Igrzyska Olimpijskie

Klepacka ósma po 9. wyścigach RS:X w Tokio

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś w Tokio odbyły się trzy kolejne wyścigi w windsurfingowej klasie RS:X. Zofia Klepacka zajmuje ósme miejsce w klasyfikacji generalnej z dość sporą stratą do pierwszej trójki. Legionistka w pierwszym dzisiejszym wyścigu była siódma, w kolejnym - ósma, zaś w ostatnim (dziewiątym) dopłynęła do mety druga.
Klepacka po dziewięciu (z dwunastu) wyścigach plasuje się na miejscu ósmym z 61 pkt. Prowadzi Brytyjka, Emma Wilson (22 pkt.), przed Yunxiu Lu (23 pkt.) i Charline Picon (25).

Ostatnie trzy wyścigi przed medal race, odbędą się jutro od godziny 6 rano.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Biała Siła - 29.07.2021 / 19:59, *.vectranet.pl

Pozdrawiam Panią ,tak trzymać

odpowiedz
Juliusz - 29.07.2021 / 13:40, *.tpnet.pl

Szacun za walkę i wogóle . Trzymaj się siostro ( L )

odpowiedz
Orto - 30.07.2021 / 08:49, *.tpnet.pl

@Juliusz: W ogóle pisze się chyba osobno .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.