Aleksandra Niewiadomska

Kick-boxing

Porażka Niewiadomskiej w 1/4 finału PŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka Legia Fight Club, Aleksandra Niewiadomska udała się z reprezentacją Polski na zawody Pucharu Świata w kick-boxingu, które odbywają się w Budapeszcie. Dzisiaj w stolicy Węgier legionistka stoczyła walkę w kategorii wagowej -60 kilogramów, której stawką był awans do półfinału. Niestety Niewiadomska przegrała z Amandą Millere i to Łotyszka awansowała do strefy medalowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.