Amp futbol

Dwie bramki Łastowskiego z Ukrainą

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wczoraj na stadionie Cracovii, reprezentacja Polski udanie zainaugurowała amp futbolowe mistrzostwa Europy. Polacy pokonali Ukrainę 3-0, a dwie bramki dla naszego zespołu zdobył piłkarz amp futbolowej Legii, Bartosz Łastowski - w 36. i 52. minucie spotkania. Kolejne spotkania Polacy rozegrają jutro z Izraelem oraz w środę z Hiszpanią.

W wyjściowym składzie Polaków zagrał również Jakub Kożuch z Legii, a na ławce spotkanie rozpoczęli Jakub Popławski (bramkarz) oraz Mariusz Adamczyk. W reprezentacji Ukrainy wystąpili - w pierwszym składzie - dwaj zawodnicy amp futbolowej Legii - Anatolii Medvediuk oraz kapitan, Iurii Sushch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
zDo(L)ny - 13.09.2021 / 23:55, *.play-internet.pl

Powodzenia !!!

odpowiedz
xXx - 13.09.2021 / 08:33, *.support.pl

Szaconek Panowie!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.