Bartosz Slisz - fot. Hagi / Legionisci.com

Slisz: Musimy walczyć o każdy centymetr boiska

Woytek, źródło: TVP Sport

- Ostarnio nie był dla mnie łatwy czas. Byłem świadomy, że grałem grosze mecze. Dziś nastąpiło małe przełamanie, wyglądało to nieźle. Wiadomo, że błędy technicznie się zdarzają, ale taka jest piłka. Trzeba eliminować jak najwięcej z nich, mogę więcej wymagać od siebie. Te mecz był wybiegany i najważniejsze, że utrudniliśmy grę Dinamu - powiedział po meczu Bartosz Slisz.



- Musimy walczyć o każdy centymetr boiska, bo Dinamo niczego nam za darmo nie odda. Bramka pokazała dużo jakości w zespole gospodarzy, ale my też stworzyliśmy sobie dużo sytuacji. W następnym meczu musimy robić to samo. Jeśli włożymy tyle serducha co dziś, to jestem spokojny o drużynę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
m4pierwszy - 05.08.2021 / 13:01, *.69.5

matko jedyna, dzisiaj było przełamanie? nie dało sie oglądać Twoich strat i tego jak jesteś wolny. Chłopie, wróć do treningów, a póki co siedź na ławce.

odpowiedz
klakier - 05.08.2021 / 10:33, *.plus.pl

ty sie naucz najpierw pilke przyjmowac

odpowiedz
K(L)AKIER - 05.08.2021 / 09:02, *.inetia.pl

Dziś zagrał dobry mecz, po żółtej kartce na początku miałem wątpliwości czy dotrwa do końca ale się udało.

odpowiedz
Pacho - 05.08.2021 / 15:25, *.chello.pl

@K(L)AKIER: też uważam że zagrał przyzwoicie, mimo strat.

odpowiedz
chrisSiekierki - 05.08.2021 / 05:48, *.vectranet.pl

W meczu z Dinamem Slisz zagrał bardzo dobrze. Kartkę złapał bo naprawiał błąd Wieteski w wyprowadzaniu piłki.

odpowiedz
Arek - 05.08.2021 / 00:39, *.tpnet.pl

A ja uważam, że wcale źle dziś nie grał. Owszem, były straty, ale przy bramce to on odebrał. Inna rzecz, że trzeba mieć coś z głową, żeby zaraz od garbatych wyzywać. Rozumiem, że masz idealną figurę, jak stajesz przed lustrem, ciołku.

odpowiedz
17m - 05.08.2021 / 00:04, *.vectranet.pl

Dzisiaj Bartek wybiegał, na pewno najlepszy jego mecz w tym sezonie. Teraz oby z górki:)

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.08.2021 / 23:45, *.vectranet.pl

Jesteś dramatyczny... nie powinieneś nigdy grać w Legii. Osłabiasz drużynę, dziś po dwóch twoich stratach , prawie straciliśmy bramki. Nie podajesz, nie odbierasz, nie strzelasz, nie dryblujesz.... po co jesteś na boisku...

odpowiedz
Kader - 04.08.2021 / 23:16, *..

Wyglądało to nieźle? Hahahaha… chłopie modliłem sie o zmiane dla Ciebie… że Josue nie wszedł czy ktoś inny to masz farta. Muci mimo innej pozycji jest aktualnie 8 leveli wyżej nad Tobą garbaty ciołku.

odpowiedz
Witamina1916 - 04.08.2021 / 22:48, *.plus.pl

Pierwsza połowa Pekhart za Emreli i mamy 2 bramki w pierwszej połowie , a na drugą emreli i wynik 1-3 dla nas

odpowiedz
Rytm - 04.08.2021 / 22:23, *.centertel.pl

Taaa nieźle...a to "przyjęcie" piłki w ataku jak była dobra akcja to katastrofa. Jak "zawodowy" piłkarz może tak grać?
Chłopie, za słaby jesteś na Legię.

odpowiedz
HUGON - 04.08.2021 / 22:37, *.vectranet.pl

@Rytm: Nie sraj ogniem.

odpowiedz
KIBIC L - 04.08.2021 / 22:18, *.t-mobile.pl

Dzis trochę lepiej ! Oby tak dalej

odpowiedz