Emilia Babska

Strzelectwo

Wyniki Babskiej na Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Emilia Babska z sekcji strzeleckiej Legii, z wynikiem 628,1 pkt. zajęła 35. miejsce na Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio, w konkurencji R3 (10m karabin pneumatyczny leżąc SH1). Wcześniej zawodniczka Legii uzyskała 10. wynik w konkurencji R2 (10m karabin pneumatyczny stojąc kobiet SH1). Z kolei w trzecim starcie, w konkurencji R6 (50m Karabin dowolny leżąc SH1), legionistka z wynikiem 612,7 pkt. zajęła 25. miejsce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.