Damir Krznar - fot. Hugollek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Krznar: Jedziemy do Warszawy po wygraną

Mishka, źródło: Legionisci.com

Damir Krznar (trener Dinama): Był to niezwykle wymagający i dynamiczny mecz. Dzięki naszej cierpliwości udało się strzelić gola. Pozostaje tylko żal, że nie udało się utrzymać tego prowadzenia i doprowadzić do zwycięstwa. Była szansa strzelić bramkę na 2-0, ale mecz skończył się wynikiem 1-1. Teraz jedziemy z tym wynikiem do Warszawy, ale stawiamy się na pozycji wygranego i jedziemy tam po zwycięstwo.

W pierwszej połowie przede wszystkim staraliśmy się intensywnie rozbić blok obronny Legii. Doprowadzaliśmy do odbiorów i rzutów rożnych, ale mogliśmy je wykonać lepiej. Chcieliśmy przede wszystkim powstrzymać bocznych obrońców Legii.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Cyp - 06.08.2021 / 20:25, *.centertel.pl

Jazda z waflami!!! Tylko zwycięstwo!!!

odpowiedz
Mirus - 06.08.2021 / 19:58, *.play-internet.pl

Cala Legia zawsze razem TYLKO ZWYCIESTWO

odpowiedz
lol - 06.08.2021 / 17:37, *..

zebysta sie nie porobili czasem

odpowiedz
Psycholog - 05.08.2021 / 21:09, *.tpnet.pl

Pyszałek , nie szanuje Nas .

odpowiedz
Alex Bielany - 05.08.2021 / 19:57, *.centertel.pl

Chodzcie kur… smiało, jest nas mało :-)

odpowiedz
Czetnik - 05.08.2021 / 12:24, *.orange.pl

Każdy Chorwat w Warszawie musi być masochistą. Bo tutaj Ustasza może tylko już wyłapać na cztery litery.

odpowiedz
wojti - 05.08.2021 / 09:07, *.chello.pl

Mam nadzieję że takie lekceważenie przeciwnika wróci ze zdwojoną siłą do Dinama i zostanie im walka o LE.
TYLKO LEGIA !!!

odpowiedz
paw_pawela - 05.08.2021 / 07:15, *.tdt.pl

Też jechaliśmy do Zagrzebia po zwycięstwo hahahahahahaha

odpowiedz
Norbi - 05.08.2021 / 06:51, *.com.pl

Już go nie lubię - wole Izę z koła fortuny

odpowiedz
Abcd - 05.08.2021 / 00:16, *.t-mobile.pl

Krzan, do Warszawy jedziesz po chu.a do dupy wiec szykuj się.

odpowiedz
Legia Ochota - 04.08.2021 / 23:54, *.orange.pl

Trenerze powitamy was hucznie, nawet w nocy pod hotelem będziemy, możesz na nas liczyć...

odpowiedz
LG - 04.08.2021 / 23:37, *.chello.pl

golić frajerów we wtorek! WOJNA!!!

odpowiedz
Leo - 04.08.2021 / 23:13, *.centertel.pl

Zapraszamy!!! Warszawa was przywita!!! Legia to gościnny klub, piłkarze będą odstawiać nogi, bo po meczu u was już trzęsą portami i nogi będą mieli z waty. Trybuny tu są piknikowe (spontaniczne oklaski jak jakąś akcja się spodoba) więc przyjeżdżajcie i czujcie się jak u siebie. Przeżyjecie niezapomniane chwile u Nas!!!
Weście tylko maski gazowe bo powietrze w Warszawie trochę jakby siarką podchodzi.

odpowiedz
xteedy - 04.08.2021 / 23:13, *.chello.pl

Marzyć każdy może!!!

odpowiedz
WarMaster - 04.08.2021 / 23:05, *.165.49

Z tak grającą Legią jak dziś, na Łazienkowskiej nie wróżę im nic dobrego. Ale podkreślam Legia musi grać chociaż tak jak dziś. Totalna koncentracja musi być

odpowiedz
FanFan - 04.08.2021 / 23:05, *.chello.pl

Możesz trenerzyno jechać do W-wy i marzyć i marzyć. Pycha was zjadła. Myślenie o kolejnej już rundzie LM i meczu z Crveną się zemściło:) Śledzcie lepiej wynik rewanżu Slavia-Ferencvaros. My Kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się i mam nadzieję, że zrobimy wam PIEKŁO jakiego jeszcze nie widzieliście. Ze cały stadion będzie dopingował. Piłkarze i My damy z siebie maxa.

odpowiedz
Abcd - 05.08.2021 / 00:13, *.t-mobile.pl

@FanFan: tak jest!!!! Już nie mogę się doczekać. Za pewni są.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 04.08.2021 / 23:04, *.centertel.pl

Możecie sobie jechać a dostaniecie ch** w d i poczujecie warszawska gościnność :)

odpowiedz
Dsk - 04.08.2021 / 23:04, *.play-internet.pl

Czy to tylko wrazenie ze wypowiedz bufonowata i takim najlepiej skleja sie wiemy co? :)

odpowiedz
PLBBOY - 04.08.2021 / 23:02, *.inetia.pl

W Warszawie trzeba tym k***** zrobić piekło i jesień średniowiecza. Należy ich tępić od momentu kiedy wylądują na Okęciu.

odpowiedz
dejne3 - 04.08.2021 / 23:02, *.vectranet.pl

Krzan ,mimo wszystko zobaczycie co to znaczy doping Witamy w piekle

odpowiedz
lob - 04.08.2021 / 22:56, *.chello.pl

Uja wygracie trenerze Krznar na Łazienkowskiej.......

odpowiedz