Jindrich Trpisovsky - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Trpišovský: Czerwona kartka była zasłużona

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jindřich Trpišovský (trener Slavii): Objęliśmy prowadzenie, ale później nie wykorzystaliśmy dwóch szans. W drugiej połowie Legia zmieniła nieco ustawienie i zaczęła grać inaczej. Co prawda dobrze prezentowaliśmy się dziś na boisku, ale nie przekuliśmy tego na bramki. Natomiast Legia potrafiła odpowiednio zachować się w polu karnym i wygrała.

Oczywiście czerwona kartka wpłynęła na losy spotkania. Brakowało nam Tomasa Holesa, bo graliśmy praktycznie przez 90 minut. Zawsze brakuje jednego zawodnika czy to w ataku, czy to w obronie, czy przy stałych fragmentach gry. Po prostu trudniej się gra. W efekcie nasz plan przygotowywany przez ostatnie dni legł w gruzach. Inna sprawa, że czerwona kartka dla naszego gracza była w pełni zasłużona.

Swoje szanse miał Stanislav Tecl. Zazwyczaj łatwo dochodzi do sytuacji bramkowych, ale prawda jest taka, że nie on jeden miał dziś szansę na zdobycie gola. Nie wiem z czego wynika jego brak skuteczności. Gdybym wiedział, to bym mu powiedział i by strzelił. Może fakt, że zagrał cztery mecze w ciągu miesiąca to miało wpływ na jego skuteczność? Nie wiem.

Na pewno odczuwaliśmy spadek sił w trakcie meczu. W efekcie był moment, w którym w ogóle nie dotykaliśmy piłki. Wszedł Tomas Pekhart, a do tego był Rafael Lopes, Josue. To są dobrzy gracze, a przeciwko takim trudno się gra.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.