fot. UEFA

Wysoka wygrana Dinama Zagrzeb w lidze

źródło: 90minut.pl

Dinamo Zagrzeb wygrało 4-0 (2-0) z NK Hrvatski dragovoljac w wyjazdowym meczu drugiej kolejki chorwackiej ekstraklasy. Dinamo będzie rywalem Legii Warszawa w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów, jeśli wyeliminuje Omonię Nikozja, a Legia Florę Tallin.

NK Hrvatski dragovoljac Zagrzeb 0-4 GNK Dinamo Zagrzeb
Lovro Majer 19, 53, Josip Šutalo 35, Mario Gavranović 49

Dinamo: 40. Dominik Livaković - 13. Stefan Ristovski (46, 20. Lirim Kastrati), 55. Dino Perić, 37. Josip Šutalo, 38. Bartol Franjić - 7. Luka Ivanušec, 10. Lovro Majer (65, 21. Bruno Petković), 97. Kristijan Jakić (55, 77. Dario Špikić), 27. Josip Mišić (46, 31. Marko Bulat), 70. Luka Menalo - 11. Mario Gavranović (71, 90. Duje Čop)

Poza kadrą meczową gości znalazł się Sandro Kulenović.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
do ja - 24.07.2021 / 13:10, *.144.37

Ogldales ich mecz pucharowy ? Bo poziom podobny do naszego meczu...

odpowiedz
ja - 24.07.2021 / 10:59, *.chello.pl

Dynamo nie dość, że dużo lepsze od nas to jeszcze w formie.
Ładnie nas pojadą.

Oczywiście jakaś tam szansa zagrania dobrego dwumeczu jest (przejęcia rankingu i nawet wejścia do LM), ale jest to szansa niewielka i śmieszą mnie Ci, którzy mówią, że szanse to 50/50 i że oni wcale nie są tacy mocni.

A jacy my jesteśmy?

Męczymy się z jakąś Florą Tallin, od 3 lat nie graliśmy w pucharach europejskich, a nasz strzelec bramki sam sobie zrywa więzadła krzyżowe po nieudanym "telemarku" podczas radości z bramki. No ku... :D

Oni w tamtym sezonie oczywiście grali w LM i to ugrali nawet w grupie jakieś punkty.

Oni są w okolicy 30 miejsca w rankingu, my w okolicy 100.

Różnica jest podobna jak między reprezentacją Polski, a Chorwacji.


odpowiedz
exsa - 24.07.2021 / 08:50, *.tpnet.pl

Czyzby dzis remis a tym bardziej ze sa to prestizowe " Derby Regionu Mazowsze " wiec LEGIO zeby dominowac to wiadomo co trzeba zrobic !!!!

odpowiedz
WL - 24.07.2021 / 08:46, *.tpnet.pl

Zanosi sie na to ze Dinamo Z.moze byc ewentualnym rywalem to bedzie super ciezka przeprawa !!

odpowiedz
LM - 24.07.2021 / 08:42, *.tpnet.pl

Czeka nas ciezka przeprawa w " Derbach Mazowsza " i w rewanzu " Ligi Mistrzow " !!

odpowiedz
olew - 23.07.2021 / 22:53, *.vectranet.pl

leją słabszych, to tak jak my...

odpowiedz
Dedi - 23.07.2021 / 23:07, *.plus.pl

@olew:
My czasami mamy problemy z laniem tych słabszych. Flora powinna przegrać wysoko
a też i w super pucharze jakby był podstawowy skład i byśmy ćisneli to Raków by przegrał 3-0. Potrzeba zaangażowania większego bo źle nie gramy, z Bodo była moc.

odpowiedz
gazza - 24.07.2021 / 08:43, *.inetia.pl

@olew:
Tak jak My ??? A kiedy to Legi wygrała ostatnio 4:0 ???
Przypomnijcie nam...!

odpowiedz
Cztery miechy temu - 24.07.2021 / 18:11, *.tpnet.pl

@gazza: Zagłębie - Legia , 0:4 ( 21.03.2021.)

odpowiedz
Jaca - 23.07.2021 / 22:31, *.glasoperator.nl

Trza wygrać z florą

odpowiedz
Dedi - 23.07.2021 / 22:29, *.plus.pl

Ten Majer jest niesamowity.. może jeszcze ktoś go wykupi przed meczem z nami lol .
Liga Chorwacka wcale jednak nie jest taka mocna, oprócz Zagrzebia nie ma nikogo
Osijek nie oddał żadnego celnego strzału z Pogonią... Jak Dynamo pokonało NK Hrvatski
4-0 tak my jutro pokonujemy Płock 4-0.
Nie ma co się podniecać że oni wygrywają w tej Lidze 4-0.. My potrzebujemy zaangażowania jak to mówi Król Artur i też będzie dobrze ( L )

odpowiedz
Pekhart '11 , Rosołek '19 , Kostorz '75 , Emreli '80 . - 24.07.2021 / 00:25, *.tpnet.pl

@Dedi: No właśnie , jutro ma być 4:0 z Wisłą i dajemy Chorwatom sygnał , że u nas już wszystko w porządku i żeby nie byli za pewni w meczu przeciwko nam . Będziemy grać swoje , ale trzeba psychologicznie , wygrywając już wcześniej , stawiać barierę ostrzegającą piłkarzy Dynama , że powinni ostrożnie zacząć mecz z nami . To nam ułatwi sprawę . Także jutro , nawet jeśli zagraliby zmiennicy - trzeba dobrze zagrać i wygrać wysoko , zgadza się . Może Rosół i Kacpry oba ( Skiba i Kostorz ) zagrają ? A może nawet młody Włodar ! Mogą dać radę , liczę na nich . Ciekawe , jaki będzie jutro skład ? A w ogóle , oni (Dynamo) mają Majera , a my mamy Mahira ! Pozdro .

odpowiedz
Dedi - 24.07.2021 / 01:08, *.plus.pl

@Pekhart '11 , Rosołek '19 , Kostorz '75 , Emreli '80 .:

Josue też powinien zagrać żeby się zgrywać
Muci również. Luqinhas niech sobie odpocznie bo będzie ważny aby dobić Florę na wyjeździe, no może niech zagra pod koniec, Rose w defensywie z Płockiem i w Talinie ale zobaczmy co wymyśli Michniewicz. Rozpocznijmy mocno tą ligę, marzę o przewadze po 12 kolejkach takiej jak City w Anglii. Ta liga powinna być wciągnięta nosem. Jutro z Płockiem 4-0 we Wtorek w Talinie Flora 0 - 3 Legia. I Zagrzebiu nie będzie do śmiechu.. Pozdro Ziom (L)

odpowiedz