fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nowe elementy na koszulkach Legii w Lidze Europy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od meczu ze Spartakiem w Moskwie w fazie grupowej Ligi Europy piłkarze Legii zaczęli występować w specjalnej wersji koszulek, w których zagrają co najmniej sześć spotkań w sezonie 2021/22. Na białych koszulkach, w których legioniści zagrali na stadionie Spartaka, pojawiły się elementy, których nie ma na koszulkach ligowych, ani nie było w kwalifikacjach europejskich pucharów.

Na karku, tuż pod kołnierzykiem, pojawił się herb Legii, z kolei na prawym ramieniu logo Ligi Europy oraz logo UEFA Foundation for children. Na spodenkach meczowych w Lidze Europy legioniści,oprócz eLki w kółeczku (na prawej nogawce), mają również herb stolicy - syrenkę z mieczem wpisaną w czerwoną tarczę i królewską koronę ponad nią. Te same elementy naszyte są na komplet bramkarzy Legii - zarówno spodenki, jak i koszulki bramkarskie.

Europejskie wersje koszulek zapewne w niedługim czasie pojawią się w sprzedaży w sklepie klubowym.
WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.