Rafał Krajewski

Dwaj legioniści polecą na ME i MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii, Rafał Krajewski znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na mistrzostwa Świata w stylu klasycznym, które 2 października rozpoczną się w norweskim Oslo. Legionista rywalizować będzie w kategorii wagowej -130 kilogramów. Z kolei Kuba Makowski z sekcji snookera Legii, otrzymał powołanie na Mistrzostwa Europy w snookera, które w przyszły weekend odbędą się w Portugalii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Nick - 28.09.2021 / 16:10, *.186.13

Fotografia trochę przycięta...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.