Josue - fot. Woytek / Legionisci.com

Raport kartkowy przed meczem ze Śląskiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Filip Mladenović i Josue będą pauzować w meczu 7. kolejki Ekstraklasy z powodu czerwonych kartek. Żaden z legionistów nie jest zagrożony przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław. Po jednej żółtej kartce mają na swoim koncie Joel Abu Hanna, Artur Jędrzejczyk, Rafael Lopes, Ernest Muci, Maik Nawrocki, Tomas Pekhart, Bartosz Slisz i Mateusz Wieteska. Mecz Śląsk - Legia rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 20:00 we Wrocławiu.

Żółte kartki legionistów:
1 - Joel Abu Hanna, Artur Jędrzejczyk, Rafael Lopes, Ernest Muci, Maik Nawrocki, Tomas Pekhart, Bartosz Slisz, Mateusz Wieteska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.