Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com

Pierwsza bramka Nawrockiego w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W spotkaniu z Radomiakiem swojego pierwszego gola dla Legii strzelił Maik Nawrocki. Piłkarz mistrzów Polski wpisał się na listę strzelców w 82. minucie, kiedy wykorzystał dogranie ze skrzydła i mocnym półwolejem pokonał bramkarza rywali. Dla obrońcy był to drugi mecz dla stołecznej drużyny.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
(L)egia - 01.08.2021 / 14:54, *.28.164

Powodzenia, Maik!

odpowiedz
WSL - 01.08.2021 / 10:42, *.tpnet.pl

Dziekujemy Panu za honorowego gola i zyczymy dobrej gry oraz nastepnych goli !!!

odpowiedz
TopCWKS - 01.08.2021 / 10:12, *.play-internet.pl

Zamiast ublizac bartusiowi(oczywiście słusznie) wypadało by pogratulować Maikowi.
Brawo Nawrot życzę jak najwięcej minut i jak najwięcej goli!!!

odpowiedz
exsa - 01.08.2021 / 09:45, *.tpnet.pl

P.Slisz zwijaj Pan manatki i wiecej nie pokazuj sie na boisku !!!!

odpowiedz
Kibolek - 01.08.2021 / 00:28, *.telefonica.de

Slisz do głębokiej rezerwy do końca rundy . MIODUSKI LICHWIARZU to twój transfer za 1.8 mln € ilu piłkarzy by mogło przyjść do LEGII A nie komediantow i klaunow typu Slisz z jakiej racji gra taki paralityk A warszawska Legijna młodzież siedzi na ławce

odpowiedz