Radosław Kucharski i Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com

Mioduski: Zawodnicy już wiedzą, że z Dinamem można grać w piłkę

źródło: tvpsport.pl

Po pierwszym meczu z Dinamem Zagrzeb Dariusz Mioduski udzielił wywiadu TVP Sport, w którym odpowiedział na pytania dotyczące trwających eliminacji europejskich pucharów oraz o trenerze.

Pewna faza grupowa
- Ulga była większa, choć nie da się ukryć, że emocje się łączyły. Pojawiła się też radość, ale nie uważam tej sytuacji za przypadek. Zapracowaliśmy sobie na to w klubie. Rywalizacja z Florą była trudna. Wszyscy oczekują wygranej, a często jest to duże wyzwanie. Teraz jesteśmy pewni gry w europejskich pucharach jesienią i jest to bardzo ważne dla klubu. Daje nam to podstawę zbilansowania finansów. Gra w europejskich pucharach jest wliczona w budżet kosztowy. Na pewno dostaliśmy gwarancję spokoju finansowego. Ostateczny rachunek będziemy robić po zakończeniu eliminacji, bo na razie jest to drugorzędna sprawa.

Ocena meczu z Dinamem
- Cieszę się, że pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę. Nie broniliśmy Częstochowy. Dostrzegalna była mądra defensywa, a przy tym mieliśmy okazje do strzelenia goli. Remis jest zasłużony. Fajnie, że zawodnicy już wiedzą, że z Dinamem można grać w piłkę.

Transfery
– Cały czas patrzymy na rynek. Są pozycje, które zdają się oczywiste w kontekście wzmocnień. Po kontuzji Bartosza Kapustka spoglądamy w kierunku środka pola. Nie chcemy zamykać też drogi tym, którzy mocno pracują i się pokazują. Jakub Kisiel zagrał bardzo dobry mecz z Wisłą Płock i udowodnił, że ma potencjał. W zanadrzu jest Bartłomiej Ciepiela, który dopiero wraca do pełnej dyspozycji po chorobie. Chcemy, by wszyscy zawodnicy mieli okazję zagrać. Meczów jest wiele i mam nadzieję, że gracze dostaną swoje szanse.

Trener
– Na razie szkoleniowiec ma ważną umowę. Z pewnością będziemy rozmawiać dalej, ale w tej chwili najważniejsze są eliminacje i na nich się wszyscy koncentrujemy. Trener pracuje i wszyscy wspieramy go tak mocno, jak tylko możemy, dając mu to, co możemy dać.

Całą rozmowę możecie przeczytać na tvpsport.pl.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

+dodaj komentarz
Kibolek - 09.08.2021 / 08:21, *.telefonica.de

@Vasco da Gama: To jak jesteś głupi to bądź przyjemny. Hasi jozak klafulic vukovic te WYNALAZKI MIODUSKIEGO BYŁY NAJLEPSZE . TU TRZEBA TRANSFERÓW I SPONSORA A nie LICHWIARZA MIODUSKIEGO . Gdzie transfery , kto za Kapustke . Michniewicz wyciska z nich co moze nie lubie go ale szanuje

odpowiedz
Obiektywny - 09.08.2021 / 07:12, *.aster.pl

Jednym z lepszych bo w ostatnich wielu latach graliśmy bez trenera (vuko, sa pinto, klaf, jozak)

odpowiedz
zaba285 - 08.08.2021 / 23:44, *.116.118

no to Loczek już odpłynął. nie będzie awansu z Dynamem to "poznański słowik" może zostać zwolniony. co byłoby smutną wiadomością, bo mimo tego że nie przepadam za tym trenerem to jest jednym z lepszych w ostatnich latach

odpowiedz
aik - 08.08.2021 / 21:25, *.cyfrowypolsat.pl

to proste koles sie nie zna na niczym, za kazdym razem patrzy na gre jak ciele na zlote wrota i na koncu sprawdza wynik jest 1:1 to sukces bo przeciez tamci sa warci na jego FM duuza kase...i tyle z te pilki jazy w swojej glowie..... ale w koncu dzieki 3 lidze dostal sie do pucharów....co do trenera to na razie nic wielkiego nie zrobil za to przegral z radomiakiem, zobaczymy we wtorek wtedy Czesio 711 bedzie mogl powiedziec ze cos osiagnał.....co dalej pewnie pudel czeka do grudnia...pamietacie takiego Żurawia tez mial "sukces" ale druzyne prowadzi juz skorża.....

odpowiedz
kapciuch - 08.08.2021 / 16:22, *.t-mobile.pl

No cóż los trenera wydaje się przesądzony. Szkoda. Może Pan Czesław jest nieco za bardzo zachowawczy, ale wyniki i gra zespołu znacznie się poprawiły.
Ale i Herkules ....., kiedy wrogów kupa

odpowiedz
Milan - 08.08.2021 / 15:20, *.chello.pl

Nasza Szkapa dała głos....

odpowiedz
L - 07.08.2021 / 17:00, *.tpnet.pl

Czy ktoś jeszcze wierzy temu pajacowi?

odpowiedz
karol - 08.08.2021 / 06:53, *..

@L: rozumiem, ze można nie lubić Mioduskiego, ale co on takiego w tym wywiadzie powiedział niewiarygodnego?

odpowiedz
TopCwks - 08.08.2021 / 08:39, *.play-internet.pl

@karol:
Najkrócej jak można:
- mówi jedno
- myśli drugie
- robi trzecie

odpowiedz
Kibolek - 08.08.2021 / 19:49, *.telefonica.de

@karol: piłkarze już wiedzą jak grać z dinamem, Ale ty MIODUSKI LICHWIARZU w dalszym ciągu nie masz pojęcia o prowadzeniu klubu piłkarskiego

odpowiedz
L - 09.08.2021 / 01:28, *.tpnet.pl

@karol: "Trener pracuje i wszyscy wspieramy go tak mocno, jak tylko możemy, dając mu to, co możemy dać." Chociażby to jest kłamstwem.

odpowiedz
Paffik - 07.08.2021 / 09:59, *.vectranet.pl

Chyba chciałeś powiedzieć ze Artur już wie ze może próbować bronić…

odpowiedz
LM - 07.08.2021 / 09:37, *.tpnet.pl

Czy wiedza to okaze sie w rewanzu !!

odpowiedz
c u L t - 07.08.2021 / 03:07, *.50.34

JEDZIE PREZES NA FARCIE, DARIUSZU TO NIE RULETKA...

odpowiedz
Zlb - 06.08.2021 / 23:04, *.t-mobile.pl

Jego się nie da czytać,słuchać,itd...Gołym okiem widać że trener wyciska z drużyny co tylko może,i robi to bardzo dobrze,widać też że ma za krótka ławkę, dużo za krótką a pudel wymaga od niego cudów bo jak coś to wypad!!!A moim zdaniem powinien wkoncu zatrybic że mamy mocnego trenera i nie gadać że trener ma ważna umowę, że to,że sramto!!!A widać jak bardzo boi się jasnej deklaracji,panie trenerze ufam Panu, widzę że mimo dużych problemów z kadrą robisz Pan dobrą robotę. Masz Pan kontrakt na 3 lata,na początek.Czas skaczyc z tymi zmianami trenerów!!!Każdy wie ile było niewypałów i utopionego sosu!!!Temat transferów,masło maślane!!!Słabo panie prezesie!!!

odpowiedz
Normalny człowiek - 06.08.2021 / 21:37, *.t-mobile.pl

Prezes już nie raz mówił różne rzeczy

odpowiedz
Mioduski jak ty mi zaimponowałes w tej chwili - 06.08.2021 / 18:41, *.plus.pl

Prezes i właściciel w jednym ciekawe czy Mioduski pensję prezesa sobie płaci? Może dostanie premie od wlasciciela za awans do fazy grupowej ?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 06.08.2021 / 18:34, *.plus.pl

Brawo panie Dariuszu wspierasz trenera i dajesz mu co tylko możesz czyli są transfery, ma pelne poparcie czyli za chwilę wypowiedzenie się szykuje ale drużyna nauczyła się grać puchary też będą na jesieni więc same pozytywy.

odpowiedz
powiś(L)e - 06.08.2021 / 17:13, *.chello.pl

Czytanie "fachowych" spostrzeżeń Mioduskiego może być przydatne nazajutrz po zjedzeniu kebaba XXL.

odpowiedz
Pawciu - 06.08.2021 / 16:07, *.net.pl

Jak czytam wypowiedz prezesa nt. trenera to.... zaczynam sie obawiac

odpowiedz
Wolfik - 06.08.2021 / 15:40, *.mm.pl

Przychylam się ku opinii tych Kolegów, którzy twierdzą że jeszcze tak naprawdę to niczego nie osiągnęliśmy. Awans do CL ze ścieżki LM to dla Legii czysty obowiązek. Oczywiście cieszy pewne wyeliminowanie mistrza Norwegii (w porównaniu do poprzeniego sezonu jednak osłabionego), ale na pewno nie cieszą meczarnie z Tallinnem. Podsumowując, teraz zaczynają się prawdziwe eliminacje, bo miejsce w CL to było absolutne minimum nad którym powinno się przejśc do porządku dziennego.

odpowiedz
Matt - 06.08.2021 / 20:14, *.tpnet.pl

@Wolfik: Jakie przesłanki przemawiają za tym, że dzisiejsza Legia powinna do tego przejść na porządku dziennym? Pół roku gry na poziomie europejskich przeciętniaków za Berga? Drugie pół za Magiery? Czy może udane sezony w LM w połowie lat 90.? W porównaniu nawet do tych pierwszych ja nie widzę jakiejś poprawy (raczej mamy nawet gorszą ekipę i grę), co więc takiego się zmieniło? Przejrzyjcie wreszcie na oczy, że polska piłka jest teraz bagnem Europy (choć uwielbiam tylko ją). Latami pracujemy nad tym by przez krótki okres, max jedna runda, osiągnąć średni wieloletni poziom takiej Austrii Wiedeń czy Club Brugge, bo nawet nie Ajaxu. A gdzie jeszcze taka półka jak np. Sporting, niemieckie czy włoskie średniaki? O większych mówić nawet nie będę. Jak miałem naście lat też co roku myślałem, że Legia tym razem utrze wszystkim nosa i nastał nasz czas dominacji. Pora była jednak wydorośleć i Wam też tego życzę. Prawda jest taka, że największa dominacja jaką mieliśmy to chyba seria ostatnich mistrzostw. W komentarzach i opowieściach dawnych zawodników przewija się też często legenda o słynnym goleniu wszystkich na Ł3 po 4, 5 do zera jak idzie. Ja niestety jakichś wielkich serii nie pamiętam a i w statystykach nie mogę się doszukać. W sezonie 94/95 mieliśmy świetną passę u siebie (same zwycięstwa, choć głównie jedną/dwiema bramkami, jedna porażka 0:1 z Lechem), w kolejnym było 5 wysokich zwycięstw u siebie. I to już nas tak przyzwyczaiło do dominacji? Patrzymy na trzydziestoletnie zdjęcie a realia zmieniły się diametralnie. Polecam formułować swoje osądy bazując na jakimś dłuższym trendzie a nie na jednostkowych wyskokach w górę lub w dół.

Patrząc obiektywnie to taki remis z Dinamem to już jest wielka niespodzianka. To jest potyczka jak klubu ekstraklasowego z pierwszoligowcem. Życzę nam wszystkim by ten sen trwał jeszcze przynajmniej 1 mecz dłużej.

odpowiedz
Wolfik - 06.08.2021 / 21:55, *.mm.pl

@Matt: Nie o to chodzi. Chodzi o fakt, że zakwalifikowanie się do CL ze ścieżki mistrzowskiej nie było trudne. Dwóch rywali, nie wiele znaczących w Europie, w dodatku mistrz Norwegii osłabiony.

Gdybyśmy szli ścieżką Śląska czy innych naszych drużyn i awansowali to byłoby juz coś. Ale ze ścieżki mistrzowskiej? Bez jaj, naprawdę uważasz to za sukces?

odpowiedz
hajdukL - 06.08.2021 / 22:23, *.ar-network.pl

@Matt:
Bardzo zgrabnie to przedłożyłeś.

odpowiedz
hajdukL - 06.08.2021 / 22:44, *.ar-network.pl

@Wolfik:
Wiesz, wypowiedź @Matt nie traktuje chyba awansu do CL w kategorii sukcesu lecz po prostu pewnego rodzaju zaskoczenia. O stylu nie wspominajmy. Jednak patrząc na zarządzanie klubem i popisy naszych asów w pucharach z ostatnich lat, to nijak ma się określenie murowany faworyt w stosunku do Legii w starciach z takimi ekipami jak Bodo czy Flora. Co nie zmienia znowu faktu, że my kibice Legii traktowaliśmy awans do CL jako obowiązek. Pokręcone to wszystko jak włosy Miodoustego.

odpowiedz
Zlb - 06.08.2021 / 23:09, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Ale jesteśmy Mistrzem i nie musimy iść ścieżka slaska itp...A drugie ogromnym sukcesem jest remis z dinamem u nich przy tak krótkiej ławce, polityce transferowej i przy rządach NIEOMYLNEGO!!!Pozdrawiam.

odpowiedz
Semper Fi - 07.08.2021 / 04:09, *..

@Matt: Zajebiscie to podsumowales.
Licze tylko, że kopniemy Dinamo jakims cudem nie bedzie w Wawie 0-3 i jeszcze wiekszym cudem klepniemy nastepnego i wejdziemy do LM by dostac walczacy wpier_ol ale z fortuna wrocimy do Wawy i Pan DM nie zaje_ie wszystkiego dla siebie, tylko odpali Czesiowi na kolejne transfery.
Czesio, jestem z Toba.
Znam sie na pilce. Nie jak niektórzy.
Widze, ze chlop ogarnia ten burdel.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.08.2021 / 16:16, *.play-internet.pl

@Matt: Ogólnie dobrze napisane,tyle że bardziej ten Twój wpis dotyczy starszych kibiców,którzy pamiętają lata minione.Pokolenie obecne ma taką "wadę",że bardziej wierzy czyimś słowom,niż własnym oczom.Miodousty skutecznie przerażająco słabą grę Legii ubiera w śliczne słówka i wmawia,że teraz to jest moc.A tak poza tym,to geneza naszej słabości jest.....zupełnie gdzie indziej.Otóż w latach 80tych/90tych Legia wcale nie była dużo lepsza od obecnej,wiem co piszę (Pierwszy mój mecz na Legii to Legia Bałtyk chyba'83r).Poprostu wtedy była zupełnie inna piłka,przede wszystkim mniej kontaktowa,,piłkarze mieli więcej miejsca na boisku,a akcje kostruowane były wolniej niź teraz.W ten sposób grały zespoły nie tylko z Polski,ale i z europy zachodniej,gdzie poza kilkoma zespołami,które wtedy miały status "poza naszym zasięgiem",typu Bayern,Milan czy Liverpool,lub Real,to reszta klubów,mimo,że z "lig zachodnich",były na tyle w naszym zasięgu,że mogliśmy z nimi "pograć".Niestety(dla nas),w pewnym momencie ktoś wpadł na pomysł,że "sport to biznes",i na zachodzie w piłkę zaczeły płynąć poważne pieniądze,gdy u nas "prężnie działał niejaki Romanowski wespół.z Mazurkiem",a w innych klubach Kozubal,Grajewski,czy Krzyżostoniak,że o Ptaku nie wspomnę.Europejski futbol dostał przyśpieszenia,zostawiając nas tak daleko w tyle,że nigdy nie nadrobimy tych straconych lat,tym bardziej,źe nikt,ale to nikt w naszej biednej ekstraklasie nie garnie się do inwestowania w sport,a raczej do szybkiego zwrotu poniesionych nakładów.I dopóki Legia (ale i inne kluby też), będą fartownie się prześlizgiwać przez rundy przedprzedprzedwstępne,dopóty właściciele pokroju Mioduskiego będą się trzymać rękami i nogami,bo tak naprawdę jest to łatwy pieniądz,tym bardziej,że D.M.zadłuża klub,a zyski idą na konto Loczka.Już pomijam fakt,że jak jakiś klub ogłosi bankructwo,to nie słyszałem,zeby winowajca,znaczy się właściciel/prezes w jakikolwiek sposób za to"beknął".Zwyczajnie znika z pola widzenia i po jakimś czasie "wypływa" gdzieś indziej i w roli zbawcy bierze się za "ratowanie" kolejnego klubu.Mam nadzieję,że Legii taka sytuacja nie grozi,chociaż zadłużenie klubu jest ogromne,a Mioduski do łatania dziury budżetowej z własnych pieniędzy raczej się nie garnie,prędzej "Szwajcarsko-Luksemburską pożyczkę" zaciągnie,oczywiście na zeszyt klubu.

odpowiedz
Wolfik - 07.08.2021 / 17:02, *.mm.pl

@Zlb : Nigdzie nie napisałem, że remis w Zagrzebiu sukcesem nie jest. Uważam ten wynik wręcz za rewelacyjny mając z tyłu głowy jaka jest różnica pomiedzy ligą chorwacką i naszą. I -jak słusznie zauwazyłeś - przy polityce obecnego własciciela Legii.

Chodziło mi tylko o zwrócenie uwagi na fakt, że nasz długo oczekiwany awans do rozgrywek grupowych zawdzięczamy głównie reformom rozgrywek i stworzeniem rozgrywek dla europejskich "drugoligówców". Przy zachowaniu np. ubiegłorocznej formuły eliminacji nasz awans do nich wcale nie byłby oczywisty. Napiszę nawet, że przy rywalach których mamy obecnie byłby wątpliwy.

odpowiedz
Legia byla bita jak bokser… po kontrze - 06.08.2021 / 14:25, *.chello.pl

Legioniści nie mogli wyprowadzić piłki w każdym starciu byli niemiłosiernie kieani szybkością , technika., fartowny gol i tyle
Nie widze żadnych szans awansu
Nie z tagra i nie z ta mentalnością, to juz nawet na Polska kofeinę wystarczy

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 06.08.2021 / 13:01, *.vectranet.pl

Słodki panie czy tam Miodzio zlituj sie nad nami chociaz sprawdzcie kilku zawodnikow bysmy widzieli ze prubujecie cos w temacie wzmocnien bo ta cisza transferowa rozwala mi uklady nerwowe sklad obecny jest tragiczny Mladenovicia wywalic na ławke na (L)ewym wahadle musimy miec kocura brak zmiennika dla serba to tragedia ale wyczytalem ze MARSEL ISMAJLGECI 21letni lewy obronca grajacy tez na lewym wahadle kolega Emrellego jest w trakcie zainteresowan brac go w ciemno niech Mladenovic poczuje zagrozenie moze wiecej bedzie sie staral :P

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 06.08.2021 / 12:12, *.vectranet.pl

Anthony Cutti z urugwaju 21 lat przebija sie coraz wyzej 3liga 2liga teraz 1 liga lewy napastnik mysle ze na wahadlo by sie przydal mam dosc pilkarzy ktorzy sa wolni i przegrywaja pojedynki szybkosciowe pilkarze z urugwaju maja w DNA pilke nozna nawet na wypozyczenie z opcja pierwokupu ktos w nim cos widzi wiec chlopak sie przebija a nasze wahadelko z mladenoviciem wyglada kiepsko mysle ze mlody by go wciagnol nosem przy odpowiedniej akademi mysle ze by sie unas rozwinoł :D

odpowiedz
155 - 06.08.2021 / 12:12, *.207.33

"Fajnie, że zawodnicy już wiedzą, że z Dinamem można grać w piłkę".
Fajnie też, że właściciel już (CHYBA) wie, że można mieć Trenera.
Jeszcze fajniej będzie, jak właściciel się w końcu dowie, że można mieć Prezesa.
A już w ogóle najfajnie (ale na to nie liczę) to by było, gdyby właściciel się dowiedział, że klub może mieć Piłkarzy.

odpowiedz
Wolfik - 06.08.2021 / 15:18, *.mm.pl

@155: Zanim pojmie, o co w tym chodzi przejdzie na emeryturę.

odpowiedz
speed - 06.08.2021 / 15:35, *.play-internet.pl

@Wolfik: Uwierz mi,na emeryturze tym bardziej nie pojmie.

odpowiedz
bep - 06.08.2021 / 12:07, *.2.10

Hej Kudłaty, Messi jest wolny! Bier go!

odpowiedz
Pacan - 06.08.2021 / 14:51, *.47.211

@bep: i nie trzeba mu płacić, bo już ma hajsu jak lodu.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.08.2021 / 10:25, *.play-internet.pl

Fajnie,że "zawodnicy się dowiedzieli,że z Dinamem można grać".Szybko się uczą sku...nsyny.Szkoda,że nikt ich nie uświadomił,że i z Radomiakiem można było graç,to może i remis byśmy stamtąd przywieźli.A tak na serio,to Mioduski już dawno dał się poznać jako człowiek,który co innego mówi,co innego robi,więc nie łykajcie wszystkiego co Wam powiedzą,bo Miodousty prowadzi swój szemrany"biznes",a te jego gadki o "budowaniu wielkiej Legii" to zwykły P.R.....

odpowiedz
kiki - 06.08.2021 / 08:12, *.tpnet.pl

"Zawodnicy już wiedzą, że z Dinamem można grać w piłkę" ... a kto im to powiedział? I skąd to przekonanie. Obrona Częstochowy to nie gra w piłkę i może pasuje do Rakowa.

odpowiedz
L - 06.08.2021 / 03:19, *.tpnet.pl

Nie wierzę w ani jedno jego słowo. Ten facet mówi to co ludzie chcą usłyszeć a nie jak faktycznie jest. Wyjmuj bańkę ze skarbonki pudel i kupuj jakiegoś kocura a nie się wymądrzasz w nic nie wnoszącym wywiadzie!

odpowiedz
Fan kopa w zad i zakłamany ryj pudla - 06.08.2021 / 02:20, *.chello.pl

Z czego te dwa przygłupy się cieszą?
Z tego że nie potrafią skompletować pełnej kadry przed pierwszym zgrupowaniem?
Z tego że jest 1 lewy wahadłowy, 2 defensywnych pomocników i 4 napastników?

Czy tak po prostu ten w loczkach pierdnął z kleksem a drugi cieszy ryj na myśli o sprowadzeniu 6 napastnika i 7 bramkarza

odpowiedz
Arek - 05.08.2021 / 23:32, *.tpnet.pl

Super, że zawodnicy to wiedzą. A ja ciekaw jestem, czy nasz jaśnie oświecony wizjoner wie, że mamy braki w kadrze. A tak swoją drogą, Magierę też wspierał. I z Vuko kontrakt przedłużył.

odpowiedz
Sebo(L) - 06.08.2021 / 06:08, *.centertel.pl

@Arek: sęk w tym, że on wszystkim kontrakty przedłużał i wszystkich wspierał, zaczynając już od Heninga Berga i niestety w pewnym momencie to chyba musiał płacić... 3 trenerom. I tu tkwi odpowiedź dlaczego sprowadza się do Legii piłkarzy, którzy nie grali rok czasu, mają 10 kg nadwagi albo od razu łapią kontuzję za kontuzją i cały pobyt w Legii spędzają w gabinetach lekarskich zamiast na boisku.

odpowiedz
Arek - 06.08.2021 / 11:36, *.tpnet.pl

@Sebo(L) : znaczy, dobry człowiek;)

odpowiedz
olew - 05.08.2021 / 22:15, *.vectranet.pl

Brawo Legia ! Brawo Grajki ! Brawo Trener ! Brawo Prezes ! Brawo cała Legia ! Chorwaci stracili pewność siebie, we wtorek skaleczymy ich, a potem zvezdowców. Fajne lato z Legią !

odpowiedz
Cwks - 05.08.2021 / 23:36, *.virginm.net

@olew: raczej Szeryfa;) trzeba wziac rewanz za niedawna porazke, grupa LM nasza!

odpowiedz
Bulbulator - 05.08.2021 / 21:47, *.55.238

Jak na razie to awans do pucharów w głównej mierze zawdzięczamy UEFA a nie prezesowi, bo gdyby nie stworzenie pucharu biedaków i słabeuszy, to na razie żadnych pucharów by nie było. Swoją drogą jeszcze nie tak dawno przejście 2 rundy eliminacji pucharów było normą a teraz pokonanie w tejże jakiś słabeuszy z Estonii jest nazywane sukcesem i powodem do dumy, nisko upadliśmy.

odpowiedz
Kibolek - 05.08.2021 / 23:13, *.telefonica.de

@Bulbulator: dokładnie tak . Loczek sobie pralnie pieniędzy zrobił.

odpowiedz
Arek - 05.08.2021 / 23:36, *.tpnet.pl

@Bulbulator: taka Roma, czy Tottenham, rzeczywiście biedaki. No i słabeusze jak najbardziej. A tak jeszcze inną drogą, to ostatnimi czasy w 2 rundzie właśnie odpadaliśmy, także ten.

odpowiedz
tekken (L) - 06.08.2021 / 11:35, *.chello.pl

@Bulbulator: To, ze stworzyli ta ligę konferencji nie znaczy,ze będzie łatwo tam się dostać. 6 czy 7 zespól silnych lig angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej, niemieckiej nie znaczy,ze jest łatwy do przejścia. UEFA nic nie robi dla takich krajów jak nasz pamiętajcie!

odpowiedz
Bulbulator - 06.08.2021 / 18:37, *.55.238

@tekken (L): Nie mam złudzeń co do tego że to nie pod nas i nam podobnym słabeuszom, tylko po to aby ci bogatsi mogli się bawić we własnym gronie i ci właśnie biedniejsi im nie przeszkadzali. Piszesz że nie łatwo będzie się dostać a co właśnie poczynił nasz klub, łatwo się dostał pokonując 2 nic nie znaczące drużyny. A to że będą tam też grały uznane marki to wyjątki potwierdzające regułę które miały gorszy sezon. A pisząc o tym że kiedyś przejście 2 rundy eliminacji nie było powodem do dumy, nie miałem na myśl ostatnich 5 lat, tak trudno się domyślić ?

odpowiedz
zaba285 - 08.08.2021 / 23:52, *.116.118

@Bulbulator: w punkt, od kiedy pojawił się Loczek, to jest zjazd totalny, spadliśmy na poziom drużyn z Luksemburga (nawet z nimi raz odpadliśmy). gdyby nie nowa wersja pucharu intertoto, to licznik wstydu dalej by się powiększał.

odpowiedz
Tommy - 05.08.2021 / 21:46, *.toneticgroup.pl

Messi do wziecia za darmo. Loczek wystaw cala druzyne na weekend do Sogo, niech robia na kontrakt Leo

odpowiedz
bum - 05.08.2021 / 20:10, *.236.63

O proszę kto to się wynurzył z nory po minimalna sukcesie hahahaha. Won złodzieju !!!

odpowiedz
jo - 05.08.2021 / 21:52, *.tpnet.pl

@bum: nie obrażaj złodziei .. ten to amator i gołodupiec.

odpowiedz
Farme(L) - 05.08.2021 / 19:49, *.virginm.net

No dobrze, że Darek udzielił wywiadu. Uff!!!
Bałem się już, że jakiś transfery się szykują albo trenerowi przedłuży kontrakt... a tu spokojnie będziemy promować młodzież a trener może być spokojny :)

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 05.08.2021 / 19:48, *.plus.pl

Ogarnijcie się - żadnych transferów nie będzie, w polskiej lidze nie ma znaczenia kto gra, bo i tak wszyscy są ciency jak sik pająka i kopią się po czołach, a nikt nie będzie wykładał znów kilku baniek za transfer i kolejnych baniek za wynagrodzenie z kontraktu + podpis jeśli nawet nie wiadomo czy zagramy więcej niż kilka meczów w eurochallenge, a jak widać po pierwszym meczu można wjechać do LM obecnym składem

odpowiedz
DanieLo - 05.08.2021 / 19:31, *.comcast.net

Na temat trenera to trochę polityczna wypowiedz. Szczerze mam nadzieje ze nie myśli o żadnych zmianach - trzeba dać trenerowi czas. Jest progres choć nie jest pięknie. Gramy w pucharach, w lidze tez damy radę i nie wieże na dzień dzisiejszy ze jest inna drużyna która może nam zagrozić (tylko od nas to zależy),

odpowiedz
XYZ - 05.08.2021 / 21:50, *.chello.pl

@DanieLo: niepokoi mnie stwierdzenie - na razie. Cos czuje ze Loczkowi nie jest po drodze z Czesiem za jego wypowiedzi.

odpowiedz
DanieLo - 06.08.2021 / 00:25, *.comcast.net

@XYZ: takie same mam przeczucia jak Ty. Dlatego tez uważam ze Czesiu jest konkretnym dla nas trenerem i niech go wyniki bronią jak najdłużej

odpowiedz
Mr T - 05.08.2021 / 19:23, *.mm.pl

Na trzech pozycjach braki: Defensywny pomocnik, Lewy wahadlowy, Lewy ofensywny.

odpowiedz
MISTRZ SOCCERA JACEK MAGIERA - 05.08.2021 / 18:56, *.datapacket.com

Mam nadzieję że w końcu wróci do Legii Jacek Magiera - najlepszy trener Legii w ostatnim 20 leciu, a przy okazji Legionista z krwi i kości.

odpowiedz
Vasco da Gama - 05.08.2021 / 19:07, *.chello.pl

@MISTRZ SOCCERA JACEK MAGIERA: Dawno tak sie nie ubawilem :):):)
Jaki piłkarz, taki trener i nic ponad to.

odpowiedz
Kosa - 05.08.2021 / 19:47, *.play-internet.pl

@MISTRZ SOCCERA JACEK MAGIERA: Papuszyn też legionista, i zajebis*a prace wykonuje z Rakowem

odpowiedz
Madafaka - 05.08.2021 / 21:11, *.play-internet.pl

@MISTRZ SOCCERA JACEK MAGIERA: zgadzam sie w 100% Jacek Magiera był najlepszym trenerem w ostatnich lata h jakiego mieliśmy. Był pomysł na grę, ambicja. Nie można mieć pretensji do trenera ze nagle zaczęli grać słabiej jak wypadła mu połowa pierwszego składu

odpowiedz
Kibolek - 08.08.2021 / 19:58, *.telefonica.de

@Vasco da Gama: To jak jesteś głupi to bądź przyjemny. Hasi jozak klafulic vukovic te WYNALAZKI MIODUSKIEGO BYŁY NAJLEPSZE . TU TRZEBA TRANSFERÓW I SPONSORA A nie LICHWIARZA MIODUSKIEGO . Gdzie transfery , kto za Kapustke . Michniewicz wyciska z nich co moze nie lubie go ale szanuje

odpowiedz
Zwykły - 05.08.2021 / 18:55, *.net.pl

Chociaż michniewicz ma swoje za uszami, każdy wie co, to absolutne nie dla zmiany trenera teraz ! Dajcie w końcu komuś popracować zwłaszcza ze w końcu nie mamy wuefisty a trenera. Prezes od niektórych Kibiców dostał duży kredyt zaufania, ale jak teraz coś przekombinuje to straci resztki tych co jeszcze w niego wierzą.

odpowiedz
telefonista - 05.08.2021 / 19:14, *.m247.com

@Zwykły : dzwonił 711 razy do fryzjera, pewnie po to żeby się na trwałą ondulację umówić.

odpowiedz
Duszki Bieluszki - 05.08.2021 / 18:55, *.16.123

Czyli zmiennikami dla Martinsa i Slisza będą Ciepiela i Kisiel.

odpowiedz
Zduneq - 06.08.2021 / 12:16, *.play-internet.pl

@Duszki Bieluszki: to źle?wszyscy krzyczą stawiać na młodych Polaków a gdy przychodzi co do czego to wszystkim faja wymięka i szukają kwadratowych kół.

odpowiedz
dxc - 05.08.2021 / 18:51, *.chello.pl

Te ciągłe wymiany trenera są niepoważne. Na takim czymś nigdy na niczym nie dojdziemy. Nie da się wygrywać każdego meczu. Dajmy popracować jednemu szkoleniowcowi i zacznijmy ściągać dobrych piłkarzy aby wszystko zaczęło hulać bo takie wymiany to jest rozwalanie wszystkiego. Niestety z wypowiedzi DM wynika już coś kombinuje i znowu myśli o wymianie trenera:/

odpowiedz
Darce(L)i - 05.08.2021 / 18:46, *.jmdi.pl

Transferu do środka raczej nie będzie...chyba że uda się awansować do LM ... lige Europy czy konferencji będziemy grali tym co mamy...

odpowiedz
123 - 05.08.2021 / 18:45, *.chello.pl

Szanowny Wlascicielu, kiedy kreatywny ofensywny playmaker?

odpowiedz
Rafal - 05.08.2021 / 18:44, *.chello.pl

Moim zdaniem po cichu DM rozmawia z Markiem Papszunem

odpowiedz
Leon - 06.08.2021 / 08:44, *.itcomp.pl

@Rafal: Co chlałeś z Peszko

odpowiedz
Kibic - 05.08.2021 / 18:43, *.net.pl

Panie Dariuszu, kup pan kogoś do środka pola i na lewe wahadło i daj trenerowi popracować, daj Legii trochę stabilizacji bo co roku to samo. A za ten remis należały by się jakieś cieplejsze słowa ale rozumiem że na to przyjdzie czas po awansie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.08.2021 / 18:40, *.centertel.pl

A świstak siedzi i nawija makaron na uszy...

odpowiedz
L - 06.08.2021 / 03:19, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Gość słowa prawdy w życiu nie powiedział...

odpowiedz