Stanisław Ługowski

Żeglarstwo

Wyniki legionistów w międzynarodowych MP kl. Optimist

W ostatnich dniach, na wodach Zalewu Kamieńskiego w Dziwnowie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski PSKO w klasie Optimist, w których startowali zawodnicy sekcji żeglarskiej Legii. W zawodach wzięło łącznie udział 340 zawodników z Czech, Danii, Szwecji, Niemiec, Rosji i Polski. Najwyżej sklasyfikowanym legionistą był Stanisław Ługowski, który ukończył rywalizację na miejscu 51., a po pierwszym dniu zawodów (i pięciu wyścigach) był w ścisłej czołówce (miejsca 4, 7, 9, 9, 8 podczas wyścigów pierwszego dnia).

Dalsze lokaty zajęli: 71. Antoni Brzozowski, 79. Zofia Brdulak, 83. Jan Muszyński oraz Wojciech Henryk Komenda, Juliusz Bartczak, Paweł Włodarczyk i Pola Wdowiak.