Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com

Miszta: Wygraną dedykuję kibicom

Mishka, źródło: TVP Sport

- Oczy mi się zaszkliły po końcowym gwizdku, kiedy puściły emocje, puściły nerwy. To, że kibice skandowali moje nazwisko, to dla mnie wielka sprawa. Jestem legionistą od dziecka, marzyłem, żeby tu grać, żeby grać w takich meczach. Teraz marzenia się spełniają. Wygraną dedykuję kibicom. Wiadomo, jakim zespołem jest Leicester. Mogliśmy spodziewać się, że będą mieli sytuacje bramkowe, na szczęście wyszliśmy z tego obronną ręką i wygraliśmy. Zrobiłem to, co musiałem, czego ode mnie wymagano. Cieszę się, że mogłem pomóc i że trener zaufał mi po nieudanych meczach. Chyba dziś za to zaufanie odpłaciłem - powiedział po meczu z Leicester City Cezary Miszta.

- Trener mówił nam, że mamy grać prostą piłkę, uwierzyć w siebie i swoje umiejętności. Jako przykład podawał mecz Realu z Sheriffem. Pieniądze i sława nie grają, jesteśmy takimi samymi zawodnikami, jak oni, mamy wychodzić na boisko i robić swoje. Jesteśmy Legią Warszawa Ligi Europy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
(L)egia - 01.10.2021 / 11:34, *.36.101

Czarek, za ten mecz wielkie brawa!

odpowiedz
zdzicho - 01.10.2021 / 07:47, *.tpnet.pl

brawo Czarek, ale popracuj z wyjściami do dośrodkowań, no ale warta też trzeba mieć

odpowiedz
Zlb - 01.10.2021 / 06:37, *.t-mobile.pl

JESTES LEGIONISTA!!!!TAK TRZYMAJ MLODY.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.10.2021 / 04:55, *.vectranet.pl

Brawo Czarek !!!! jeszcze pare meczy i bedzie dobrze widac twoj brak ogrania i doswiadczenia ale wygrane mecze buduja wygrana w gdansku jest ci teraz potrzebna jak tlen !!! niech se kazdy psioczy ja wieze ze bedziesz najlepszym bramkarzem Legii !!!!!!!!

odpowiedz
Olaf - 01.10.2021 / 02:10, *.29.221

Miał swoje 5 minut i broni go wynik i co ważniejsze czyste konto, ale powinien ze zdwojoną energią i potrojoną uwagą poświęcić czas na trenowanie reakcji przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego i innych stałych fragmentów gry, a taże przypadkowych wrzutek, a jest co poprawiać i to bardzo intensywnie, gdyż w tym elemencie ewidentnie jest na poziomie hobby playera. Nie mówię już o dobrym, ale przynajmniej średniej klasy bramkarz musi być pewny w każdym elemencie i niedopuszczalne jest, żeby profesjonalny goalkeeper nie umiał zrobić przeplatanki do tyłu.

odpowiedz
PLBBOY - 01.10.2021 / 01:12, *.bnk.lt

Chłopak zagrał przyzwoity mecz. Brawo.

odpowiedz
Arek - 01.10.2021 / 00:46, *.tpnet.pl

Ja nie wyzywałem, czułem, że może być dobrze. Napiszę krótko, brawo!

odpowiedz
brodi - 01.10.2021 / 00:16, *.79.31

Dzięki Czarek za ten mecz.Po meczu podchodził do kibicow dzieciaków z otwartej i krytej przybijał piatki robił zdjecja. WIDAC BYŁO SZCZĘSCIE. Mój syn miał farta bo dał mu rekawice i teraz syn są mega szczęśliwy.Jeszcze raz dzięki Czarek - dla takich chwil warto żyć i być kibicem LEGII.

odpowiedz
brodi - 01.10.2021 / 00:11, *.79.31

Dzięki Czarek za ten mecz.Po meczu podchodził do kibicow dzieciaków z otwartej i krytej przybijał piatki robił zdjecja. WIDAC BYŁO SZCZĘSCIE. Mój syn miał farta bo dał mu rekawice i teraz syn są mega szczęśliwy.Jeszcze raz dzięki Czarek - dla takich chwil warto żyć i być kibicem LEGII.

odpowiedz
Ben - 30.09.2021 / 23:33, *.inetia.pl

Mamy trzech (jeden w Radomiaku) młodych dobrych bramkarzy, siedzeniem na ławie się nie rozwiną więc muszą bronić na przemian . Majecki był dobrym przykładem! Boruc moż to wspierać zależnie od rozwoju sytuacji.

odpowiedz
IceMan - 30.09.2021 / 23:17, *.chello.pl

Czarek, to nie byl Twoj rewelacyjny mecz. Byles nadal elektryczny, ale szacun za 2 fajne obrony

odpowiedz
Goclaw - 30.09.2021 / 22:44, *.centertel.pl

Czarek, zrobiłeś w wporzo, ale ta piłkę którą wybroniles - SZACUN !! Myślę że zobaczysz jak obejrzysz powtórkę 2giej połowy. Pozdro.

odpowiedz
Marek - 30.09.2021 / 22:40, *.orange.pl

Spokojnie... Młody miał więcej szczęścia niż rozumu. Jak by padła bramka po jego klopsie to by nie było tak wesoło.

Dalej uważam że Legia bez Boruca gra bez bramkarza i dzisiejszy mecz potwierdził że Miszta to nie ten rozmiar kapelusza.

odpowiedz
Misiek(L) - 30.09.2021 / 23:06, *.plus.pl

@Marek: On dopiero zaczyna Król kończy. Jak to mówią przegrani "niech żyje nowy Król"

odpowiedz
bep - 30.09.2021 / 23:13, *.waw.pl

@Marek: Zamilcz człowieku

odpowiedz
Mar - 30.09.2021 / 23:21, *.t-mobile.pl

@Marek: Spokojnie.. dzisiaj jeszcze to jest zmiennik Artura Boruca, ale idzie nowe i ja się cieszę! A pewnie Artur też, za chwilę mianuje swojego następcę! I to będzie Miszta..

odpowiedz
jarekk - 30.09.2021 / 22:08, *.metrointernet.pl

Mowi sie ze jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz. Za dzisiejszy wielkie gratulacje. Co trzeba to wyjales, troche dopisalo szczescie ale kazdy bramkarz go potrzebuje. To twoj dzien dla ktorego warto bylo trenowac.

odpowiedz
Łysy_GCW_ Głowno - 30.09.2021 / 21:53, *.t-mobile.pl

Jesteśmy Legią Warszawa Ligi Europy.

odpowiedz
Prarzanin - 30.09.2021 / 21:24, *.chello.pl

Nie miał zbyt duzo roboty. 1 piłe sytuacyna super wyjał.

odpowiedz
Darek - 30.09.2021 / 21:22, *.chello.pl

Przyspawany do lini bramkowej.Jak wyszedł do dośrodkowania to minął się z piłką.
Czemu nie gracie prostej piłki w lidze?
Teraz do Gdańska po kolejny łomot.

odpowiedz
77/82 - 30.09.2021 / 21:16, *.chello.pl

Brawa za tę interwencję na linii w drugiej połowie. Może i bardziej szczęście niż rzeczywiste umiejętności ale Dudek przy dobitce Szewy w Stambule też miał farta, bo był akurat tam gdzie trzeba. Dlatego parada na plus. W dalszym ciągu martwi jednak gra na przedpolu. Pierwsze naprawdę pewne wyjście Miszty miało miejsce chyba w 85 minucie. Wcześniej albo źle wyliczał tor piłki albo zostawał w bramce narażając się na groźne strzały. Mam nadzieję, że ten mecz pozytywnie na niego podziała ale jeszcze sporo pracy przed nim. Młody jest, ma czas. Z drugiej strony szkoda, że Legia nie ma jakiegoś bardziej doświadczonego zmiennika dla Boruca. Tak młode chłopaki jak Miszta czy Tobiasz mogą się spalić, gdy od razu rzuci się ich na głęboką wodę. Zresztą widzieliśmy to w ostatnim meczu ligowym. Głupi błąd przy karnym i potem już nerwówa do końca spotkania.

odpowiedz
BRY(L)US - 30.09.2021 / 21:14, *.pro-internet.pl

Brawo Czarek! WAAARRRR!!!! ;)

odpowiedz
przega - 30.09.2021 / 21:13, *.vectranet.pl

Oby w kolejnych meczach nie opuszczało Cię szczęście!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 30.09.2021 / 21:09, *.play-internet.pl

Gratulacje, w najważniejszym meczu masz czyste konto i zapamiętasz ten dzień na zawsze.

odpowiedz
Mar - 30.09.2021 / 23:13, *.t-mobile.pl

@Szmu(L)ki: idzie nowe! Młodość i radość, wreszcie Artur Boruc ma zmiennika, a potem wiadomo!

odpowiedz
2ba - 30.09.2021 / 21:06, *.as9105.net

Pieknie powiedzial... Dziekujemy, zrobiles swoje chlopaku!!! (L)

odpowiedz