Szymon Włodarczyk - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Polonia Warszawa 2-3 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 11. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe 3-2 z Polonią Warszawa. Gospodarze objęli prowadzenie w 18. minucie po trafieniu Łukasza Piątka, ale dwie minut później do wyrównania doprowadził Szymon Włodarczyk. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Polonia ponownie wyszła na prowadzenie ze sprawą Krystiana Pieczary. W 77. minucie do wyrównania doprowadził Włodarczyk, a w doliczonym czasie gry Wiktor Kamiński został sfaulowany w polu karnym i jedenastkę na zwycięską bramkę zamienił - kompletując przy okazji hat-tricka - nie kto inny jak Szymon Włodarczyk!

Kolejne spotkanie podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrają w sobotę o godz 12:00 w LTC, a rywalem będzie Błonianka Błonie.

III liga: Polonia Warszawa 2-3 (1-1) Legia II Warszawa
1-0 - 18' Łukasz Piątek
1-1 - 20' Szymon Włodarczyk
2-1 - 52' Krystian Pieczara
2-2 - 77' Szymon Włodarczyk
2-3 - 94' Szymon Włodarczyk (karny)

Legia II (skład wyjściowy): Kikolski – Astiz, Hołownia, Konik (87' Dzięgielewski) – Nawotka, Kisiel, Noiszewski (64' Pierzak), Ciepiela (64' Niski), Skwierczyński (72' Gomes) – Kostorz (72' Kamiński), Włodarczyk

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
oLaf - 03.10.2021 / 15:45, *.vectranet.pl

no brawo, pierwsza od pół roku dobra wiadomość (wtedy było, że nie spadniemy ; )

odpowiedz
Jerry - 03.10.2021 / 11:27, *.orange.pl

Ta iii liga nie jest wcale taka łatwa jak się tu większości wydaje. Ja np. jestem pewien, że Legia II nigdy z niej nie awansuje.
Najcięższa z wszystkich lig by awansować. Druga, czy pierwsza liga jest bardzo łatwa w awansie, ale nie III.


odpowiedz
tekken (L) - 03.10.2021 / 10:17, *.chello.pl

Szymon Włodarczyk do pierwszej już dawno powinien dostawać minuty!

odpowiedz
Kud(L)aty68 - 03.10.2021 / 10:14, *.play-internet.pl

A kolejne "derby" znów wygrają LEGII... REZERWY!!!!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 02.10.2021 / 23:25, *.vectranet.pl

brawo dziewczyny moze cos ruszy i skoncza sie wstydliwe upokozenia od wiosek liczacych 500 mieszkancow (2 bloki 10 pietrowe to jak podwurkowa druzyna a wy chcecie byc profesionalistami i zrobic kariery )!!!!!!!!!!!
to jest 4 poziom rozgrywkowy gdzie wystepuje 76 druzyn inaczej mowiac poziom miedzy 4-8 liga jak chcecie grac w ekstraklasie i euro pucharach to takie mecze musicie wygrywac po 3-4 do zera w pierwszej druzynie niema miejsca na opie,,,,, sie i błedy jak wy macie dostawac szanse jak wy w 4 lidze se nie radzicie szkoda ze Stasio Czerczesow nie poprowadzil kilku meczy i treningow skonczylo by sie pajacowanie i lalusiowanie z telefonikami zapier,,,,ć albo zmienic barwy jak wam sie niechce co do wlodarczyka po 5 nie udanych meczach wrescie mu cos weszlo WYGRANA 3-2 to porazka niema sie z czego cieszyc takich frajerow 5-0 powinniscie pojechac macie do tego warunki w LTC diety itd WALCZYC TRENOWAC LEGIA MUSI PANOWAC !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Nauczyciel j.polskiego - 03.10.2021 / 00:30, *.t-mobile.pl

@kami(L)PRAGA: Zapraszam Cię chłopcze jutro do gimnazjum na lekcje j.polskiego. Nauczę ortografii, składni zdań, gramatyki, a także stawiania przecinków i kropek w odpowiednich miejscach. Uczę w starym, dobrym stylu. Błędy będą karane kijem po łapach, ewentualnie na gołe d..sko. Nagrodą będzie dyplom ukończenia szkoły dzięki czemu jak dorośniesz łatwiej złapiesz pracę na zmywaku lub sprzątaniu. Zapraszam.

odpowiedz
Nikodem - 03.10.2021 / 08:44, *.chello.pl

@Nauczyciel j.polskiego: Spacje po przecinku.Ty polskiego to uczysz,ale chyba swoich ziomków w bramie,a nie w szkole dzieci.

odpowiedz
Żmija - 03.10.2021 / 09:26, *.vectranet.pl

@Nikodem: kolejny do douczenia... Po przecinku stawiasz spację geniuszu!

odpowiedz
Korda - 02.10.2021 / 21:18, *.centertel.pl

Może Włodarczyk powinien zacząć łapać minuty w ekstraklasie

odpowiedz
Arek - 02.10.2021 / 20:40, *.tpnet.pl

I to piękna wiadomość jest.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 02.10.2021 / 20:28, *.plus.pl

szacun, że Włodar jeszcze kopie piłkę mając 50 lat i respect dla niego, że zgodził się za darmo wspomóc rezerwy swoją grą, pamiętam jego wspaniałe mecze i finezyjne akcje w pierwszej drużynie np. w wyjazdowym meczu z Austrią Wiedeń

odpowiedz
wrt - 02.10.2021 / 21:14, *.play-internet.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: Ta dobitka po słupku była niezwykła. Liczyłem kiedyś ile punktów straciliśmy przez niego w lidze, nie pamiętam teraz dokładnie, ale wychodziły dwa mistrzostwa zawalone. Jak dla mnie odkupił to dwiema bramkami z Shahtarem, wtedy z kolei awansowalibyśmy do LM dzięki niemu, ale obrońcy mieli inne plany, nie będę wymieniać nazwisk.

odpowiedz
A jaak ... - 02.10.2021 / 21:15, *.tpnet.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: Hehe

odpowiedz
Dwie bramki Włodarczyk i dwie Saganowski… - 03.10.2021 / 15:57, *.chello.pl

@A jaak ...: ojej… jaki to był piłkarz…

odpowiedz
Można ? Można . - 02.10.2021 / 20:28, *.tpnet.pl

No i brawo , w końcu konkretna gra . Chyba Stasiek ich odwiedził i się wzięli do roboty , hehe . A w ogóle , to nie chcieli być gorsi od naszych dziewczyn , które już wcześniej pokonały Polonię w tym sezonie . Włodar , no w końcu , brawo chłopaku ! To teraz dalej tak , odrabiać straty - i jedynka i dwójka ( L )

odpowiedz
Jerry - 02.10.2021 / 19:52, *.orange.pl

Piękny mecz.
Frajerów na trybunach ponad 2000.

odpowiedz
Benito - 02.10.2021 / 19:56, *.t-mobile.pl

@Jerry: Z tego co wiem to było 28000 czego 2/3 to kibice sukcesu.

odpowiedz
Syn Edwarda - 02.10.2021 / 20:34, *.aster.pl

@Benito: darek stary kalafiorze, przeciez was 28000 to przez ostatnie 10 lat nie bylo.
Jak utniesz dwa zera to masz normalna frekwencje u was na szlagierach z Wikielcem i Bialą Piska. W tej liczbie zawieraja sie juz oczywiscie kibice sukcesu i lizodupcy nitota
Gnijcie tam, gdzie wasze miejsce

odpowiedz
wrt - 02.10.2021 / 21:04, *.play-internet.pl

@Syn Edwarda: nie widzisz w tym żartu? ogarnij się

odpowiedz
Zlb - 03.10.2021 / 17:42, *.t-mobile.pl

@Syn Edwarda:A ilu Nas by było w tej lidze?Ty byś był na trybunach?

odpowiedz
Quash - 02.10.2021 / 19:36, *.chello.pl

a w Lidze Juniorów U17
Legia - Polonia 3-3

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 02.10.2021 / 19:16, *.plus.pl

By spróbowali tylko to przegrać.

odpowiedz
Syn Edwarda - 02.10.2021 / 20:36, *.aster.pl

@Gg: tobie za to chyba juz poszlo. Teraz tylko poprawic wam na wiosne, podlozyc sie Legionovii i nadal gnijecie tam, gdzie wasze miejsce:)

odpowiedz
Kruk - 02.10.2021 / 20:47, *.play-internet.pl

@Syn Edwarda: Prawidłowo, cieszy jak zwycięstwo nad ksp. Dzięki temu ich szanse na awans jeszcze mniejsze się robią.

odpowiedz
(L)egia - 02.10.2021 / 19:09, *.243.184

Trochę dużo bramek stracili, ale ważne zwycięstwo nad czarnymi fujarami

odpowiedz
Luk - 02.10.2021 / 19:09, *.play-internet.pl

He he

odpowiedz
(L) - 02.10.2021 / 19:08, *.chello.pl

Rzadko im się należy,ale dzisiaj gratulacje !!!

odpowiedz
KS Ostrovia - 02.10.2021 / 19:06, *.t-mobile.pl

Gdzie jest Ciach?

odpowiedz