fot. Woytek / Legionisci.com

Legia wraca do treningów

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek po tygodniowym odpoczynku drużyna Legii Warszawa wróci do treningów. Ostatnie dni część zawodników wykorzystała, by złapać słońce i zresetować głowy w ciepłych miejscach. Artur Boruc wybrał się na Mykonos, Mateusz Wieteska na Santorini, Andre Martins na Zakynthos, Luquinhas spędził czas w Portugalii, a Rafael Lopes wybrał się z rodziną do Turcji. Z kolei trener Czesław Michniewicz przez trzy dni zwiedzał Rzym.

Takiej możliwości nie miało aż 15 graczy pierwszej drużyny, którzy przebywają na zgrupowaniach swoich reprezentacji. Są to: Cezary Miszta, Kacper Tobiasz, Joel Abu Hanna, Mattias Johansson, Filip Mladenović, Maik Nawrocki, Jakub Kisiel, Kacper Skibicki, Bartosz Slisz, Mahir Emreli, Ernest Muci, Szymon Włodarczyk oraz trzech nowych Jurgen Çelhaka, Lirim Kastrati i Ihor Charatin. Ten ostatni w niedzielę opuścił zgrupowanie Ukrainy z powodów zdrowotnych.

Kadrowicze będą wracali do klubu w drugiej połowie tygodnia, niektórzy dopiero w piątek, bo w środę mają jeszcze szanse zagrać w meczach eliminacji mistrzostw świata (Slisz, Johansson, Kastrati).

Na poniedziałkowych zajęciach, które zaplanowane zostały na godzinę 11, obecnych ma być 12 graczy pierwszej drużyny. Jest nadzieja, że zdrowy będzie już Andre Martins, ale to okaże się jutro. Bartłomiej Ciepiela i Kacper Kostorz w większym wymiarze czasowym wystąpili w niedzielnym meczu rezerw, więc prawdopodobnie będą trenować lżej. Sztab szkoleniowy postanowił zaprosić na trening Wiktora Kamińskiego z trzecioligowych rezerw oraz Jordana Majchrzaka (rocznik 2004) z drużyny Centralnej Ligi Juniorów. Napastnik bardzo spodobał się trenerowi w sobotnim meczu z Zagłębiem Lubin (3-1).

Najbliższy mecz Legia rozegra w sobotę, 11 września o godzinie 20:00. Spotkanie ze Śląskiem odbędzie się we Wrocławiu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
(L) eon - 06.09.2021 / 21:53, *.inetia.pl

Kopernik zatrzymał Słońce , ruszył Ziemię, a tu nasze orły złapały Słońce. Pełny szacun. Tym bardziej że jeszcze po takim wyczynie chciało im się wracać do treningów.

odpowiedz
Szelka - 05.09.2021 / 22:45, *.chello.pl

Mniema, że na nasi "kieszonkowi gladiatorzy" w trakcie tygodniowej laby wypoczęli i do najbliższego meczu przystąpią pełni animuszu i wiary w zwycięstwo.
A tak swoją drogą, to chyba jest to ich legijny obowiązek...

odpowiedz
Daniel - 05.09.2021 / 19:27, *.play-internet.pl

A jakiej Ty Legii "Cesio podzielił drużynę" chciałbyś widzieć? 7 mistrzowskie Polski w 9 lat to mało? Co miały osiągać zespół z Polski żebyś był zadowolony? Legia zdobyła by 3 razy z rzędu ligę mistrzów to i tak byś narzekał, bo mamy taki naród, który by tylko narzekał bo tak łatwiej...

odpowiedz
Rytm - 05.09.2021 / 18:37, *.centertel.pl

Te zgrupowania reprezentacji to paranoja. Klub płaci pensję, ale przez grę w kadrze czasami nie może skorzystać z usług piłkarza.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 06.09.2021 / 01:50, *.vectranet.pl

@Rytm: za to wpadnie do kasy klubu z dodatkowy milion euro :)

odpowiedz
Pawciu - 05.09.2021 / 18:08, *.play-internet.pl

Jordana to kazdy chcialby miec w druzynie ;)

odpowiedz
CESIO PODZIELIŁ DRUŻYNE... - 05.09.2021 / 18:05, *.252.110

I DLATEGO NIE MA ZGRANIA RAZ DWA TRZY I GOL! CESIO , IDEALNIE PASI DO KUCHARA I MIODA ALE ONI WSZYSCY NIE DLA LEGII, MY CHYBA NIE DOŻYJEMY SUPER LEGII I Z SPRAWDZIWEGO ZDAŻENIA WLODARZY I DRUŻYNY ECH...

odpowiedz
leon - 05.09.2021 / 19:18, *.tpnet.pl

@CESIO PODZIELIŁ DRUŻYNE...:

odpowiedz
leon - 05.09.2021 / 19:21, *.tpnet.pl

@CESIO PODZIELIŁ DRUŻYNE...: komentarz godny kretyna

odpowiedz
Arek - 06.09.2021 / 00:30, *.tpnet.pl

@CESIO PODZIELIŁ DRUŻYNE...: w dupie się przewraca?

odpowiedz
dejne3 - 06.09.2021 / 08:22, *.vectranet.pl

@CESIO PODZIELIŁ DRUŻYNE...: Komentarze piszemy małymi literami

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.09.2021 / 12:42, *.vectranet.pl

@dejne3: i najlepiej po polsku...

odpowiedz