Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com

Wieteska: A co mam powiedzieć...

źródło: Canal+ Sport

Mateusz Wieteska: Na pewno atmosfera nie jest dobra po dzisiejszym meczu, bo na pięć spotkań przegraliśmy już trzy. W efekcie nie jesteśmy zadowoleni z naszej zdobyczy punktowej. Musimy skupić się na tym, żeby punktować jak najczęściej, bo rywale mogą nam odskoczyć i może być problem z dogonieniem ich w tabeli.

O sędziowaniu... A co mam powiedzieć. Jak sędzia Frankowski prowadzi nasze mecze, to często możemy się do czegoś przyczepić. W meczu z Wisłą Kraków był na VARze i nawet wtedy były kontrowersje. Aczkolwiek nie chcę mówić o tych rzeczach, bo tego już nie zmienimy.

Dziś zagrali nowi gracze, ale o Kastratim czy Charatinie ciężko coś więcej powiedzieć. Mieliśmy z nimi tylko dwa treningi, był rozruch, trochę taktyki... Na pewno Kastrati ma dynamikę i łatwość wyjść na pozycję. Natomiast Ihor da nam kreatywność w środku pola. Był również Ribeiro, który potrafi dryblować i nie boi się grać kombinacyjnej piłki. To będzie duże wzmocnienie.
ribeiro - na pewno drybling, nie boi sie grac kombinacyjnej pilki. bedzie to duze wzmocnenie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Tex - 13.09.2021 / 09:53, *.play-internet.pl

Babole są i będą, bo taktyka jest by grać do tyłu. Nawet z SM dało to gola, bo środkowy pomocnik mistrza Polski nie „umi” minąć nawet kelnera.

odpowiedz
Paweł z Ursynowa - 12.09.2021 / 14:54, *.chello.pl

A co mam powiedzieć, gdy zapytają jej rodzice, że siedzę na ławce? Przy technicznym i trawce?

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 13.09.2021 / 19:11, *.cyfrowypolsat.pl

@Paweł z Ursynowa :

hahaha, padłem :D

odpowiedz
Kristo(L)wawa - 12.09.2021 / 13:56, *.centertel.pl

Trochę tak... czego? Ciekawe jaka TAKTYKA była prezentowana wczoraj...

odpowiedz
K(L)AKIER - 12.09.2021 / 20:22, *.inetia.pl

@Kristo(L)wawa: te podania do Śląska to padaczka z jego strony

odpowiedz
Jedno takie było - 12.09.2021 / 21:23, *.tpnet.pl

@K(L)AKIER: Wiem o której sytuacji mówisz (jedna taka była) , no to był błąd . Ale dwie minuty później uratował nas w naszym polu karnym , spokojnie zatrzymał (zabrał piłkę) jakiegoś Ślązaka , tą sytuację też pamiętasz ?

odpowiedz
K(L)AKIER - 13.09.2021 / 12:34, *.inetia.pl

@Jedno takie było: A Przyjacielu powiem ci ze dwa takie były na koniec meczu. Przynajmniej w jednym z ostatnich meczów popełnia kluczowe błedy po ktorych nie zawsze tracimy gole, ale na stopera tej niby klasy piłkarza to nie przystoi takie jest moje zdanie.

odpowiedz
Jedno ... może i dwa - 13.09.2021 / 19:29, *.tpnet.pl

@K(L)AKIER: No nie przystoi . Oby szybko wziął się w garść i grał tak , jak grał jeszcze w meczach ze Slavią .

odpowiedz
IceMan - 12.09.2021 / 12:30, *.chello.pl

Masz chłopie najwięcej indywidualnych błędów w Legii, jak kiedyś Rzezniczak a teraz w kadrze Bednarek.
Skoro grasz to oznacza ze jest gigantyczny problem z obroncami w Polsce i to jest Twoje szczescie.
To samo z Janem "Niezbędnym" Bednarkiem ktorego Radovic krecil w lidze na wszystkie strony swiata a teraz jest "podpora" kadry:)))

odpowiedz
gutek - 12.09.2021 / 06:15, *.chello.pl

gra się do gwizdka a nie do chorągiewki

odpowiedz
Sss - 12.09.2021 / 01:42, *.autocom.pl

Chłopie powiedz wprost że nie nadajesz sie do gry na poziomie Ekstraklasy, a już napewno nie jej Mistrza. W każdym meczu gigantyczny błąd. Niby wielki talent a nikt nie chce go kupić od lat. Jeszcze to szukanie winnych w sędziach... To nie oni strzelili tylko cztery gole w pięciu meczach.... Zacznijcie w końcu trenować jak trenują na świecie, a nie potem stękanie , że nie dajecie rady zagrać dwóch meczów w tygodniu. To jest raptem trzy godziny tygodniowo truchtania tak truchtania, bo takiej intensywności nie można nazwać inaczej. Ludzie pracują lepiej tyrają np.
Na budowie 6dni po 12 godzin za (w porównaniu z wami) psie pieniądze i nie narzekają jak wy, którzy się przewracacie jak panienki po każdym kontakcie z przeciwnikiem i leżycie pół meczu na boisku....

odpowiedz
206 - 12.09.2021 / 12:58, *.t-mobile.pl

@Sss: Prawda jest taka, że od trzeciej minuty Śląsk powinien grać w 10. Bez pozdrowień.

odpowiedz
filand - 12.09.2021 / 00:25, *.t-mobile.pl

Nic nie możesz powiedzieć. Frankowski postanowił zostać idiotą roku. Konkurencji brak.

odpowiedz
Greg81 - 12.09.2021 / 11:05, *.t-mobile.pl

@filand : Kulesza na każdym meczu będzie wystawiać takich sędziów " Frankowskich "

odpowiedz
ZAHLALEm sie naAmen... - 12.09.2021 / 00:06, *..

CIENKI JESTEŚ TYTLKO GRASZ BABOLE Z KPONEM KOZAKOW AL;E NIE JESTEŚIE DZIŚ WARCI LEGII KOSWZULKI NOSIĆ WON!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 11.09.2021 / 23:47, *.vectranet.pl

przestancie szukac winy po stronie sedziego taki klub jak Legia do przerwy powinien prowadzic 2-0 nasi pilkarze na poziomie 4 ligi se nie radza sa wolni brak techniki i wszystkiego 5 pilkarzy z jedynki a Legionowia po najgorszym meczu w sezonie osiaga wynik 1-1 bedac lepsza od Legionistów minimum 10 razy bo Legionowia powinna wygrac mimimum 5-2 to jak wszyscy twierdza ze to najgorszy mecz legionovi to na jakim poziomie sa nasi pilkarze ????

odpowiedz
Arek - 12.09.2021 / 00:17, *.tpnet.pl

@kami(L)PRAGA: czy Ty aby napewno dobrze się czujesz?

odpowiedz
Marcinos - 12.09.2021 / 11:28, *.orange.pl

@Arek: Kamil w meczu z Legionovia to z 1ki grał tak naprawdę tylko Mladenovic. Reszta to rezerwowi, którzy więcej grają w II niż w jedynce.

odpowiedz
tomiacab - 11.09.2021 / 22:58, *.centertel.pl

Zaczynamy zabawę: "Co powinien powiedzieć Wieteska". 321start :)

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 12.09.2021 / 01:06, *.jmdi.pl

@tomiacab: gówno i to że jest słaby

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2021 / 22:49, *.telnaptelecom.pl

Dziś wrócił stary dobry Babol.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.09.2021 / 22:46, *.orange.pl

Z boiska to wyglądało to jasno, o czym świadczą wypowiedzi Baszcza czy Kosy. Ale przepisy są inne i błędu Frankowskiego nie było. Czyli przepisy są głupie. Wiadomo, że gra się do gwizdka, ale każdy zryw to ryzyko kontuzji, a chorągiewka w górze to przerwanie akcji. Po błędzie liniowego powinno być wznowienie po rzucie sędziowskim. I to powinno znaleźć się w przepisach. Boniek wypatrzył wynik meczu.

odpowiedz
Widz - 12.09.2021 / 07:18, *.elartnet.pl

@Mateusz z Gór: Skąd wiesz, że Boniek "patrzył" ten mecz? Był w tym czasie w Rzymie.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 12.09.2021 / 09:32, *.plus.pl

@Widz: na Varze był Boniek ale nie Zbigniew.

odpowiedz
Gościu - 11.09.2021 / 22:40, *.centertel.pl

On musi mieć przyzwolenie z góry na takie sędziowanie.Poza tym niesamowite jest to,że on się niczego nie boi.Musi mieć bardzo mocne plecy w działalności polegającej na szkodzeniu Legii

odpowiedz
Kasztan - 11.09.2021 / 22:37, *.com.pl

Zanim się nauczą rozkręcą to się runda skończy...

odpowiedz
mietowy - 11.09.2021 / 22:28, *.aster.pl

bo gra polega na strzelaniu bramek , zawsze trzeba miec o jedna wiecej a Ty myslisz ze wszyscy przestrasza sie nazwy LEGII

odpowiedz