fot. Michał Wyszyński

Legijne akcenty na wystawie Warszawskie Graffiti 1999-2010

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W minioną środę w Galerii Koloru w samym centrum Warszawy swoją premierę miała wystawa "Warszawskie Graffiti 1999-2010". Wśród przygotowanych fotografii Michała Wyszyńskiego, możemy znaleźć legijne graffiti, wykonane w tych właśnie latach. Z łezką w oku można zobaczyć na zdjęciach stary sklepik Bosmana, który swego czasu znany był z pewnością wszystkim kibicom naszego klubu.

Większości graffiti, ze 100 prac pokazanych na fotografiach, dzisiaj próżno szukać, a zostały upamiętnione właśnie dzięki fotografii - w tym przypadku analogowej. Wspomniana wystawa potrwa do końca września. Zdjęcia można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 19:00 w Galerii Koloru przy ulicy Marszałkowskiej 140.

fot. Michał Wyszyński

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Sz - 22.09.2021 / 19:07, *.play-internet.pl

W sumie fajną rzeczą byłby taki album z Legijnymi graffami z podziałem na lata, czy coś.

ps.
pozdro dla AMBAsadora Legijnych malunków! Wierzę, że czytasz!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.