Telebim na stadionie Flory Tallin - fot. Woytek / Legionisci.com

Sonda: 90% stawia na awans Legii

Woytek

Dobiega końca nasza sonda, którą uruchomiliśmy w momencie wylosowania przez Legię w 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów Flory Tallin na naszej stronie trwa sonda, w której zadaliśmy Wam pytanie: Czy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów? Dzień przed pierwszym meczem 90% osób stawiało na awans Legii. Po spotkaniu rozegranym przy Łazienkowskiej 3 Wasze nastroje nieco zostały stonowane - o 10 punktów procentowych w dół. Szybko jednak odbudowały się po nieco niespodziewanym zwycięstwie rezerwowych w ligowym meczu z Wisłą Płock i ostatecznie dzień przed meczem ponownie proporcje wynoszą 90% na tak i 10% na nie.

Poniżej przedstawiamy jak wyglądało głosowanie w naszej sondzie dzień po dniu.

Głosowanie dzień po dniu


Jak szanse Legii widzą bukmacherzy?

FLORA - LEGIA
1 4.90 X 3.35 2 1.75

Pełna oferta na mecz Flora Tallin - Legia Warszawa

Mecz Flora Tallin - Legia Warszawa odbędzie się we wtorek, 27 lipca o godzinie 18:00 w Tallinie. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja TVP Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.