Henrik Ojamaa - fot. Paulina Daremiak

Ojamaa: To rozczarowujące

Mishka, źródło: Legionisci.com

- To bardzo rozczarowujące, przegrać taki wyrównany mecz. Pokazaliśmy dziś charakter i odwagę. Oba mecze były wyrównane, Legia wywalczyła tylko mały margines. Byliśmy przygotowani do tego meczu, mieliśmy swój plan i go realizowaliśmy. Podejmowaliśmy dziś ryzyko, były dobre momenty w tym spotkaniu, kreowaliśmy szanse. Gorzej graliśmy w końcówce pierwszej połowy. Widać było na boisku ducha gry, wszystko szło dobrze. Czuliśmy na murawie, że pierwszy gol będzie kluczowy. Gdyby nasza bramka została uznana, wszystko by się potoczyło inaczej, bo nie było widać dużej różnicy pomiędzy zespołami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Danie(L) - 28.07.2021 / 12:24, *.129.115

Na Farcie z Fiorą, DOBRZE, ŻE SĘDZIA NIE UZNAŁ PRAWIDŁOWO ZDOBYTEJ BRAMKI - myślę, że już teraz dwa eurowpier...e.. do Dinama nie mamy nawet podjazdu, trzeba liczyć na cud mając sabotażystów zamiast obrońców... W Zagrzebiu dwóch najbardziej wartościowych piłkarzy na rynku jest zdecydowanie droższa od całej kadry Legi..

odpowiedz
Do Daniela - 29.07.2021 / 13:24, *.tpnet.pl

@Danie(L): PRAWIDŁOWO TO CIĘ POGRZAŁO , leszczu . Ty za to masz podjazd , na elektrycznej hulajnodze . I jak piszesz Legii , no jak ?! Paluszki się zmęczyły , czy chcesz Nas obrazić , podejrzany typie ?

odpowiedz
pioter - 29.07.2021 / 13:30, *.177.98

@Danie(L): człowieku ślepy jesteś prawidłowo zdobytej ???????????? po pierwsze spalony, a po drugie ręka jednego z zawodników flory

odpowiedz
M3 - 27.07.2021 / 23:00, *.jmdi.pl

Gdyby mieli więcej szczęścia to teraz byłby u nas lament. Ich gol zdobyty prawidłowo, ale o ręce czytam teraz. Druga połowa to już za dużo dla Flory, więc powinni obejrzeć jeszcze raz mecz i I zobaczyć że byli słabsi. Mam szacunek do przeciwnika bo niedawno byli problemem także dla Donama. Dopiero teraz zobaczymy czy chłopaki wrzucą drugi bieg. Tylko Legia !!!

odpowiedz
sl - 27.07.2021 / 22:24, *.vectranet.pl

Nie pierdzielcie w komentarzach bo bramka Flory w 100% prawidłowa gdyby był Var to byśmy przegrywali. Ręka z d..y a o spalonym nie ma co gadać. Uratował nas trochę ten sędzia chociaż ta Flora nic nie grała. Tyle że my cały czas na stojąco i liczymy że Mladen bądz Jura trafi kogoś dośrodkowaniem w łeb albo Luqi coś wykręci z niczego. Nie ma w ogóle ruchu w grze. Mam nadzieję że z Dinamo będzie nam się grało lżej bo my zawsze mecze z "mocniejszymi" drużynami gramy lepiej.

odpowiedz
100 % rąsia Florianina - 28.07.2021 / 05:57, *.tpnet.pl

@sl: Ty , idż lepiej do okulisty , bo słabo widzisz . '' Ręka z du.y ''? Serio ? Od kiedy to du.a znajduje się nieco powyżej łokcia ? Górna część ręki to ciągle jest ręka . To nie był bark ani tułów ani plecy . Nie pierdziel , obejrzyj se powtórkę . A jeśli chodzi o naszą grę to druga połowa bardzo słaba , chociaż gol i poprzeczka były . Najlepsze były pierwsze 20 minut meczu w pierwszej połowie , potem coraz gorzej .

odpowiedz
znajca - 28.07.2021 / 06:50, *.com.pl

@sl:
VAR nie uznałby tej bramki: było ewidentne zagranie ręką, a w efekcie zmiana toru lotu piłki. Spalonego oczywiście nie było.

odpowiedz
Mrok - 28.07.2021 / 10:01, *.com.pl

@sl: kolego, od 2019 jest nowy przepis UEFA rozróżniający zagranie ręką w ofensywie i w defensywie. To pierwsze unieważnia każdą bramkę po akcji drużyny atakującej w której zaistniało jakiekolwiek zagranie ręką, nawet przypadkowe. Gdy zagranie ręką jest natomiast po stronie drużyny broniącej rozpatruje się wówczas kryteria celowości, nienaturalnego ułożenia itd - to decyduje o podyktowaniu rzutu karnego.
Nie gramy już przepisami ani sprzed 5, ani sprzed 10 lat. Doczytaj nowe przepisy a potem dopiero pisz o tych procentach pewności dla swojej oceny.

odpowiedz
LLL - 27.07.2021 / 22:06, *.orange.pl

Taaaaa.....jeden mecz na 100 który wyszedł Odżamie. Jeździec bez głowy.

A ręki w polu karnym Legii to już ślepak nie widział??? Okulary se kup ty dżamie jeden.

odpowiedz
paw_pawela - 27.07.2021 / 21:46, *.telkab.pl

3:1 w dwumeczu ... wyrównany?

odpowiedz
PLBBOY - 27.07.2021 / 21:30, *.inetia.pl

Gdyby. Gdyby baba miała wąsy, to by była Heńkiem Ojamą.

odpowiedz
mareczek - 27.07.2021 / 21:13, *.centertel.pl

Ale zagraliście w tej samej sytuacji rękami także tak czy inaczej gol nie powinien być uznany.To nie jest handball

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.07.2021 / 21:12, *.orange.pl

Doskonale Cię rozumiem chłopie, my - kibice Legii czuliśmy to samo przez ostatnie 4 lata. Niby można było, ale jednak zawsze coś się z..srało...

odpowiedz
Trampek - 27.07.2021 / 21:08, *.125.105

LEGIA zagrała na ćwierć gwizdka, co wymownym gestem pokazał Artur Boruc w trakcie meczu . Jeżeli to było wasze apogeum - to rozumię stwierdzenie Ojamy - że: cytuję " to rozczarowujące".

odpowiedz