Sprzedaż pakietów na Ligę Europy tylko do wtorku

Woytek

Legia Warszawa poinformowała, że sprzedaż pakietów na trzy grupowe mecze Ligi Europy potrwa do wtorku do godziny 14:59. Następnie od razu wystartuje sprzedaż biletów na pojedyncze spotkania. Pakiety można kupować w kasach stadionu lub na bilety.legia.com.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty od 10:00 do 17:00, w niedziele od 10:00 do 16:00.

Terminy spotkań Ligi Europy przy Łazienkowskiej 3:
30.09.2021 (CZ) 18:45 Legia Warszawa - Leicester City FC
04.11.2021 (CZ) 18:45 Legia Warszawa - SSC Napoli
09.12.2021 (CZ) 18:45 Legia Warszawa - Spartak Moskwa



SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
KuraK - 01.10.2021 / 12:46, *..

Panowie, przez jakis problem w systemie z pakietem, odkupie bilet na Napoli. Prosze o kontakt - Mateusz624@gmail.com
Jesli ktos ma pakiet i nie moze byc na miejscu, mozna bilet udostepnic.

odpowiedz
Kurak (L) - 21.09.2021 / 19:27, *.centertel.pl

@K(L)AKIER: Pozdrawiam.

odpowiedz
Ona - 21.09.2021 / 15:12, *.centertel.pl

Nie idzie tego komentować...

odpowiedz
Ona - 21.09.2021 / 10:54, *.centertel.pl

No to zobaczymy ile zostało miejsc:D bo oczywiście karnetowicz na pojedynczy mecz nie ma nic pewnego:)
Ps. Ja poluję na 3 bilety (cała rodzina z karnetem).
Dlatego poniekąd nie wzięliśmy tego pakietu, bo to trochę dużo kasy naraz:/ a pewności nie ma czy za miesiąc wjedziemy na stadion...nie zaszczepieni...Pzdr

odpowiedz
Jaro - 21.09.2021 / 04:46, *.tpnet.pl

Podobno a hasło " Mioduski nie znasz się na tym " przy kupowaniu pakietu w kasie jest 5 procent zniżki

odpowiedz
kubica - 21.09.2021 / 10:09, *.cyfrowypolsat.pl

@Jaro: tak, dokładnie, a jak głośno wykrzyczysz hasło do kasy to chodzą słuchy, że i 15% dostaniesz.

odpowiedz
depay - 20.09.2021 / 23:32, *.chello.pl

Da się kupić bilet na jeden mecz czy tylko ten pakiet na 3? wie ktoś?

odpowiedz
miet - 21.09.2021 / 05:45, *.wananchi.com

@depay: pisza, ze od wtorku od 15 rusza pojedyncza sprzedaz

odpowiedz
ArturL94 - 20.09.2021 / 23:24, *.play-internet.pl

Witam .
Pytanko do Was czy sprawdzają certyfikat szczepienia podczas wejścia na stadion bo nie wiem czy zabierać

odpowiedz
Kowal - 21.09.2021 / 06:56, *.vectranet.pl

@ArturL94: nikt nic nie sprawdza

odpowiedz
Pawełek - 20.09.2021 / 21:42, *.vectranet.pl

Na takie mecze to ja chodzę a nie oglądam w TV!

odpowiedz
Adi - 20.09.2021 / 19:16, *.play-internet.pl

Zobaczymy Pablo jak rodzinę założysz jak będziesz gadał i jaką będziesz miał frekwencję.

odpowiedz
Kurak (L) - 20.09.2021 / 19:28, *.centertel.pl

@Adi: Ja mam dwójkę dzieci i daje radę. Nie ma lekko ale na ligowych jestem wszystkich, na europejskich też. Nawet i na wyjazdy się udaje. Jak człowiek bardzo chce to do ogarnięcia ;)

odpowiedz
X - 20.09.2021 / 19:31, *.virginm.net

@Kurak (L): pewnie ze da rade to ogarnac, tylko ze sie chodzi w tych samych ciuchach po 2-3 lata, wiele osob tak ma

odpowiedz
K(L)AKIER - 20.09.2021 / 21:36, *.inetia.pl

@Kurak (L): w takim razie jak weekend wolny to dzieciaki z mamą same w domu, bo ojciec na meczu na cały dzień...no super wzór do naśladowania .Kazdy ma swoje priorytety .

odpowiedz
Kurak (L) - 21.09.2021 / 08:27, *.centertel.pl

@K(L)AKIER: Heh mój syn( 10 lat) chodzi ze mną na mecze, i mówię tu oczywiscie omeczach przy Ł3. A druga sprawa żebyś sobie nie myślał, u mnie mecz to nie znaczy całodniowa "naj...ka" i powrót na zrzucie do domu (każdy ma swoje potrzeby), aczkolwiek święty też nie jestem ;) . A po trzecie to dlaczego nie jest to wzór do naśladowania?? Mnie mój ojciec tez zabierał na mecze. A wierz mi wczesne lata 90 były zupełnie inne niż teraz, chyba że doskonale je pamiętasz.Byłem teraz na wyjeździe do Wrocławia i tam widziałem jak przez pociąg gościu z synem w wieku lat 11 w "oparach" szedł i śpiewał, to nie powiem byłem załamany, bo wiesz jak to na wyjazdach, "się dzieje", a Ja nie jestem zwolennikiem zabierania dzieci na wyjazdy. Serce mi się raduje jak widzę kiedy dzieciak śpiewa i podnieca się meczem, nic w tym złego. Zawsze może siedzieć przed telefonem na jakichś wynalazkach i nie wiedzieć co się na świecie dzieje.

odpowiedz
K(L)AKIER - 21.09.2021 / 13:28, *.inetia.pl

@Kurak (L): No chodzenie z dzieciakiem na mecz, i przekazywanie w ogóle pasji na dziecko to mega uczucie, w końcu to tez atrakcja dla dzieciaka, no i nie mała dla rodzica :)

odpowiedz
Kurak (L) - 21.09.2021 / 13:59, *.centertel.pl

@K(L)AKIER: Pozdrawiam.

odpowiedz
Yomek - 21.09.2021 / 14:49, *.aster.pl

@K(L)AKIER: ale piepszysz kocopaly. Udać twoim tokiem to nie chodz do pracy bo dzieci sa

odpowiedz
:) - 20.09.2021 / 18:26, *.chello.pl

Top!

odpowiedz
Pablo - 20.09.2021 / 18:25, *.t-mobile.pl

Mecze Pucharowe powinny być nagrodą za frekwencję w lidze. Nie byłeś na Łęcznej czy innej Termalice to to cena biletu powinna być taka żeby następnym razem Ci się chciało przyjść. Arek Malarz na pożegnanie powiedział że Legionista się jest, a nie bywa. Teraz niestety na trybunach coraz więcej tych bywających. Gdzie zabłądzili Ci co byli na Zagrzebiu czy Slavii? Czy na Leicester i Napoli znowu odnajdziecie nagle drogę? Słabe to trochę...

odpowiedz
Kibic L - 20.09.2021 / 18:28, *.tpnet.pl

@Pablo: nic nie poradzisz kolego. Takie mamy czasy

odpowiedz
(o: - 20.09.2021 / 18:28, *.chello.pl

@Pablo: Sebek to ty?

odpowiedz
Pablo - 20.09.2021 / 18:52, *.t-mobile.pl

@(o:: nie ja to nie Sebek.

odpowiedz
Cyniek - 20.09.2021 / 19:05, *.play-internet.pl

@Pablo: zgadzam się ja na pucharowych nie byłem ponieważ na tygodniu nie mogę na ligowych jestem co mecz choć nie jest łatwo zwłaszcza jak gramy w sobotę o 20 kombinuje z dojazdem jak tylko mogę

odpowiedz
Pseudokibic to kibic prawdziwy - 20.09.2021 / 19:34, *.virginm.net

@Pablo: czego marudzisz, ciesz sie z tego co jest, 20lat temu na hit z lechem czy widzewem przychodzilo po 13tys, a stadion mial pojemnosci 15.... a teraz na byle piasta przychodzi 18tys

odpowiedz
dino - 20.09.2021 / 20:55, *.plus.pl

@Pablo:
Chciałbyś żeby na mecze w pucharach chodziło po 10 tys ludzi?

odpowiedz