fot. Hugollek / Legionisci.com

NS: Race na rocznicę wybuchu PW

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą niedzielę będzie miała miejsce kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Nieznani Sprawcy zachęcają do zakupu rac na tę okoliczność - zebrane w ten sposób fundusze pozwolą zrobić kolejne legijne oprawy. NS-i race w cenie 25 złotych sprzedawać będą w najbliższy czwartek w godzinach 18:30 - 20:30 oraz w piątek w godzinach 17-18.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
:) - 28.07.2021 / 13:45, *.chello.pl

Zamiast racy kupta se książkę o powstaniu i poczytają lepiej będzie

odpowiedz
yo11 - 28.07.2021 / 14:54, *.centertel.pl

@:) : Kupta se? do budy lub szkoły się cofnij :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.