fot. Legionisci.com
REKLAMA

Czarter do Neapolu - aktualne informacje

Redakcja - Wiadomość archiwalna

21 października Legia rozegra wyjazdowe spotkanie fazy grupowej Ligi Europy z Napoli. SKLW organizuje czarter do Neapolu, który będzie lądował we Włoszech w godzinach popołudniowych w dniu rozgrywania meczu, a powrót do Warszawy nastąpi po zakończeniu spotkania. Zainteresowanie wyjazdem samolotowym jest bardzo duże.

Cena przelotu w obie strony, wraz z przejazdem autokarem z lotniska na stadion i z powrotem na lotnisko wynosi 1100 złotych. Zainteresowani powinni pisać na maila czartery@sklw.info wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu. Termin i miejsce zapisów oraz informacje o biletach na mecz zostaną podane wkrótce.

- W tej chwili trwają zapisy na listę rezerwową. SKLW będzie starało się zorganizować drugi samolot, ale na ten moment nie ma pewności, czy taka opcja będzie dostępna i jaka będzie cena drugiego samolotu.

- Osoby, które załapały się do pierwszego czarteru otrzymają informację na maila bądź SMS-em. W związku z dużą liczbą chętnych zapisy odbywają się według kolejności zgłoszeń.

Aktualizacja 29.09
- Informacje w sprawie czarteru będą wysyłane w piątek w godzinach popołudniowych. Będzie również podane miejsce, czas zapisów i pobieranie opłat. SKLW stara się o potwierdzenie godzin wylotu i dostępności obu samolotów.
- Na tę chwilę do uzbierania drugiego samolotu brakuje kilkudziesięciu osób
- Wszyscy, którzy wysłali maile do środy do godziny 22:30 są wpisani na listy
- W przypadku zebrania kompletu do drugiego samolotu informacja o przydziale do którego będzie wysyłana mailem lub sms.

Szczegółowe informacje o aktualnych warunkach wjazdu do Włoch

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.