszy skład a tam tylko ławka...

odpowiedz
D - 21.07.2021 / 10:43, *.centertel.pl

@Chris : nie widać, bo jest na wypożyczeniu w Rijece

odpowiedz
D - 21.07.2021 / 10:43, *.centertel.pl

@Chris : nie widać, bo jest na wypożyczeniu w Rijece

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 16:51, *.bredband2.com

@Chris : Na wypozyczeniu w Rijece, na dodatek robia wszystko co moga zeby to drewno opchnac do Nottingham Forrest.

odpowiedz
Sss - 21.07.2021 / 18:50, *.chello.pl

@Krzeszczu: Miodek sie modli żeby to sie udało bo wtedy ma procenty od transferu na swoje nowe Ferrari...

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 19:15, *.bredband2.com

@Sss: Masz w zupelnosci racje. Czytalem ze to 20% od transferu a Nottingham oferuje 2 mln £. Znajac Rozczochranca wyda kase na nowe Ferrari... z Albanii albo Tzatzikistanu.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 20.07.2021 / 22:49, *.vectranet.pl

Zgadzam się z przedmówcami, widowisko to wielkie, nie było, pierwszy gol, obrońcy odpuścili, bramkarz między nogami nieszczęsliwie wpuścił strzał. Druga brama po stałym fragmencie, obrońcy zaspali, strącenie i gol.. Omonia, zero zagrożenia, może jeden wolny i jeden strzał... Mamy szanse, jak obrona babolca nie popełni...

odpowiedz
Pawełek - 20.07.2021 / 22:36, *.play-internet.pl

Przejdźmy najpierw Florę i pomyślmy o Dinamie. Są do rozj.bania przez Legię.

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 21.07.2021 / 16:50, *.jmdi.pl

@Pawełek: dajnamo do ogrania przez legie? Kiedy byłeś u lekarza

odpowiedz
Dedi - 20.07.2021 / 22:32, *.plus.pl

Żadna dziwota, wygrał faworyt i lepsza ekipa.
Skupiamy się tylko i wyłącznie na jutrze.

odpowiedz
Endriu - 20.07.2021 / 22:26, *.centertel.pl

Najpierw Flora bez lekceważenia, a potem pewnie Dinamo, jasne - dopóki piłka w grze! LEGIA do boju!
Drugi aspekt to transfer D.Kądziora do...Piasta, Legię nie bylo stać na Niego a Ślązacy podpisują kontrakt na 4 lata (pomijam, że Swierczoka opchnęli do Japonii), pokazali, że jednak można było! :(

odpowiedz
Wolfik - 20.07.2021 / 22:55, *.mm.pl

@Endriu: Większość podnieca się tym, że Piast wykupił i opchnął Świerczoka. Ja jakoś nie mogę podziwiać klubu, który robi za bazar. A Kądzior? Niech gra w tym Piaście. Dobre miejsce dla wyrobnika.

odpowiedz
Arek - 20.07.2021 / 23:09, *.tpnet.pl

@Wolfik: ja też nie za bardzo wiem, gdzie ten Kądzior u nas miałby grać. On w ogóle tu nie pasuje do naszego systemu. Na wahadłach każdy by robił go jak chciał. Niech tam sobie siedzi w tych Gliwicach. Mnie tam bardziej śmieszy, że łachy tak się napinały, jak to Legii Kądziora podebrały. A tu Kądzior w Piaście hehe.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 16:52, *.bredband2.com

@Wolfik: Zapraszam do gry na "Ustaw Lige" i bedziemy tam toczyc zawody o to kto jest lepszym manadzerem :-)

odpowiedz
mario - 20.07.2021 / 22:24, *.chello.pl

podobnie jak robochłop uważam, że można ich pokonać...fragmentami zwłaszcza w pierwszej połowie lepsze wrażenie stwarzali cypryjczycy szczególnie w operowaniu piłki, przytrzymaniu. Dinamo grało wolno statycznie od chwili zdobycia bramki Dinamo mecz nabrał prędkości i zwiększyła się przewaga Dinama....szkoda, że nie będzie możliwości rewanżu z Omonią:)

odpowiedz
Lupus - 20.07.2021 / 23:39, *.centertel.pl

@mario: Jak to nie okazji do rewanżu ?
Przegrywamy z Florą i Omonia czeka.

odpowiedz
PLK - 20.07.2021 / 23:47, *.cyfrowypolsat.pl

@Lupus: A może jednak w... trzeciej rundzue eliminacji LM?!!!

odpowiedz
robochłop - 20.07.2021 / 22:11, *.orange.pl

Do 60 minuty mecz wyrównany- potem coraz większa przewaga Dinama...obie bramki pobłędach w wybiciu piłki przez Omonię...bardzo grozny zawodnik to Lovre Majer...był wszędzie,trudny do upilnowania...dwóch ważnych graczy Dinama (Ademi i Ivanusec) zeszło z powodu urazu...w dzisiejszym meczu obie drużyny nie powaliły swoją grą na kolana...mamy spore szanse ich pokonać...

odpowiedz