Wiktor Kamiński, Arkadiusz Ciach i Kacper Skwierczyński - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Pelikan Łowicz 1-1 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 6. kolejki III ligi rozegranym w Łowiczu Legia II Warszawa zremisowała 1-1 z miejscowym Pelikanem.

W 11. minucie gospodarze przeprowadzili akcję prawą stroną. Piłka trafiła na piąty metr do Kamila Łojszczyka, który strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę. W 36. minucie legioniści wykonywali rzut wolny spod linii bocznej boiska. Choć nastąpiło nieporozumienie między Bartoszem Widejką i Tomaszem Nawotką przy rozpoczęciu stałego fragmentu gry, to piłka została dośrodkowana przez tego drugiego w pole karne, a tam głową musnął ją Dawid Dzięgielewski i podobnie jak w meczu pierwszej drużyny ze Slavią wpadła obok słupka do bramki Pelikana. Trzy minuty później Dzięgielewski ponownie próbował zaskoczyć golkipera rywali, ale nieskutecznie.

Po zmianie stron na boisku za strzelca bramki Dawida Dzięgielewskiego pojawił się trezci napastnik Wiktor Kamiński. W 69. po strzale z główki znakomitą interwencją popisał się Cezary Miszta. W 85. minucie z dobrej pozycji strzał oddał wprowazony na boisko kwadrans wcześniej Jakub Kwiatkowski, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć.

Kolejne spotkanie podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrają w niedzielę, 5 września o godzinie 12:00 z ŁKS-em II Łódź.

III liga: Pelikan Łowicz 1-1 (1-1) Legia II Warszawa
1-0 - 11' Kamil Łojszczyk
1-1 - 36' Dawid Dzięgielewski (as. Tomasz Nawotka)

Legia II: 31. Cezary Miszta - 11. Tomasz Nawotka, 3. Inaki Astiz, 5. Bartosz Widejko, 16. Patryk Konik - 7. Dawid Dzięgielewski (46' 24. Wiktor Kamiński) , 18. Karol Noiszewski, 8. Patryk Pierzak, 21. Kacper Skwierczyński - 20. Szymon Włodarczyk (89' 6' Dawid Niedźwiedzki), 9. Arkadiusz Ciach (71' 19. Jakub Kwiatkowski)

żółta kartka: Komorowski (Pelikan)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Max - 29.08.2021 / 18:02, *..

Przestańcie narzekać na dwójkę. Dopóki będą grały szroty które zostały ściągnięte a nie wychowankowie to ch...j będzie. Dziegiel, Noisza, Nawotka, Ciach przecież to jest tragedia.

odpowiedz
Kozioł - 29.08.2021 / 16:48, *.centertel.pl

Jak się nie potrafi wygrać z takimi lebiegami to nie do Legii panowie , nie do Legii!
A teraz zapierniczać na trening i żeby mi się taka sytuacja nie powtórzyła!!!

odpowiedz
:o) - 29.08.2021 / 16:04, *.chello.pl

Obejrzałem mecz z Pelikanem i jestem przerażony poziomem III ligi. Nie ma tam ŻADNEGO zawodnika, którego można by wpuścić na ostatnie trzy minuty meczu pierwszej drużyny.

odpowiedz
Grinder - 29.08.2021 / 16:02, *.chello.pl

CLJ U18
Polonia - Legia 5-0

odpowiedz
fredix111 - 29.08.2021 / 15:56, *.mm.pl

Akurat dzisiejszy mecz II oglądałem na żywo, nie dość że nie pokazali nic ciekawego to jeszcze bramka dla Legii nie powinna być uznana więc należy się cieszyć że chociaż pkt urwali.

odpowiedz
Max - 29.08.2021 / 18:51, *..

@fredix111: też byłem na meczu prawa strona tragedia a na lewej tylko skwara coś próbował. No ale poco wstawić Niskiego czy Derlatke. A najlepiej obu.

odpowiedz
Jb - 29.08.2021 / 15:34, *.mm.pl

Co się dzieje że w opisie nie czytam o żadnej sytuacji Włodarczyka pod którego powinna być ustawiana gra . To jest zaplecze pierwszej drużyny a gdzie sytuację i bramki

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2021 / 15:33, *.orange.pl

Legia ii nigdy nie awansuje z tej ligi do drugiej. Co za żenada...

odpowiedz
Nancy - 29.08.2021 / 14:50, *.t-mobile.pl

To i tak lepiej niż w CLJ

odpowiedz
K - 29.08.2021 / 14:18, *.centertel.pl

Lamusy!!!

odpowiedz
Ja,sam - 29.08.2021 / 18:33, *.t-mobile.pl

@K: Racja,lamusy!!!

odpowiedz
K - 29.08.2021 / 19:32, *.chello.pl

@Ja,sam: Pierwsza też lamusy!

odpowiedz