fot. Woytek / Legionisci.com

Siatkówka

Siatkarze Legii rozpoczynają I-ligowy sezon

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 siatkarze Legii rozegrają pierwsze spotkanie sezonu 2021/22, w którym jako beniaminek będą występować na poziomie I ligi. Mecz na zapleczu ekstraklasy z MKS-em Będzin rozpocznie się o godzinie 17:00 w hali OSiR Mokotów przy ulicy Niegocińskiej 2a.

Ceny biletów w obecnym sezonie będą nieco wyższe niż dotychczas - 10 złotych kosztować będzie bilet ulgowy, z kolei normalny - 20 złotych. Wejściówki będą do nabycia przed spotkaniem przy wejściu do hali.

MKS Będzin będzie zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania - spadkowicz z ekstraklasy ma w swoich szeregach wielu zawodników, którzy dotychczas występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej. - Dla nas ten mecz to nagroda za poprzedni sezon i ostatnie lata, kiedy Karolina Szewczyk i Michał Trybusz walczyli o sekcję siatkarską Legii. Będziemy walczyć o każdą piłkę, bez względu na wynik. W końcu sport jest nieprzewidywalny - mówi przed spotkaniem trener naszej drużyny, Mateusz Mielnik.

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Forever Young - 24.09.2021 / 19:01, *.vectranet.pl

@Zeally
Jaka wojenkę? Taka jest prawda ze jest to sztuczny, komercyjny twór. Poltechnika to była tradycja, historia a to co jest teraz nie ma nic wspólnego z Politechniką.

odpowiedz
Banks - 24.09.2021 / 02:36, *.centertel.pl

Siatkówka, druga najpopularniejsza dyscyplina sportu w Polsce, mnie to dziwi że taki klub jak Legia musi borykać się z wieloma problemami , m.in finansowymi, a jakiś komunistyczny projekt Warszawa bez historii którego największy sukces to 2 miejsce jest wyżej.

odpowiedz
ws - 24.09.2021 / 09:40, *.vectranet.pl

@Banks: Ten projekt to znany klub AZS Politechnika Warszawa od wielu lat w ekstraklasie niestety przez sponsorów zmieniał ciągle nazwy

odpowiedz
Zealley - 24.09.2021 / 13:14, *.chello.pl

@Banks:
czego się czepiasz Politechniki; kolejny klient próbuje wywołać sztuczną wojenkę

odpowiedz
syga - 24.09.2021 / 22:07, *.orange.pl

@ws: bo to właśnie Legia powinna być siatkarską wizytówką warszawy a nie Politechnika.

odpowiedz
ws - 23.09.2021 / 16:38, *.vectranet.pl

Do boju Legio marsz! ! ! Plus Liga czeka. Może nie w tym sezonie ale w niedalekiej przyszłości

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.