fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (123)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 01.08.2021 / 18:12, *.play-internet.pl

A swoją drogą,cierkawe,czy Miodziu u buka nie stawia?.Bo łatwiejszego hajsu miał nie będzie,a kto jak kto,ale D.M.ma wpływ na wynik spotkania.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.08.2021 / 16:44, *.play-internet.pl

Zagadka.Co to jest.Niby już go nie ma,a wciąż działa?......Licznik wstydu Mioduskiego.

odpowiedz
jerzy - 01.08.2021 / 09:45, *.telefonica.de

@L: Dla mnie dno mistrza Polski. Haaaaaaahaaaaaaahaaaaaa
Podobno na dobre i na złe tylko ku..... dlaczego cały czas na złe

odpowiedz
W(L) - 01.08.2021 / 05:11, *.chello.pl

No to teraz przed nami Środa" popielcowa "chyba ?

odpowiedz
Kibolek - 01.08.2021 / 00:20, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZU PARODYSTO WON . SLISZ DO REZERW CZYM PRĘDZEJ

odpowiedz
Moim zdaniem - 01.08.2021 / 00:04, *.centertel.pl

Lepiej przegrać z Radomiakiem (nasza zgoda przypomnę), niż z takim Lechem.

odpowiedz
Fan - 01.08.2021 / 17:16, *.plus.pl

@Moim zdaniem: Ciekawa teoria ja bym nie chciał przegrać z nikim w tej lidze bo ona jest tak dziadowska że wstyd przegrywac zwłaszcza z beniaminkami.

odpowiedz
artic - 31.07.2021 / 23:31, *.t-mobile.pl

Tylko trener. Papszun moze tu zbudowac jakas przyzwoita druzyne o ile nie wpierd.....by mu sie warszawskie mądrale z trybuny vip i pseudo dziennikarzyny prezesie loczku do dzieła!

odpowiedz
Miodek amatorek - 31.07.2021 / 23:01, *.com.pl

Dno
Zaczyna się coroczny syf i wpie.. ol z beniaminkami
Mioduski WON!!!!!

odpowiedz
Kibolek - 01.08.2021 / 00:06, *.telefonica.de

@Miodek amatorek: MIODUSKI BANKRUCIE NIE MASZ POJĘCIA O PROWADZENIU KLUBU PIŁKARSKIEGO. TEN MIODUSKOWY KORPO PRODUKT to produkt nawet nie piłkarsko podobny .

odpowiedz
SF - 31.07.2021 / 22:47, *.tpnet.pl

Zmiana Trenera nieuchronna LEGIO bo nadal nie ma stylu gry !!

odpowiedz
WSL - 31.07.2021 / 22:37, *.tpnet.pl

P.Trenerze dokad Pan uparcie bedzie wystawial Slisza ktory doslownie nic nie gra a Pekhart od czego jest nie walczy nawet w polu karnym tylko czeka ze pilka sama wpadnie i zeby ktos strzelal gole to w lidze bedzie ciezko a o awansie w dwumeczu z D.Z, nie mamy conawet marzyc bo Radomiak pokazal jak sie gra i strzela gole a rekoma nie macha tak jak Mladenovic !!

odpowiedz
Mck - 31.07.2021 / 22:32, *.t-mobile.pl

Patrząc obiektywnie to slaby byl sedzie który pozwalał na prowakcje Radomiaka,Ciągle szarpanie,kopanie czy z Abu,Lukim itd..Ciągle leżeli i udawali a sedzie juz wczesniej powininen wyłapać i ukarać po żółtej to nie byłoby nerwowo tak..Ogolnie mecz słaby bo Legia dostosował się do Poziomu Radomiaka i dala się sprowokować.. Mając na myśli mecz w srode to się trochę zawodnikom nie dziwie bo każdy nie vhce złapać kontuzji..Sedzia nie zapanował nad meczem i taki final był..Fakt ze Legioniści nie powinni się dac sprowokować lecz to tylko ludzie jak my..Piłkarze tez maja z tu pleców mecz w srode i widac ze sa podenerwowani ze musza grac przed tak ważnym meczem z Radomiakiem który q normalnym warunkach dostalby z 5..Dynamo ma mecz odwołany bo przy tak ważnym.meczu nie ma co ryzykować bo pozniej mozna złapać kontuzje jak Lewy z Andora..Ten mecz dla mnie nie ma żadnego wyznacznika..Jedyny jaki jest to słaby sedzia..

odpowiedz
Kibic nie RR - 31.07.2021 / 22:49, *.centertel.pl

Szef kolegium sędziów Pan S.S. będący na trybunach jest z Radomiaka. Jak mają sedziowac. ???

odpowiedz
misio - 31.07.2021 / 23:03, *.orange.pl

@Kibic nie RR:
Felipe i Mladenowicz kartki dyskusyjne, ale stepel z łokciem w twarz chyba spowoduje ze trzy mecze odpoczynku

odpowiedz
Mck - 31.07.2021 / 23:06, *.t-mobile.pl

@Kibic nie RR: No i dlatego mamy lige jaka mamy..Jeśli sędziowie bardziej będą zwracali uwagę na nogi i agresywnie karali zawodników którzy nadrabiają słabe umiejętności agresywnymi faulami lub uporczywymi faulami bo nie nadążają lub taktyta trenera jest oparta na koszeniu i długiej piłce to nasz poziom wzrośnie bo pozwoli rozwinąć się technicznym zespołom i zawodnikom..Od nich tez trzeba zacząć bo poziom ligi nigdy nie wzrośnie jak beda pozwalać na taką gre jak dzisiaj..W Dobrych ligach jest z urzędu dbanie przez sędziów o zawodnikow z najwyższej półki..Tam jest obowiązek a u nas ?

odpowiedz
Trampek - 31.07.2021 / 22:26, *.125.105

RADOMIAK RADOM - LEGIA WARSZAWA
FORTUNA: 1 3.95 X 3.38 2 2.10 - wszystko się zgadza.Przy takiej przebitce - nie mogło być inaczej.Wszystko jasne.

odpowiedz
mkm - 31.07.2021 / 22:22, *.vectranet.pl

radomiak zagrał dobry mecz, coś czuje ze bedzie czarnym koniem w tym sezonie, a legia no coz... trener do wymiany

odpowiedz
Ralph - 31.07.2021 / 22:22, *.t-mobile.pl

Dla mnie dno mistrza Polski. Haaaaaaahaaaaaaahaaaaaa
Podobno na dobre i na złe tylko ku..... dlaczego cały czas na złe

odpowiedz
jim - 31.07.2021 / 22:18, *.tpnet.pl

Radomiak w przeciwieństwie do nas mecz chciał wygrać i miał na niego plan, nasi kopacze na stojąco bez zaangażowania i jak zwykle ciągle do tyłu. O czym można mówić jeżeli bramkarz gospodarzy "zmarzł" na bramce bo tyle miał roboty ale przecież mecze z Florą w naszym wykonaniu lepsze nie były a gra naszych gwiazd z meczu na mecz coraz bliżej dna.

odpowiedz
Tytoj - 31.07.2021 / 22:18, *.centertel.pl

Macie swoją gwiazdę S Stepniewski !!! Uśmiechu od ucha do ucha

odpowiedz
exsa - 31.07.2021 / 22:17, *.tpnet.pl

Strach pomyslec co bedzie w meczu z D.Z. a jeszcze jak Mladenovic zagra to czerwona pewna a Slisz zawinil w dzisiejszym mecz ugola ale Trener co widzi nic bo to ulubiony pilkarz !!!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 31.07.2021 / 22:16, *.btcentralplus.com

Niestety Mioduski nigdy nie odejdzie z Legii. Za duzo zarabia na transferach nie mowiac nic o kradziezy z klubu 20m juro za LM kilka lat temu. Poj....zlodziej. TYLKO LEGIUNIA !!!!!

odpowiedz
Pacho - 31.07.2021 / 22:11, *.chello.pl

Takie rzeczy tylko w Radomiu...tam piłkarze przeszli na inny stan umysłu. Z całej drużyny chyba nie ma się co czepić Tobiasza. Może Martinsa. Reszta słabo, w szczególności Ślisz, Pekhart i zmiennicy. Oby to zasłona i brak motywacji na ogórkówy mecz przed meczem z Dinamem.

odpowiedz
Gery - 31.07.2021 / 22:10, *.play-internet.pl

Niestety "piłkarze" Legi mają zbyt wysokie mniemanie o sobie myślą, że przed nimi inni będą się kłaniać a mecz wygrają jak to pokazał Boruc bieganiem na paluszkach. Niestety rzeczywistość jest inna każdy dosłownie każdy pewnie nawet wieczysta jest w stanie oklepać Legie. Strach pomyśleć co z nami zrobi Nieciecza ! Brak słów ... Dno osiągnięte jakiś czas temu teraz dokonują odwiertu.

odpowiedz
Żaba 1916 - 31.07.2021 / 22:09, *.mm.pl

Mladenovic gwiazda macha łapami dno przecież my w lidze nawet jak wyjdziemy podstawową jedenastką to i tak nazbieramy w torbę żal to oglądać jak dostajemy baty w lidze

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 22:08, *.centertel.pl

Panie D. M. z całego serca proszę, idz pań już w p...u. Nie wiem, czy to brak szczęścia, czy rozumu. Jedno nie wyklucza drugiego. Ale to męczenie buły. Co roku nowy trener, co roku nowe stada zawodników, z których większość nieprzygotowanych do gry. Boruc to potwierdził i ma rację, wielki wuj z tego będzie. Ten klub nie ma ani serca, ani rozumu... Szkoda wiernych kibiców. Obyś się Pan obes...ł ze spłatą długów. Bankrutuj i spier...

odpowiedz
Luta - 31.07.2021 / 22:08, *.plus.pl

Slisz ani jednego dobrego podania do przodu żadne nie doszło kuzwa.
Mladen do debil na boisku i tyle normalnie nie można patrzeć na niego.
Pekhart bez podań to tylko statysta
Juranovic szarpie Ale na siłę bez pomysłu
Za wszelką cenę trzeba 3 piłkarzy na już zdobyć 2 pomocników do środka i zamiennik dla tego powalonego wahadlowego.
I pod żadnym pozorem nie grać na 3 obrońców z Dinamo bo będzie grubo

odpowiedz
Tombo - 31.07.2021 / 22:07, *.centertel.pl

Niestety porażka. Czekamy na mecz z Dinamem.

odpowiedz
Brat Pawlaka - 31.07.2021 / 22:12, *.centertel.pl

@Tombo: 5 lat na ciebie czekał i wystarczy. Wszyscy won...

odpowiedz
Wawa - 31.07.2021 / 22:06, *.chello.pl

Czesław
Won Won
Won
Won

odpowiedz
Wawa - 31.07.2021 / 22:05, *.chello.pl

Czesiu Won
Ciekawe co powiesz Czesław
Lepiej nic nie mów tylko Won

odpowiedz
wtf - 31.07.2021 / 22:05, *.chello.pl

Pudlu,ktoś tego szrotu do Legii nasprowadzał i chyba wiadomo kto, nieprawdaż?

odpowiedz
Ewelina - 31.07.2021 / 22:04, *.vectranet.pl

Jak mamy wygrać z Dynamem Zagrzeb jeśli Radomiak jest za silny? Ten mecz to jakiś żart.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 22:02, *.centertel.pl

Strach się bać, co będzie w środę...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 22:00, *.centertel.pl

Co tu rozkminiać, skoro oni nie mają sił biegać...

odpowiedz
Ratujmy co się da - 31.07.2021 / 21:57, *.plus.pl

Czerczesow wolny jest brać go póki jeszcze nic nie trenuje.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 31.07.2021 / 21:53, *.plus.pl

Będzie problem ze składem na następne mecze ligowe bo będą wisieli że 2 - 3 mecze Josue i Mladenovic.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 31.07.2021 / 21:52, *.plus.pl

Josue pokazał się dziś :)

odpowiedz
Ja - 31.07.2021 / 22:01, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: No co pokazał swoją naturę bo mówi że porywczy i nerwowy.

odpowiedz
ADAM - 31.07.2021 / 21:49, *.centertel.pl

PIŁKARZYKI PAJACYKI TRENERZYNA FRAJERZYNA HAŃBIĄ OŚMIESZAJĄ BARWY KLUB A MY KIBICE JESTEŚMY POŚMIEWISKIEM Z TAKĄ GRĄ I PRZEZ ZMIANY W SKŁADZIE CO MECZ TO MY MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O CZYMKOLWIEK

odpowiedz
Basior - 31.07.2021 / 21:49, *.shawcable.net

Panie prezesie , niech pan zareaguje w koncu i odsunie od druzyny trenera, ktory nie wie co ma grac, jak ustawic poszczegolnych zawodnikow, jak wkonywac stale fragmenty i moglbym tak wyliczac bardzo dlugo, Przeciez to wstyd grac tak bez ladu i skladu, no i Slisza, zawodnika zupelnie bezproduktywnego, ktory zabiera plac komus innemu.

odpowiedz
Prezes - 31.07.2021 / 21:55, *.centertel.pl

@Basior: Jakże ja mogę go odsunąć, skoro go zatrudniłem...

odpowiedz
klin - 31.07.2021 / 21:56, *.tpnet.pl

@Basior: a kogo ma dac zamiast slisza? slisz kompletnie bez formy a nie ma zmiennikow. krol jest nagi.

odpowiedz
Kiki - 31.07.2021 / 21:48, *.plus.pl

Czesław 711 to cieć a nie trener. Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska. A mecz w Zagrzebiu lepiej oddać walkowerem, wstyd będzie mniejszy.

odpowiedz
Echhh - 31.07.2021 / 21:47, *.chello.pl

Brawo Czesiu, stworzyles naprawde super druzyne.

odpowiedz
meter - 31.07.2021 / 21:47, *.t-mobile.pl

Slisz dziś przeszedł samego siebie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 21:47, *.centertel.pl

I kiedy kurła myślisz po Bodo, że jest zespół, jedziesz do Radomia, na mecz przyjazni...

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 31.07.2021 / 21:47, *.plus.pl

Slisz zamieszany w oba gole.

odpowiedz
singspiel - 01.08.2021 / 11:27, *.atman.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : pierwszy gol na konto Rose

odpowiedz
Korda - 31.07.2021 / 21:46, *.centertel.pl

To jest kur... kabaret jakiś. Ślisz to powinien polecieć z hukiem z tego śmiesznego klubu. Śmiech na sali. We

odpowiedz
Jerry - 31.07.2021 / 21:46, *.206.161

Slisz do rezerw!!!!!

odpowiedz
L - 31.07.2021 / 21:46, *.tpnet.pl

Slisz jest dzis beznadziejny

odpowiedz
(L) - 31.07.2021 / 21:46, *.mm.pl

To co odpie.....Slisz to się w głowie nie mieści

odpowiedz
Jano - 31.07.2021 / 21:44, *.inetia.pl

ale śmieciową piłkę gra ta Legia, ale nas w pucharach pojadą!!! Fuks się skończył niestety!!!

odpowiedz
Tużurek - 31.07.2021 / 21:43, *.centertel.pl

Są myślami w Zagrzebiu.Legia też powinna przełożyć mecz tak jak Dinamo albo zagrać samymi juniorami zamiast szarpać się na tym etapie z ambitnym beniaminkiem.Narażają się na kontuzje i zmęczenie przed 100 razy ważniejszym meczem w środę

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 21:42, *.centertel.pl

Noga wypoczęta, to inna noga, niż zmęczona. Ale te nogi są zmordowane, pytanie czym? Przecież to początek sezonu.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 31.07.2021 / 21:45, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: podobno na bieżąco są analizowane poziomy zmęczenia grajków. Tylko że męczą się chyba graniem na PlayStation i odpoczywaniem.

odpowiedz
Krzeszczu - 31.07.2021 / 21:45, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: siatkonoga? Czy wchodzeniem po schodach w galeriach w wolnych dniach?

odpowiedz
Cyniek - 31.07.2021 / 21:41, *.vectranet.pl

DNO i nie obchodzi mnie że to mecz przyjaźni przyjaźń może być. Na trybunach a nie kuźwa na boisku

odpowiedz
wtf - 31.07.2021 / 21:41, *.chello.pl

Mladenovic co już miał Legii dać to dał,trzeba się go czym prędzej pozbyć bo zaczyna być obciążeniem.Co mecz to najsłabszy obok Slisza legionista na boisku,do tego tylko macha łapami i zbiera kartki.

odpowiedz
Wawa - 31.07.2021 / 21:40, *.chello.pl

Czesław to nie
Trener zawsze tak twierdziłem
Czesław won
Won
Won

odpowiedz
trelemorele - 31.07.2021 / 21:39, *.orange.pl

mozna gdzies obejzec mecz za darmo?czy nie warto wchodzic?

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 31.07.2021 / 21:41, *.plus.pl

@trelemorele: Nie warto

odpowiedz
Korda - 31.07.2021 / 21:42, *.centertel.pl

@trelemorele: nie warto nawet szukać. To co oni grają to prosi o pomstę do nieba

odpowiedz
Farme(L) - 31.07.2021 / 21:39, *.virginm.net

Frankowski na varze...

odpowiedz
Warrior - 31.07.2021 / 21:34, *.plus.pl

Obawiam się że z tym trenerem skończymy sezon jak Amica rok temu.

odpowiedz
Kolega po szalu - 31.07.2021 / 21:37, *.plus.pl

@Warrior: Prezio powinien wziąć Banasika jeśli by dziś wygral gość naprawdę solidna robote wykonuje u nich a i zna nasze realia bo u na kiedyś był.

odpowiedz
ADAM - 31.07.2021 / 21:33, *.centertel.pl

OŚMIESZAJĄ NAS KIBICÓW HAŃBIĄ BARWY KLUB WIELKIE GWIAZDY

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 31.07.2021 / 21:32, *.plus.pl

Mladenovic znów zaczyna cyrki z kartkami.

odpowiedz
bep - 31.07.2021 / 21:31, *.chello.pl

Co tu się odpeerdala?

odpowiedz
atmosferic - 31.07.2021 / 21:30, *.orange.pl

Mioduski ciut zmądrzał - dlatego nie podpisuje kontraktu z michniewiczem - bo jak podpisał z Vuko to zaczeli przegrywać - Legia też zacznie dołować - to kwestia czasu. Michniewicz już traci grunt pod nogami, a zaraz się pojawią kontuzje i zmęczenie grą co 3 dni i będzie porażka za porażką.

odpowiedz
:) - 31.07.2021 / 21:28, *.plus.pl

Czesio idzie w ślady swojej ukochanej Amiki awanse w pucharach a problemy w lidze, zresztą już u nas był kiedyś Berg co tak rotował i wtedy mistrza nie bylo ale były wiosną mecze z Ajaxem.

odpowiedz
bum - 31.07.2021 / 21:24, *.129.157

Klasa Legii w tym meczu mnie przygniata xD

odpowiedz
pawel - 31.07.2021 / 21:23, *.mm.pl

Slisz w odbiorze piłki to pier...ny kabaret. Młody gnój a zupełnie bez ambicji.

odpowiedz
atmosferic - 31.07.2021 / 21:22, *.orange.pl

Praktycznie na tle każdej drużyny w tym sezonie Legia wygląda gorzej piłkarsko - za to nadrabiała dotychczas indywidualnościami i pojedynczymi akcjami. Jako zespoł Flora, Bodo, W.Płock i Radomiak wyglądają zdecydowanie lepiej - to pokazuje słabość trenera.

odpowiedz
atmosferic - 31.07.2021 / 21:26, *.orange.pl

@atmosferic: a i Raków to grał klase lepiej.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 31.07.2021 / 21:20, *.plus.pl

Brawa dla Slisza i Tobiasza za gola dla Radomiaka. Strzał w krótki róg bramkarz jednak powinien obronić.

odpowiedz
Ja - 31.07.2021 / 21:21, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Co tu wymagasz od młodego co broni drugi mecz w lidze?

odpowiedz
trelemorele - 31.07.2021 / 21:19, *.orange.pl

spoko mecz przyjazni bedzie remis

odpowiedz
Kibic z instagrama - 31.07.2021 / 21:17, *.plus.pl

Dziś nic nie gramy niestety

odpowiedz
RMFC - 31.07.2021 / 21:17, *.orange.pl

Kto znów stracił piłkę przed golem? Nasza piąta kolumna czyli Slisz!!!! Ten gość od początku sezonu nie nadaje się do gry. Lepiej dać grać Kisielowi niż jemu. Jego do rezerw żeby się obudził

odpowiedz
Pusia - 31.07.2021 / 21:16, *.centertel.pl

Slisz!!! Co? Kokos!!! W…..j z Legii!!!

odpowiedz
Dm - 31.07.2021 / 21:23, *.plus.pl

@Pusia: Slisz kolejny przecinak czlapak po Vrdoljaku

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 21:13, *.centertel.pl

Tak się zastanawiam, może oni specjalnie tak grają, żeby Dinamo myślało, że zagrają z ogórkami...

odpowiedz
atmosferic - 31.07.2021 / 21:18, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: Bo Dinamo zagra z ogórkami... tym jest Legia na tle takich przeciętnych klubów jak Dinamo.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 21:26, *.centertel.pl

@atmosferic: Zaczynam rozumieć gest Boruca, w meczu z Florą. Pokazał spacer po boisku i tak to wygląda.

odpowiedz
singspiel - 01.08.2021 / 11:39, *.atman.pl

@Leśny Dziadek: myślisz, że w Dinamo są debile i przypuszczają, że zagrają z rezerwami Legii?

odpowiedz
Wawa - 31.07.2021 / 21:13, *.chello.pl

Gra dno co oni trenują
Czesiu won
Slisz i wszystko jasne


odpowiedz
Krzeszczu - 31.07.2021 / 21:17, *.bredband2.com

@Wawa : Serio, nie wiesz? Oni trenuja siatkonoge, albo maja wolne.

odpowiedz
Jerry - 31.07.2021 / 21:08, *.206.161

Legia nie bedzie dobrze grać jak nie będzie miała dobrego rozgrywającego. Gdy popatrzymy w historię to efekty były jak grali w tej drużynie kolejno: Deyna, Buncol, Pisz, Vadis. Tylko markowy, ofensywny rozgrywajacy gwarantuje sukcesy. Do tego jak dołoży dobrych skrzydlowych to bedą efekty.

odpowiedz
Krzeszczu - 31.07.2021 / 21:12, *.bredband2.com

@Jerry: Legia nie bedzie dobrze grac dopoki nie bedzie miala solidnego i prawdziwego trenera.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 31.07.2021 / 21:14, *.plus.pl

@Krzeszczu: Dokładnie tak

odpowiedz
Wiem co mówię - 31.07.2021 / 21:14, *.chello.pl

@Jerry: Radovic????!!!!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 21:15, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Zacznijmy od początku, czyli od właściciela...

odpowiedz
Krzeszczu - 31.07.2021 / 21:16, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: tak, to fakt...

odpowiedz
Jerry - 31.07.2021 / 21:20, *.206.161

@Wiem co mówię : Nie był to typowy srodkowy pomocnik ale przyznaję rację. Bardzo dobry ofensywny pomocnik z "liczbami".

odpowiedz
doktorek - 31.07.2021 / 21:02, *.centertel.pl

Luquinhias powinien zejść.Jak zobaczyłem jak leży po tym upadku prawie zawału dostałem
On jest sercem tej drużyny.Żaden organizm nie ma prawa funkcjonować bez serca

odpowiedz
exsa - 31.07.2021 / 20:58, *.tpnet.pl

Radomiak lepiej gra niz LEGIA ! Legio do roboty a granie slabo wyglada za wyjatkiem Luguinhasa a co sam moze zdzialac jak nie ma wsparcia wiec ciekawa druga polowa a Radomiak postawil warumki LEGII zamiast byc odwrotnie !!!!

odpowiedz
Rado 1970 - 31.07.2021 / 20:56, *.chello.pl

Rozumiem ze zmęczenie pucharami…

odpowiedz
wtf - 31.07.2021 / 20:55, *.chello.pl

Kolejny mecz z cyklu"oczy krwawią",czyli znak firmowy Cesia.

odpowiedz
Andreas - 31.07.2021 / 20:53, *.play-internet.pl

Czesiek co ty wymyśliłeś dzisiaj? Coś ćwiczysz przed Zagrzebiem? Chyba wielką ściemę.

odpowiedz
No - 31.07.2021 / 20:35, *.play-internet.pl

Cienko na tle Radomiaka

odpowiedz
Luta - 31.07.2021 / 20:34, *.plus.pl

Dobrzy ludzie dacie linka na mecz ?? PlosexD

odpowiedz
Marian - 31.07.2021 / 20:36, *.co.uk

@Luta : vipleague/ football

odpowiedz
Andreas - 31.07.2021 / 20:29, *.play-internet.pl

Po co gra pekhart jak my gramy w poprzek i do tyłu nikt nie gra pilek do Tomasa.

odpowiedz
wodz - 31.07.2021 / 20:20, *.tpnet.pl

dajcie jakiegoś streama

odpowiedz
Marian - 31.07.2021 / 20:35, *.co.uk

@wodz: vipleaque/ football

odpowiedz
ajtech - 31.07.2021 / 20:15, *.chello.pl

gdzie mecz w sieci ogladac?

odpowiedz
antyk - 31.07.2021 / 19:56, *.47.73

bardzo ciekawy i fajny skład,tylko szkoda że gra Slisz,już nie wystarczy że pierwszy skład osłabia to teraz będzie osłabiał też drugi,niezrozumiałe jest dla mnie promowanie tego piłkarza,tu bardziej by się przydał odpoczynek i z 5 meczów w rezerwach

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 19:05, *.centertel.pl

Flora oszczędzała zawodników i w rewanżu zagrała gorzej, niż w 1 meczu. Może nie warto tego robić. Ale pewnie złotej reguły nie ma.

odpowiedz
Cyniek - 31.07.2021 / 18:47, *.vectranet.pl

Ten sklad pieinien wystarczyć na Radomiaka

odpowiedz
Luk - 31.07.2021 / 19:38, *.eurotel.cz

@Cyniek : Na radomiaka wystarczy kazda druzyna w esa. Oni sa pierwszymi do spadku . Nawet 20 punktow w sezonie nie zdobędą.

odpowiedz
Tomek prg - 31.07.2021 / 19:45, *.centertel.pl

@Luk: gwarantuje Ci że zdobędą więcej.Radomiaczek środek dalej będzie. Jest wiele słabszych drużyn (Cracovia. Stal Mielec ,Górnik Łęczna i Górnik Zabrze

odpowiedz
atmosferic - 31.07.2021 / 20:06, *.orange.pl

@Cyniek : Żebyś się nie zdziwił jak dziś punkty ugrają z nami. Wcale nie taka słaba drużyna na tle reszty przeciętności tej ligi.

odpowiedz
L - 31.07.2021 / 20:35, *.chello.pl

@Luk: chyba nie lubisz Radomiaka,zobaczysz i się nawet zdziwisz-druzyna srodka tabeli

odpowiedz