REKLAMA
REKLAMA

Niski kurs na Legię w meczu z Florą. To może wysokie zwycięstwo?

Woytek - Wiadomość archiwalna

Według bukmacherów Fortuny Legia Warszawa jest zdecydowanym faworytem pierwszego meczu 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Kurs na wygraną warszawiaków z Florą Tallin wynosi zaledwie 1,28, a na zwycięstwo Estończyków ponad 10.

LEGIA - FLORA
1 1.28 X 6.25 2 10.50

W tej sytuacji stawianie na wygraną Legii nie ma zbytnio sensu... więc może pokusić się typ, w którym podopieczni Czesława Michniewicza wypracowują solidną zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym? Na przykład zwycięstwo co najmniej trzema bramkami ustalono po kursie 2,82.

Pełna oferta na mecz Legia Warszawa - Flora Tallin

Prosty bonus na start

Fortuna uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wysoką wygraną Legii z Florą za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.