REKLAMA
REKLAMA

Nowości sklepowe: Kolekcja Deyna

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sklepie Legii pojawiła się nowa kolekcja związana z legendą naszego klubu, Kazimierzem Deyną. W sprzedaży pojawiły się dwa modele bluz oraz cztery koszulki. Wszystkie zawierają pamiątkowe fotografie "Kaki" w dwóch formach (pojedyncza fotografia i zbiór czterech zdjęć).

Bluzy z nowej kolekcji "Deyna" kosztują 170 zł (czarna, klasyczna) oraz 200 zł (czarna, na suwak, z kapturem z grafiką główną na plecach). Dwa wzory koszulek przygotowane zostały z kolei w wersji białej i czarnej (wszystkie za 90 zł). W sklepie pojawił się również nowy kubek z tą samą "zdjęciową" grafiką Kazimierza Deyny (35 zł) oraz brelok (25 zł).

Ponadto wśród sklepowych nowości znaleźć możemy, po paroletniej przerwie, nowy wzór fotela biurowego. Legijny fotel m.in. posiada eLkę w kółeczku na zagłówku, jak również wyhaftowany napis "Legia Warszawa 1916". W zestawie z dwiema poduszkami sprzedawany jest za 1400 złotych. "HD.118 to typowa kopia fotela z samochodu wyścigowego, wykonanego z ekoskóry. Typowa samochodowa ramówka wokół fotela dodaje nieco elegancji" - czytamy w specyfikacji produktu na sklep.legia.com.
fot. Sklep.Legia.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.