Igrzyska Olimpijskie

Tomasz Bartnik ósmy w Kpn Mix na IO w Tokio

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio dziś rozgrywana była konkurencja karabinu pneumatycznego mix, w której zawodnik Legii, Tomasz Bartnik startował wraz z Anetą Stankiewicz. Polacy bardzo dobrze zaczęli kwalifikacje i z wynikiem 630,8 pkt. z drugiego miejsca przeszli do dalszej rywalizacji.

W drugiej części kwalifikacji Polacy strzelali już wyraźnie słabiej i z wynikiem 414 punktów ostatecznie Bartnik ze Stankiewicz uplasowali się na miejscu ósmym. Tomek Bartnik w poszczególnych seriach uzyskiwał kolejno 105.5, 104.4, 105.2, 103.5 oraz 102.7 pkt. Legionistę czeka jeszcze start w Tokio w konkurencji karabin dowolny 3x40 strzałów.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.