REKLAMA

Obieramy kurs na awans!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Choć legioniści osiągnęli niezły rezultat w pierwszym meczu w Zagrzebiu to mistrzowie Chorwacji pozostają zdecydowanym faworytem drugiego spotkania. W Fortunie kurs na wygraną Dinama przy Łazienkowskiej wynosi aktualnie 2,12, a na zwycięstwo Legii w regulaminowym czasie gry aż 3,80. Niewykluczone, że o awansie będzie decydowała dogrywka lub seria rzutów karnych - kurs na awans Legii wynosi 2,34.

LEGIA - DINAMO
1 3.80 X 3.25 2 2.12

Pełna oferta na mecz Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb

Prosty bonus na start

Fortuna uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii z Dinamem za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.