fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia wraca do treningów

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek po tygodniowym odpoczynku drużyna Legii Warszawa wróci do treningów. Ostatnie dni część zawodników wykorzystała, by złapać słońce i zresetować głowy w ciepłych miejscach. Artur Boruc wybrał się na Mykonos, Mateusz Wieteska na Santorini, Andre Martins na Zakynthos, Luquinhas spędził czas w Portugalii, a Rafael Lopes wybrał się z rodziną do Turcji. Z kolei trener Czesław Michniewicz przez trzy dni zwiedzał Rzym.

Takiej możliwości nie miało aż 15 graczy pierwszej drużyny, którzy przebywają na zgrupowaniach swoich reprezentacji. Są to: Cezary Miszta, Kacper Tobiasz, Joel Abu Hanna, Mattias Johansson, Filip Mladenović, Maik Nawrocki, Jakub Kisiel, Kacper Skibicki, Bartosz Slisz, Mahir Emreli, Ernest Muci, Szymon Włodarczyk oraz trzech nowych Jurgen Çelhaka, Lirim Kastrati i Ihor Charatin. Ten ostatni w niedzielę opuścił zgrupowanie Ukrainy z powodów zdrowotnych.

Kadrowicze będą wracali do klubu w drugiej połowie tygodnia, niektórzy dopiero w piątek, bo w środę mają jeszcze szanse zagrać w meczach eliminacji mistrzostw świata (Slisz, Johansson, Kastrati).

Na poniedziałkowych zajęciach, które zaplanowane zostały na godzinę 11, obecnych ma być 12 graczy pierwszej drużyny. Jest nadzieja, że zdrowy będzie już Andre Martins, ale to okaże się jutro. Bartłomiej Ciepiela i Kacper Kostorz w większym wymiarze czasowym wystąpili w niedzielnym meczu rezerw, więc prawdopodobnie będą trenować lżej. Sztab szkoleniowy postanowił zaprosić na trening Wiktora Kamińskiego z trzecioligowych rezerw oraz Jordana Majchrzaka (rocznik 2004) z drużyny Centralnej Ligi Juniorów. Napastnik bardzo spodobał się trenerowi w sobotnim meczu z Zagłębiem Lubin (3-1).

Najbliższy mecz Legia rozegra w sobotę, 11 września o godzinie 20:00. Spotkanie ze Śląskiem odbędzie się we Wrocławiu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.