Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Boruc: Z takim zaangażowaniem i ambicją nie pasujemy do Europy

Mishka, źródło: Instagram

Po pierwszym meczu 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Florą Tallin Artur Boruc umieścił na Instagramie krótkie wideo podsumowujące gry Legii.

"Szybka puenta na dobranoc lub dzień dobry. Tak pokrótce. Z takim zaangażowaniem, ambicją nie pasujemy do Europy. Chcemy tam bardzo być, ale musi być dużo lepiej. Wszędzie. Tak powiedziałem. Tak po prostu czuję" - powiedział doświadczony bramkarz Wojskowych.


WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (103)

+dodaj komentarz
Luta - 23.07.2021 / 22:38, *.plus.pl

Oglądałem mecz w Poznaniu i powiem że podobało mi się jak rozegrał te zawody środkowy pomocnik Nascimento. Fajnie kontroluje piłkę i bardzo dużo widzi. W takiej dyspozycji jak dziś widział bym to z Martinsem i Luqim u nas .oczywiście to nie żaden geniusz Ale jak nie ma Bartka niestety to powiem wam że to by robiło robotę na ligę

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 23.07.2021 / 21:18, *.vectranet.pl

Panowie Legia niema piłkarzy !!
Boruc Miszta(talent)
Jedrzejczyk Juranovic
Martins Luqinias
Lopez Emireli
to jest nasz sklad na lige i euro puchary z czego Martins jako rezerwowy reszta to szrot wytrenowany nic soba nie prezetujacy nasza niemoc jest w skladzie z calym szacunkiem ale Holownia Witeska jak sa naszymi podstawowymi graczami w obronie mowi samo za siebie dodatkowo kapustka pilkarz ktory nic nie osiagnol takich i lepszych w 1 lidze angielskiej jest milion pekhard szytywniak zero dryblingu szybkosci jedyne jego szczescie ze znajdzie sie tam gdzie pilka sie od niego odbije i wpadnie bramka nam jest potrzebny gracz typu Luboja Radovic brak transferow do klubu mioduski nie daje narzedzi pracy michniewiczowi akademia moze za 5 lat zacznie dawac jakies owoce chodz watpie bo zmiana trenera nie pomoze Legii w osiagnieciu stylu ktory w szkolce powinien byc wdrazany od najmlodszych lat i Legia powinna grac swoim stylem zmiana trenerow systemu gry to wszystko dziala na nie korzysc nie pewnosc na szczescie wygrywamy brzydka gra moze byc tak ze i do LM wejdziemy brzydko grajac wyniki sa niema co sie martwic i robic dymow

odpowiedz
PAPSZUN fan - 23.07.2021 / 17:22, *.chello.pl

Papszun z nołnejmów zrobił zespół.

Przyjemnie się ich ogląda, nie to co nasze gwiazdy.
Oni pewnie awansują, my niekoniecznie

odpowiedz
Krzeszczu - 23.07.2021 / 18:52, *.bredband2.com

@PAPSZUN fan: Pogon tez ma fajna ekipe, a wczoraj zagrala przyzwoity mecz. Ogladalem caly i powiem ze bardzo fajnie sie ich ogladalo. Rakow u siebie rozniesie litwinow, Pogon chorwatow na wyjezdzie juz nie koniecznie. Aczkowliek fajnie by bylo gdyby wygrali, bo i polska pilka, i ranking dobrze na tym wyjda.

odpowiedz
c u L t - 23.07.2021 / 14:37, *.248.72

Powtarzam,Czesio i jego ludzie nie uczâ walki do końca nie uczá angażowania nie uczá magii piłki nożnej tylko odklepujá robocizne...

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2021 / 15:15, *.centertel.pl

@c u L t: tak jak 70% innych trenerow. Szkoda zwolnienia Vuko. Kwestia awansu pewnie by zostala roztrzygnieta w pierwszej polowie. Bylo 3:0 do przerwy i pozniej skonczyloby sie na jakims 5:1

odpowiedz
c u L t - 23.07.2021 / 15:24, *.248.72

@grzesiek: Ja czegoś nie rozumiem , już po gali extraklapy,Mioduski powinien zastąpić Cesia Papszunem za wszelką cene,a tu wsch myślenie cdn.....

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2021 / 16:10, *.centertel.pl

@c u L t: powinien nie zwalniac Vuko. Tak samo zreszta jak magiery. Dwaj trwnerzy ktorzy oddawali by cos co reszta nie oddala by- serce. A wiadomo ze jak sie w cos wklada serducho to wyxhodzi dobrze.
Ale co do odpadania z eueopucharow to juz pisalem niejednokrotnie w komentarzach dla mnie to absolutnie nie jest wina trenerow. Przyczyn trzeba szukac glebiej. Jak dla mnie esa 37 ta reforma cos popieprzyla

odpowiedz
Semper Fi - 23.07.2021 / 13:14, *.play-internet.pl

Ja to widze tak.
To wszystko jest zartem kur...
Jeden, dwoch pilkarzy co cos pograja.
Reszta patalachy.
Artur OGIEN!!! Brawo za ten wpis!
Wirus wraca we wrzesniu mimo 19 mln szczepien.
Robia Nas w chu... wszedzie.
Legia tez.

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2021 / 10:54, *.centertel.pl

Wpis Artura skłonił mnie do napisanie tego postu . Może wypunktuje bedzie czytelniej.

1. Przyczyna nie lezy w braku ambicji, zespoly z tallina, luksemburga czy kiszyniowa nie wymagaja nawet troche ambicji. Ambicji to wymagać może rywal na poziomie rownym albo wyzszym.
2. Od kilku lat podejrzewam ze za sprawa Esa37 polskie kluby sa komplwtnie nie przygotowane fizycznie do gry w pucharach. Zamiast krotko mowiac trafiac z forma to my nie trafiamy. W efekcie czego nawet sokoł serock by ograł Legie bo by to wygladalo na mecz sokol serock vs old boys. Niestety ale ruchy old boyow przypominaja to w jakim tempie ruszali sie pilkarze Legii chociazby w meczu z dudelange.
3. Panie Arturze niech Pan to powie kolegom w szatnii a nie internautom.

Dość. W tallinie odpadnieny. Jak nie wierzycie zobaczycie za tydzien. W drugiej polowie Flora nas zabiegała. A to oznacza ze da z siebie wszystko w tallinie i wygra. Ale wcale mnie to nie martwi bo moze ktos sie wezmie za posade prezesa pzpn i zacznie sie w koncu zwalnianie Bońka.

odpowiedz
AliMario - 23.07.2021 / 09:33, *.centertel.pl

A moim zdaniem jednak dobrze zrobił co powiedział Pan Artur, w tym przypadku zrobił to w dobrej wierze dla klubu. Fakty są takie a nie inne Prezes robi sobie kpiny z tego klubu od już wielu sezonów . Pan Artur mieszkał i pracował w profesjonalnych krajach/klubach więc wie o czym mowa. I rozumiem co myśli Pan Artur bo i sam dołączam się do rozczarowania w jaki sposób Polska/ Polacy nie potrafią nie rozumieją co to znaczy profesjonalizm wciąż nie potrafią uczciwości a widzę również na swoich doświadczeniach , wróciłem trzy lata temu po pobycie ponad 20 lat i co? Owszem Polska wygląda całkiem fajnie ale mentalność Polaka typowego to jest przykre zjawisko... Nie będę już dokuczał bo i tak na własne życzenie Polacy robią krzywdę swoją głupotą i tak jest w przypadku Prezesa który nie jest osobą kompetentna a skoro nie zna się na biznesie w sporcie to przynajmniej mógłby kogoś zatrudnić odpowiedniego ...przykro patrzeć na klub który nawet w czasach PRL chociaż było biednie ale nie było wstydu że dostajemy lanie od cypryjczykow luksemburczkow a jak szczęśliwie przechodzimy do drugiej rundy i robimy z tego achyyyyy... Obecnie mamy najgorsza linie obrony od kilku dekad...dlatego nie będziemy mieli w tym sezonie mistrza ...Boguś L wróć!!!

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2021 / 09:51, *.centertel.pl

@AliMario: glupota wlsscicieli/prezesow to jedno. Ale jesscze 10 lat temu potrafilismy luksemburczykow ograc 5:0, rozrawić sie z druzynami pokroju rapida bukareszt a nawiazac wyrownana walke z ...ajaxem amsterdam. A teraz to ja nie wiem co sie dzieje. Mysle ze sprawa lezy glebiej niz brak ambicji. Moim zdaniem esa 37 namieszalo w przygotowabiu fizycznym...

odpowiedz
Adam - 24.07.2021 / 04:30, *.chello.pl

@grzesiek: Nie zapominajmy, że inne kraje i ich kluby nie stoją w miejscu, a się rozwijają (oczywiście nie wszystkie).

odpowiedz
Aleksander - 23.07.2021 / 09:07, *.centertel.pl

nic nie kumacie mordeczki nic a nic. chwalicie Boruca bo powiedzial publicznie ze druzyna nic nie gra. ale odkrycie. tylko problem jest w tym, ze takie sprawy to sie zalatwia w szatni i Boruc powinien o tym dobrze wiedziec. Mam nadzieje ze dowala mu kare finansowa i nastepnym razem sie zastanowi dwa razy zanim poleci z placzem na instagrama.

odpowiedz
Majk Spajk - 23.07.2021 / 09:38, *.tele2.se

@Aleksander: masz racje! Dodam, jak Boruc na instagramie to brawo. A jak zona Vesovica to buu, bee i zgrzytanie zebow.

odpowiedz
Dedi - 23.07.2021 / 22:39, *.plus.pl

@Aleksander:
Ja bardzo szanuję Artura. Ma Legię w sercu pozatym wydaję się bardzo swojskim gościem, tak jak ktoś z rodziny, nie ma się za niewiadomo kogo ! Naprawdę życzę mu jeszcze dobrych rozgrywek pucharowych z LEGIĄ należy mu się to. Jeden z najlepszych fachowców na swoje pozycji. Król Artur
zawsze mówi jak jest i za to go lubię, Malarz też był super.

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2021 / 08:10, *.centertel.pl

No tak Panie Boruc Pan to wie jak zjednać szatnie po slabym meczu

odpowiedz
Twoja stara tęskni za mna - 23.07.2021 / 07:42, *.chello.pl

Kibicu zaśpiewaj ,,nic się nie stało...,, ,,Czy wygrywasz, czy nie...,, I pokornie zanieś pieniądze Darusiowi, żeby wiedział, że wszystko dobrze robi i jest najlepszy. A drużyna gra słabo bo nie ma trenera, tylko stano klakiera. Trzy trofea przegrane, czekamy na więcej.

odpowiedz
Dino - 23.07.2021 / 02:05, *.centertel.pl

on już wie że jest zdyskredytowany w oczach kolegów z szatni, więc postanowił zyskać w oczach internetowych kibiców.

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2021 / 13:39, *.centertel.pl

@Dino: prawda. Zreszta tak to sie dzieje z ludzmi, jak odniosą sukcesy zarobią kupe kasy to pozniej mysla ze pozjadali wszystkie rozumy

odpowiedz
lux - 22.07.2021 / 21:31, *.chello.pl

coś czuję, że zmiany na bramce się szykują

odpowiedz
123 - 22.07.2021 / 21:11, *.chello.pl

Zapomnial dodac, ze umiejetnosci sa na poziomie ambicji i zaangazowania.

odpowiedz
Janek - 22.07.2021 / 21:05, *.plus.pl

Czemu po za kończeniu meczu Boruc jakoś niechętnie podchodzi podziękować i szybko ucieka. W ostatnich meczach tak się zachowuje.

odpowiedz
NAS - 22.07.2021 / 23:32, *.centertel.pl

Też to zauważyłem i się nad tym zastanawiam

odpowiedz
WL - 22.07.2021 / 18:43, *.tpnet.pl

Gdyby nie Boruc to kto by bronil !! Powodzenia w meczach pucharowych i exstraklasy !!

odpowiedz
Lukas - 22.07.2021 / 17:38, *.40.119

Dzwońcie po Czerczesowa on to poukłada do kupy

odpowiedz
dejne3 - 22.07.2021 / 21:37, *.plus.pl

@Lukas: O Stasiek, o Stasiek wróć do Legii, wróć

odpowiedz
Kibic - 22.07.2021 / 17:03, *.net.pl

Ja bym raczej że nie chcecie tam być, z taką grą nawet awansując dalej nie macie szans z Dynamem

odpowiedz
Biały Duch - 22.07.2021 / 16:30, *.play-internet.pl

Może po zejściu Kapustki myśleli po prostu, że grają w Dziesiątkę.

odpowiedz
grzesiek - 22.07.2021 / 16:21, *.centertel.pl

Panoe Arturze nie siej Pan fermentu.
Nie pieprz Pan o ambicji bo jak teraz z ta florą odpadniecie to kibice nie zostawia na was nawet troche suchej nitki.
Widac w drugiej polowie ze zabraklo przygotowania fizycznego. Polskie zeposly komplwtnie nie trafiaja z forma fizyczna odkad wprowadzono esa37. Moze ktos w koncu powie prawde?

odpowiedz
Sebo(L) - 23.07.2021 / 06:16, *.centertel.pl

@grzesiek: nie wiem czy zauważyłeś ale ostatni raz ESA37 istniało 2 sezony temu i się definitywnie skończyło.

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2021 / 08:07, *.centertel.pl

@Sebo(L) : to byl pierwszy sezon bez esa37. Ale z 18 druzynami zamiast z 16. Z 16 bylo dobrze nie wiem po co Pan Boniek to zmienia.

A co chcesz mi powiedziec ze Polskie kluby sa gorsze od lukaemburskich mołdawskich ? Nie sa gorsze na pewno tylko cos innego zawodzi. Przyczyny sa glebsze niz brak ambicji. Najlatwiej zwalic na brak ambicji.

odpowiedz
Hw - 22.07.2021 / 15:45, *.orange.pl

Z taka nawaga jak ty to ciezko do europy

odpowiedz
Czarek - 23.07.2021 / 22:12, *.centertel.pl

@Hw: Dokładnie.To samo myślę.Zaangazowanie mierzy się także tym jak dbasz o swoje ciało bo to Twoja narzędzie pracy.Latwo gadać o kolegach z drużyny a samemu nie prezentować odpowiedniej budowy a taka mogłaby pomóc wybronić np 30 % więcej strzałów. Zacznijmy od siebie. Gadanie na Instagramie to też ostatnio jakaś plaga.Poza tym bramkarzowi w meczu na bramce naprawdę dużo łatwiej o zaangażowanie bo jednak trudno żeby lekceważąco się rzucał i interweniował, tam jest jednak dużo mniej aspektów niż przy grze w polu.Jaracie się tym Borucem jak przedszkolaki watą cukrową.Zaznaczsm,że Legii kibicuje świadomie od 95 roku,trochę wiem o czym mówię.

odpowiedz
oLaf - 22.07.2021 / 15:19, *.vectranet.pl

nie przepadam za Borucem, ale przyznaję - facet ma rację!

Poza tym wybronił jeden super strzał i kilka innych więc co by nie mówić, wybronił nam mecz.

odpowiedz
KowAL - 22.07.2021 / 15:18, *.206.178

Widać że Król Artur był po ostrej solówie z knedlem i juranovicem, przy okazji zahaczył ślisza i hołownię! Może za tydzień te ogóry zaczną grać!

odpowiedz
rafalgral - 22.07.2021 / 15:01, *.dzp.pl

no i cala prawda juranovic juz ma w d gre w L pekhart to samo on moze mniej ale wie ze go wypedzaja
king Artur ma L w sercu

odpowiedz
Duchu72 - 22.07.2021 / 14:27, *.206.111

Święte słowa

odpowiedz
dziaduszko - 22.07.2021 / 14:04, *.vectranet.pl

Chyba Pan Czesław jest zbyt łagodny dla zawodników.Muszą się bać szefa ,a nie śmichy chichy i gra na stojąco.Ta drużyna jest dopiero w budowie bo przyszło kilku nowych zawodników tylko czy czasu wystarczy?

odpowiedz
bronek49 - 22.07.2021 / 12:34, *.chello.pl

brawo Artur bardzo dobrze powiedziałes ale też liczyliśmy na ciebie że będziesz potrafił odpowiednio mobilizować kolegów a nawet jak będzie potrzeba to niektórymi wstrząsnąć

odpowiedz
jarekk - 22.07.2021 / 12:24, *.metrointernet.pl

Pozytywne jest ze mimo wszystko w 9,5 zawodnikow wygralismy z 11 zawodnikami. Nie licze Holowni i pol Slisza.

odpowiedz
q - 22.07.2021 / 13:50, *.chello.pl

@jarekk: racja

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2021 / 13:42, *.centertel.pl

@jarekk: no niby tak. Ale skoro nie mamy formy to juz nie wiem czy nie lepiej odpasc z taką florą bo pozbiej jak trafimy do ligo konfederacji powiedzmy z dudelange fh sheriff tiraspol oraz z omonia nikozja i bedziemy musieli ogladac jak takie tuzy nas ogrywają ....ja mecz z dudelange chyba tydzien odchorowywalem.

odpowiedz
WIDZ - 22.07.2021 / 12:17, *.chello.pl

Krótkie refleksje:
1. Kto powiedział, że Estończycy się położą?
2. Ambitny bramkarz w wieku 41. lat powinien już umieć grać nogami.
3. Strzelenie gola w 91. minucie to dowód na brak ambicji?
4. 2:1 to zwycięstwo, czy coś się zmieniło?
5. Dlaczego ciągle piszecie (nie wszyscy) z błędami nazwiska zawodników?

odpowiedz
(L)egia - 22.07.2021 / 12:31, *.28.169

@WIDZ:

1. Piłkarze Legii swoją postawą powinni ich położyć, bo potencjał jest.
2. Nogami przede wszystkim powinni umieć grać piłkarze z pola, a tak się składa, że Artur grał w Lidze Mistrzów, więc wie co mówi.
3. Strzelenie zwycięskiego gola DOPIERO w 91 minucie pokazuje gdzie jesteśmy.
4. Marna zaliczka, z taką drużyną powinno być przede wszystkim do zera. Zobaczymy jak nam pójdzie na wyjeździe.
5. Czep się tramwaju.

I na koniec, raz jeszcze, z taką postawą nie pasujemy do Europy. I oby każdy z tych kopaczy zobaczył to przesłanie Artura. Kropka.

odpowiedz
WIDZ - 22.07.2021 / 12:53, *.chello.pl

@(L)egia:
Powinni? Położyć postawą? Potencjał? To komunały bez treści?
No to co, że grał w LM? Nadal nie umie celnie wybić piłki nogą.
Bardzo bym chciał, żeby w każdym meczu strzelali ZWYCIĘSKIEGO gola w doliczonym czasie. To by dopiero pokazało, gdzie jesteśmy!
Znów coś "powinno"? Zwycięstwo to marna zaliczka? Niech zawsze wygrywają jedną bramką...
Powinni - to kibice znać nazwiska swoich zawodników. I sam się czep. Czegokolwiek.

odpowiedz
(L)egia - 22.07.2021 / 13:01, *.28.169

@WIDZ: To co że grał w LM? Nie nic... Ma tylko doświadczenie jakiego niejeden z tych chłoposzków mógłby mu pozazdrościć, ale to przecież nic nie znaczy, nie ma pojęcia biedak o niczym haha! Trzymajcie mnie...

odpowiedz
(L)egia - 22.07.2021 / 13:05, *.28.169

@WIDZ: Ale jak wolisz kolego, patrz dalej przez różowe okularki. Z taką polityką, to my wkrótce osiągniemy poziom San Marino.

odpowiedz
WIDZ - 22.07.2021 / 16:48, *.chello.pl

@(L)egia: Trzymaj się sam. Boruc grał w LM ostatni raz 11 lat temu. Gdyby był taki kozak, jak wtedy - pewnie nadal by bronił np w Anglii. Może nawet w Championship.
Tradycyjnie, po polsku: żyjmy wspomnieniami i marzeniami, że ciągle się będą nas wszyscy bali, a Łazienkowska pozostanie niezdobyta. Okazuje się, że to już nie działa, a budżet kilka razy większy niż Flory albo Rakowa nie wystarcza do zdobywania bramek punktów. Więc wznieśmy toast za profesora Boruca. Może za rok kupi Legię i stworzy klub na miarę zachwytu kibiców? :o)

odpowiedz
grzesiek - 22.07.2021 / 16:49, *.centertel.pl

@WIDZ: dokladnie tak jak piszesz nie zabraklo ambicji tylko czegos innego. W drugiej polowie przede wszystkim fizycznie zle wygladalismy. No chyba ze to bylo oszczedzanie sie. Ale nie wygladalo na ossczedzanie sie tylko zwolnienie gry rozsadne

odpowiedz
Seb - 22.07.2021 / 17:12, *.t-mobile.pl

@WIDZ: perd... nij się w łeb buraku. Artur powiedział prawdę, a ty się puszysz dzbanie?

odpowiedz
P9 - 22.07.2021 / 12:01, *.0.162

Celebryckie zachowanie, co to ma być i po co? Zamiast złapać za mordy w szatni i pogadać po męsku a nie uzewnętrznianie się w social mediach. To nie robi atmosfery a nawet ją psuje. Ja rozumiem, że to najstarszy zawodnik, doświadczony i mu wolno więcej ale po to jest szatnia i rozmowy po meczu. Ciekawe co powie drużynie dzisiaj na treningu, chyba, że odpoczywa ;-)

odpowiedz
s - 22.07.2021 / 12:16, *.tpnet.pl

@P9: zgadzam się. wypowiedź jakby nie był częścią tej drużyny tylko stał z boku. ma takie przemyślenia to niech uderza bezpośrednio do zainteresowanych a nie publiczki.

odpowiedz
(L)egia - 22.07.2021 / 12:24, *.28.169

@P9: Wyobrażam sobie jak dzielisz się z Arturem takimi przemyśleniami haha Wyobrażam sobie jego reakcję.

odpowiedz
P9 - 22.07.2021 / 13:02, *.0.162

@(L)egia: Szacunek dla Artura za wszystko ale tak jak napisałem, uważam to za akcję po publikę i psucie klimatu w drużynie. Jakbyś się czuł jakby Twój kolega z pracy zamiast z Tobą pogadać, opublikował by film z przemową? ;) Każdy zachwyca się, że Artur opublikował filmik bo to łatwiejsze niż pogadać w szatni z drużyną. Skoro wrzucił filmik to chyba rozmowy nie było w takim razie. Chyba, że to sterowana akcja i tak miało być aby publicznie opier...ić drużynę żeby bardziej się spieli za tydzień.

odpowiedz
smyk - 22.07.2021 / 12:00, *.plus.pl

pełna zgoda z Arturem w 100 %

odpowiedz
Przemek - 22.07.2021 / 11:58, *.t-mobile.pl

Artur zanotował wczoraj dobry występ - jego spokój i doświadczenie były dla nas bardzo ważne. Gra była słabsza niż ostatnio ale wynik mamy super, a tu widzę sami malkontenci. Z takim podejściem do życia to chyba bym tygodnia nie wytrzymał na tej planecie ... Ludzie piękna pogoda , mamy 2-1 z przodu a za 7 dni trzeba liczyć, że zagramy już lepiej i będzie pewna Liga Konferencji. Wstałem zadowolony do pracy bo po słabym meczu mamy extra wynik ( a trzeba 6 osób utrzymać czyli jest co robić ) a tu widzę ciągle pierdzenie jak to jest fatalnie i źle .... Przestańcie już ciągle narzekać bo to zaczyna się robić śmieszne. ( tak delikatnie rzecz ujmując )

odpowiedz
Gore - 22.07.2021 / 12:31, *.t-mobile.pl

@Przemek: dokladnie jesteśmy mądrzejsi o 90 min

odpowiedz
Marcel - 22.07.2021 / 11:39, *.t-mobile.pl

Odnosząc się do słów Artura, jakieś 2 lub 3 lata temu powiedziałem ziomkowi, że polskie drużyny w ogóle nie powinny grać w europejskich pucharach, żeby nie robić z siebie idiotów. Póki co nie zmieniłem zdania w tym temacie.

odpowiedz
atmosferic - 22.07.2021 / 11:36, *.orange.pl

z tym trenerem nic nie osiagniemy - mentalny krasnal - juz zapowiadal "bronienie zaliczki".

odpowiedz
Matt - 22.07.2021 / 11:35, *.t-mobile.pl

Szanuję Boruca za jego dokonania i fakt, że w wieku 41 lat jest pierwszym bramkarzem Mistrza Polski. Niestety sam nie wdraża w życie tego, o czym mówi. Moim zdaniem jest to jeden z najbardziej utalentowanych bramkarzy w historii polskiej piłki i swego pokolenia w Europie. Doświadczenie też ma spore. Te 2 czynniki pozwalają mu nadal grać na niezłym poziomie, ale gdyby był tak ambitny jak daje znać, to mógłby założyć sobie cel by schudnąć z 5 kg i być jeszcze bardziej dynamicznym, lepszym.

Albo jest w Tobie duch głodnego sportowca, walczącego o lepszego siebie, albo jest w Tobie duch emeryta, który odcina kupony od wcześniejszej pracy.

odpowiedz
Karlito - 22.07.2021 / 11:49, *.t-mobile.pl

@Matt:
Bardzo trafny komentarz. Zaangazowanie zaczyna sie w domu i na treningu. Mecz to "truskawka" na torcie.

odpowiedz
Legionistaaa - 22.07.2021 / 11:31, *.centertel.pl

Święte słowa Artura. Oglądając wczorajszy mecz miałem wrażenie ze zlekceważyli rywala. Obrona całkowicie do wymiany. Jedynym piłkarzem któremu chciało się i walczył to Lopez

odpowiedz
a - 22.07.2021 / 11:29, *.chello.pl

To wyglądało jakby cała drużyna przejęła sie kontuzją Kapsustki aż ich sparaliżowało

odpowiedz
Majk Spajk - 22.07.2021 / 11:24, *.tele2.se

To jest tylko gra pod publike. Aby sie przypodowac. Arek Malarz tez tak mowil, i to nie raz. I co? I od kilku lat gra w lks-ie. Czy gdzies tam.

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2021 / 12:14, *.bredband2.com

@Majk Spajk: Dokladnie to samo chcialem powiedziec!

odpowiedz
Kobisborsz - 22.07.2021 / 11:24, *.stansat.pl

Nasi wychowankowie Wieteska, Ślisz, Hołownia to ekstraklasowi przeciętniacy za słabi na Legie. Swoje lata już mają i nie ma co na nich liczyć. Po zejściu Kapustki siadła też gra ofensywna! Co to za zespół co ma jedynie 2 piłkarzy co to potrafią dryblować panue kucharski ?

odpowiedz
MatWij - 22.07.2021 / 12:01, *.chello.pl

@Kobisborsz: Wychowankowie? ;)
Co do Wieteski i Hołowni to mówiąc wprost jest to dramat. Obrona gra na tak żenującym poziomie że żal na to patrzeć. Akcja bramkowa, strata Hołowni, niecelne podania, złe krycie, ustawianie za przeciwnikiem.
DRAMAT!

odpowiedz
WSL - 22.07.2021 / 11:15, *.tpnet.pl

Uratowal LEGIE przed remisem w jednej z sytuacji to byla dobra interwencja poparta doswiadczeniem ! Szacunek !!!

odpowiedz
LM - 22.07.2021 / 11:11, *.tpnet.pl

Powiedzial to co mysli i bardzo dobrze trzeba ruszyc ta druzyne jak sie chce cos osiagnac ! Popieram !!!

odpowiedz
syrenka - 22.07.2021 / 11:04, *.orange.pl

Brak agresji w grze! Słabo! Bardzo słabo! Ale jeżeli Legia rezygnuje z takich zawodników jak "Kuchy" to tak to wygląda. W aglomeracji około 3 mln nie można znaleźć dwóch, trzech dobrych, walczących zawodników? Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
Pawciu - 22.07.2021 / 10:26, *.net.pl

Rozumiem ze najpierw powiedzial to samo kolegom w szatni prosto w oczy?

odpowiedz
Karlito - 22.07.2021 / 10:19, *.com.pl

To wszystko prawda.
Tyle, że trenera bym się nie czepiał. Przecież to nie jest jego wina, że zabrakło ambicji. Nie wiem, czy ktoś to zauważył, ale Martins (choć bardzo go lubię i cenię) dostosował się do Slisza i zagrał wczoraj fatalnie. Miał mnóstwo strat i nawet za bardzo nie próbował naprawiać błędów. U niego widziałem wczoraj brak ambicji. Emreli zagrał bardzo źle, Slisz wiadomo. Jedyny z drugiej linii, który chciał to Luqui. Do tej pory również broniłem Slisza, pomimo słabszej formy, ale mecz ze słabą Florą pokazał, że to typowy przecinak, a jego niefrasobliwość w zagraniach woła o pomstę do nieba. I co gorsza, zjada go pycha, bo po meczu udzielił wywiadu, w którym mówił, że grał całkiem dobrze i nie ma sobie prawie nic do zarzucenia. Martwi mnie również nasza ławka, bo skoro wypada środkowy pomocnik grający bardziej do przodu, to nie mamy dla niego zastępstwa.

odpowiedz
martinez-4ever - 22.07.2021 / 10:13, *.virtuaoperator.pl

To Borubar pojechał kolegom, ale z drugiej strony on może, nawet publicznie. Także po to wrócił do klubu.

odpowiedz
(L)egia - 22.07.2021 / 09:58, *.46.103

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Szacun dla Artura za bycie szczerym do bólu.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 22.07.2021 / 09:47, *.centertel.pl

Szanowni kibice, to nie jest tak że tylko Kapustka chciał (na ktorego też wielokrotnie narzekacie) czy Luquinas bo nawet taki Holownia pewnie też chcial, ale jak widac nie zawsze chciec znaczy móc. Akurat oglądając grę naszych stoperów mam wrażenie ze Legia ktora chce grać w pucharach to za duzy rozmiar buta dla nich. Z drugiej strony gdyby ktores z wyjsc pod pressingu ktos wykonczyl równie szczesliwie jak Kapustka to niewykluczone ze Flora zmienilaby styl gry. Byly sytuacje w pierwszej polowie i Luqinasa i Martinsa i parę innych gdzie w polu karnym bawili sie pilka i obroncami i brakowalo wykonczenia.
ps. to co gral Holownia to szkoda gadac...

odpowiedz
Szymon - 22.07.2021 / 09:53, *.t-mobile.pl

@Or(L)ando Sa: do Hołowni dodaj Ślisza. Niezła parka z nich

odpowiedz
k(L)on - 23.07.2021 / 01:56, *.centertel.pl

@Szymon: też do Hołowni bym dodał Ślisza.

PS. Zapewne Ślisz znów miał tremę, bo Sousa był na trybunach.

odpowiedz
arek - 22.07.2021 / 09:37, *.play-internet.pl

Facet powiedział w kilku słowach całą prawdę!. 100% w punkt!. Dotyczy to nie tylko Legii ale i całej Ekstraklasy...

odpowiedz
Kinic - 22.07.2021 / 09:32, *.plus.pl

To jest dramat. Trenerzy bez pomysłu zawodnicy bez serca bez ambicji bez zaangażowania. Michniewicz????‍♂️????‍♂️????‍♂️-chyba ja bym miał lepsze pomysły na grę tej drużyny. W dupach im się poprzewracało. Uważają się za gwiazdy piłki nożnej a w rzeczywistości to zwykle chłopaczki. Co siedzi w głowach tych ludzi, nad czym pracuje tam psycholog, gdzie przygotowanie mentalne to jest dramat!!!!! Może pora całkowicie zbojkotować Polska piłkę żeby ktoś otworzył oczy?? Może pora uzależnić pensje od wyników???

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 22.07.2021 / 09:39, *.centertel.pl

@Kinic: bojkotuj...
Szczęśliwej drogi już czas

odpowiedz
anadrzewach - 22.07.2021 / 09:42, *.changeintegrated.com

@Kinic: Kuba/Kinic - mefedron jeszcze trzyma?

odpowiedz
m4 - 22.07.2021 / 10:22, *.249.78

@Kinic: bojkotowac mozesz, bo i tak stado baranow beczy tak jak im pastuch zagra. Wszyscy zadowoleni: Mioduski bo kasa sie zgadza z biletow i atmosfere ma, kibice sie cieszą bo są na dobre i złe, piłkarze sie cieszą bo co miesiąc wpada 200k niezaleznie jaka padake graja, wystarczy troche tam posciemniac w mediach ze nie wyszlo ale teraz to juz sie skupimy na kolejnych meczach

odpowiedz
Sarcastico. - 22.07.2021 / 12:21, *.inetia.pl

@m4: W punkt! Wystarczy poczytać komentarze gawiedzi na tej stronie. Tak nie wiele im wystarczy...

odpowiedz
Biała Siła - 22.07.2021 / 09:28, *.vectranet.pl

Lekceważenie rywala jest u nas na poziomie nieosiągalnym dla innych ,

odpowiedz
Felek - 22.07.2021 / 09:12, *.play-internet.pl

100% racji i mojego poparcia.

odpowiedz
MJ_64 - 22.07.2021 / 08:57, *.chello.pl

I Artur ma 100% racji. Po strzelonej bramce i zdjęciu Bartka z boiska zaczęło to wyglądać tak, jakby trener przed meczem zarządził: "dziś gra Bartuś a reszta się przygląda". Raptem cała drużyna mentalnie poszła w pi*du i widać było, że im się to spodobało.Jedynie Luqui jak to Luqui, próbował coś tam ratować ale kończyło się to przeważnie na sprawdzaniu stanu murawy z bliska. Cytując pewnego byłego "prezydęta" , znakomita większość meczu to "bul i rospacz". Niejaki Dario powiedziałby "No i nie podobacie mi się".

odpowiedz
Heh - 22.07.2021 / 08:52, *.smgr.pl

Artur... to wyglada jak zwiezenia w Big Brotherze. Tutaj filmiki nie pomogą, trzeba uderzyć pięścią w stół w szatni i ogarnąć pozostałe panienki, bo to od nich będzie załeżalo, czy na koniec kariery będziesz mogł grać w europejskich pucharach czy nie...

Problem Legii jest jeden. Kiedyś granie w naszym klubie było prestiżem, wyróżnieniem... zawodnicy daliby się pociąć za eLkę na piersi. Dziś to jest przystanek dla wielu graczy, takie cieple gniazdko polskiej ligi, gdzie się zbytnio nie przemęczysz, a jak na polską rzeczgwistość w miarę dobrze zarobisz.

odpowiedz
F - 22.07.2021 / 09:25, *.play-internet.pl

@Heh: Dlaczego jakiś utalentowany "synek" ze Śląska jak to mówią Ślązacy czy ktoś z innego ośrodka piłkarskiego miałby pchać się do Legii. Lepiej na zachód iść. Doping Legii też pozostawia wiele do życzenia, do znudzenia ten sam repertuar. Usnąć idzie.

odpowiedz
PLK - 22.07.2021 / 10:06, *.plus.pl

@F: to śpij i nie pisz takich bzdur!!!

odpowiedz
F - 22.07.2021 / 13:53, *.play-internet.pl

@PLK:
Ukochana ma, strzelcie K* gola. xD

odpowiedz
Vixen - 22.07.2021 / 08:35, *.chello.pl

Oby powiedział to samo całej drużynie na spotkaniu, a nie tylko do kamery telefonu.

odpowiedz
Vuko - 22.07.2021 / 08:41, *.tpnet.pl

@Vixen: powiedzial to tylko pod publiczke, w szatni wszyscy byli zadowoleni i nikt nie mial pretensji do siebie

odpowiedz
Dario - 22.07.2021 / 09:55, *.vectranet.pl

@Vuko:
"Tak powiedziałem", co oznacza moim zdaniem, że w szatni powiedział to samo.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 22.07.2021 / 11:46, *.chello.pl

@Vixen: musiałby to powiedzieć w 5-6 językach...

odpowiedz
tomiacab - 23.07.2021 / 01:56, *.centertel.pl

@Dario: czyli wynosi na zewnątrz to co dzieje się w szatni

odpowiedz
Kuba - 22.07.2021 / 08:15, *.plus.pl

Jedyny w składzie który powąchał poważnej piłki i wie co mówi. Mówi to, co wszyscy oprócz trenera i kopaczy wiedzą i widzą. Czesiu weź zacznij CV rozsyłać, bo to długo już nie potrwa. Twoja Legia gra ka ta stro fal nie. Zero zero i jeszcze raz zero.
Jak będziesz już znikał to weź zniknij z Hołownią, Wieteską i Śliszem. Czy w Legii zawsze muszą grać jakieś "Kucharczyki" ?
Przecież Ślisza to kupią chyba tylko do Japonii. Czemu tam ? Bo przez różnicę czasu nie obejrzą go ani raz :)

odpowiedz
Klimek - 22.07.2021 / 08:23, *.play-internet.pl

@Kuba: mordo bynajmniej ja za Kucharczykiem tęsknie bo na dupie jeździł i jest jednym z ostatnich lat legionistą a nie najemnikiem, mógł nadrobic ambicją, zaangażowaniem oraz chęciami. Pod resztą sie podpisuje mamy mentalność przegrywa, zamiast w przód to w tył. 1:0 i klikajcie narody a każda drużyna gra w przód inaczej nie zdobędzie bramek a my dopiero jak nóż na gardle.... Miłego dnia (L)

odpowiedz
s - 22.07.2021 / 08:45, *.centertel.pl

@Kuba:Od KUCHEGO KINGA to ty gamoniu sie odpie..... dobranoc.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.07.2021 / 09:10, *.play-internet.pl

@Kuba: Aja myślałem,że do Japonii go kupią,ze względu na poziom gry,jaki prezentuje-a gra przecież po Japońsku-hujo wato.

odpowiedz
anadrzewach - 22.07.2021 / 09:40, *.changeintegrated.com

@Kuba: tylu błędnych założeń w jednej wypowiedzi dawno nie widziałem

odpowiedz
ANTYzygo - 22.07.2021 / 08:15, *.vectranet.pl

tylko co znowu nie działa? grubego chcą zwolnić, czy nie mogą się dogadać między sobą? co znowu?

odpowiedz
exsa - 22.07.2021 / 08:04, *.tpnet.pl

Sluszna uwaga wiec trzeba ostrej reprymendy aby w rewanzu bylo zdecydowanie lepiej bo moze to sie zakonczyc nie wesolo !!!!

odpowiedz